اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

تعمیر پروژکتور در کرج

کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند. تعمیر پروژکتور در کرج این مرکز توسط جمعی از کارشناسان دوره دیده و کارآزمودۀ این مرکز و با بهره‌مندی از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور به دلیل سال‌ها سابقه در تعمیرات این محصول و بررسی قطعات ریز و درشت آن، تسلط جامعی به ساختار و عملکرد آن یافته‌اند و توانایی رفع تمامی اختلالات و عیوب احتمالی آن را دارا هستند.

5/5 (104 امتیاز)

تعمیرات پروژکتور در کرج

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر ویدئو پروژکتور قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و مربوطه خواهد بود. در این بخش شما را با برخی از اشکالات شایع در پروژکتورآشنا می‌سازیم :

کم نوری یا گرفته بودن تصویر پروژکتور

اشکالاتی نظیر کم‌نوری یا گرفته بودن تصویر پروژکتور، عموماً ناشی از لامپ دستگاه می‌باشد، از همین‌رو توصیه می‌شود پس از ۳۰۰۰ ساعت، لامپ‌های دستگاه تعویض شوند (جهت اطلاع از عمر مفید لامپ به دفترچه راهنمای ویدئو پروژکتورتان مراجعه کنید). در تعویض لامپ‌های پروژکتور به این نکته توجه داشته باشید که لامپ‌های جایگزین حتماً اورجینال و اصلی باشند زیرا لامپ‌های تقلبی به علت ایجاد نوسانات برق، منجر به ناکارآمدی منبع تغذیه، شکست بالاست، و یا حتی نقص مادربرد می‌گردند.

اشکالات مربوط به برق ویدئو پروژکتور

 برخی از اشکالاتی که سبب خاموشی غیرمنتظره و ناگهانی پروژکتور شده و مانع از روشن شدن آن می‌گردند عبارتند از: اختلالات مربوط به منبع تغذیه، وجود برخی عیوب در بالاست (ballast)، نرم افزار یا سیستم خنک‌کننده و آسیب‌دیدگی برد مدار داخلی. تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این مشکل شامل شناسایی علت اصلی مشکل و تمیز کردن کامل هارد برای  رسیدن به کانالهای خنک‌کننده است که توسط کارشناسان بخش تعمیرات پروژکتور  در کرج انجام خواهند گشت.

عدم شناسایی ورودی توسط ویدئو پروژکتور

سیاهی بخشی از تصویر پروژکتور و یا نبود بخشی از تصویر

 در صورتی که از یک ویدئو پروژکتور DLP استفاده می‌کنید و در تصویر دریافتی از این دستگاه بخش‌هایی به صورت سیاه به نمایش درمی‌آید، این اشکال احتمالاً به دلیل وجود یک تراشه شکسته شده DLP است که چنین اختلالی را می‌توان با تعویض آن، رفع و برطرف نمود. از سویی دیگر در تمامی پروژکتورها این اشکال می‌تواند در نتیجه آسیب منشور و یا بلوک های نوری باشد. بررسی‌های کارشناسی و  تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این مشکل در مرکز تعمیرات پروژکتور NEC ارائه می‌گردد.

مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج

مرکز تخصصی تعمیرات پروژکتور در کرج مشتکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با یکی از برندهای پروژکتور به مراجعان ارائه می گردد. تعمیرات پروژکتور در واحدهای مذکور توسط تیمی از زبده ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. عملیات انجام شده در این مرکز به دلیل تمرکز بر عیوب شایع این دستگاه نظیر خرابی پاور، خرابی پاور لامبلاست، منشور رنگ LCD، چرخ رنگ CARELWEEL، تراشه DMD، اختلال در لنز و اپتیک و مواردی از این دست در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد.

فرآیند تعمیرات پروژکتور در این مرکز با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیرات مورد نیاز پایان می‌پذیرد. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های پروژکتور به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج آماده خدمت رسانی به هم استانی های گرامی می باشد.