اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر مادربرد ایسوس در کرج

تعمیر مادربرد ایسوس در کرج

تعمیرات مادربرد، مجموعه اقداماتی است که به رفع مشکلات و ایرادهای عملکردی این محصول منجر می گردند. این اقدامات طیف گسترده ای از ترمیم قطعات آسیب دیده تا تعویض آنها را در بر می گیرند. تعمیر مادربرد ایسوس در کرج نیز شامل همین اقدامات بوده و در تخصصی ترین سطح به انجام می رسد. همانطور که می دانید مادربرد یا برد اصلی به عنوان قلب سیستم های کامپیوتری شناخته می شود و اهمیت بسیاری در رایانه و لپ تاپ دارد. اگر این قطعه ایرادی داشته باشد، احتمال مختل شدن روند کاری دستگاه در سایر بخش ها نیز وجود خواهد داشت.

از طرفی اگر مادربرد شما به درستی ترمیم نشود یا خطایی در روند تعمیرات آن ایجاد شود، سیستم شما و سایر قطعات آن نیز در معرض خطر خواهند بود. بنابراین لازم است که این قطعه را در اسرع وقت ترمیم کرده و بررسی و تعمیرات آن را به یک تیم حرفه ای محول کنید. کارشناسان نمایندگی تعمیرات motherboard مرکز سخت افزار ایران در کرج ضمن استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات، این قطعه را به نحو احسن ترمیم می کنند. برای آشنایی با جزئیات تعمیر مادربرد ایسوس در کرج و نحوه دریافت این خدمات به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر مادربرد ایسوس در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر مادربرد ایسوس در کرج

چنانچه علائمی همچون کار نکردن سیستم و یا شنیده شدن صدای هارد را در کامپیوتر یا لپ تاپ تان مشاهده کردید، باید به فکر تعمیر مادربرد باشید. از جمله خدمات تعمیرات مادربرد asus در کرج باید به تعویض خازن های معیوب اشاره کنیم. به این معنی که خازن های معیوب یا باد کرده با نمونه های جدید جایگزین می شوند تا عملکرد مادربرد به حالت عادی باز گردد.

تعویض چیپ های شکسته هم اقدام دیگری است که همکاران ما انجام می دهند تا مشکلات برد اصلی سیستم برطرف شوند. اقداماتی همچون لحیم کاری پایه اسلات ها، تعویض اسلات ها، تعمیر و تعویض باتری مادربرد، ترمیم کارت های صدا، شبکه و گرافیک، تعمیر و تعویض پل های جنوبی و شمالی، رفع ایرادهای عملکردی ماردبرد و … نیز در شمار خدمات نمایندگی تعمیر مادربرد ایسوس در کرج جای می گیرند.

تعمیر چیپ جنوبی مادربرد ایسوس در کرج

یکی از مراحل مهم تعمیرات مادربرد از هر برندی، بررسی و ترمیم و گاهی تعویض چیپ است. چیپ جزء بخش های مهم مادربرد است که خرابی آن مشکلات بسیاری را در عملکرد برد اصلی ایجاد می کند.

داغ شدن قبل از سوئیچ، داغ شدن بعد از سوئیچ کردن دستگاه، عدم وجود فرکانس در پایه کریستال، بوق زدن هر دو سمت خازن ها، بوق زدن تمام پایه های ساتا، بوق زدن تمام پایه های usb ، خال زدگی و بادکردگی، کار نکردن واحدهایی که توسط چیپ جنوبی کنترل می شوند و سوئیچ نشدن دستگاه، مشکلاتی هستند که تعمیر چیپ جنوبی مادربرد را ضروری می سازند. البته گاهی شدت آسیب دیدگی این قطعه به اندازه ای است که امکان تعمیر نداشته و حتما باید آن را تعویض کرد. در این صورت کارشناسان تعمیر مادربرد ایسوس در کرج ، چیپ معیوب را با نمونه جدید و اصل جایگزین می کنند.

تعویض کارت صدای مادربرد ایسوس در کرج

برای تعویض کارت صدای مادربرد Asus در کرج به ترتیب زیر عمل می شود:

1- بیرون آوردن مادربرد و بررسی چیپ کارت صدا
2- یادداشت کردن شماره روی کارت صدا
3- بیرون آوردن کارت صدای معیوب
4- جایگذاری کارت صدای جدید
5- خنک شدن مادربرد
6- نصب مادربرد در لپ تاپ یا کامپیوتر
7- تست سیستم و اطمینان از عملکرد بی نقص کارت صدا

تعمیر باتری مادربرد ایسوس در کرج

یکی دیگر از مراحل تعمیر مادربرد ایسوس در کرج ، مربوط به تعمیر باتری است. باتری مادربرد یا باتری بایوس، انرژی مورد نیاز برای تنظیم زمان و تاریخ سیستم را هنگاه خاموش بودن آن فراهم می کند. تعمیر باتری مادربرد ایسوس در کرج زمانی انجام می شود که ساعت و تاریخ رایانه بدون هیچ دلیل مشخصی از حالت تنظیم خارج شوند. البته معمولا این قطعه قابل تعمیر نیست و باید آن را تعویض کرد. درست مثل باتری ساعت مچی که عمر مشخصی داشته و هر چند وقت یک بار باید تعویض شود.

تعمیر خازن مادربرد ایسوس در کرج

آنچنان که پیش تر اشاره کردیم، تعمیر خازن مادربرد در کرج نیز توسط تیم تعمیرات Motherboard انجام می شود. خازن ها ابعاد کوچکی دارند و در چند نوع ثابت، سرامیکی، ورقه ای، میکا، الکترولیتی، آلومینیومی و تانتالیوم تولید شده اند. خرابی خازن مشکلات متعددی در برد و کل فرایند کاری سیستم ایجاد خواهد شد. مثلا ممکن است لپ تاپ یا کامپیوتر شما روشن نشود و یا این که به صورت ناگهانی خاموش شود.

کارشناسان تعمیر مادربرد ایسوس در کرج دارای مهارت بسیار بالایی در این زمینه هستند و توانایی ترمیم و تعویض خازن به شکل درست را دارند. باید بدانید که اگر خطایی در روند باز کردن دستگاه و بیرون آوردن خازن ها رخ دهد، احتمال از کار افتادن مادربرد وجود خواهد داشت. معمولا در هنگام خرابی یا از کار افتادن خازن ها، خازن معیوب از مدار خارج شده و با یک خازن جدید جایگزین می گردد.

مرکز تعمیرات مادربرد در کرج

نمایندگی مادربرد در کرج یک مجموعه سازمان دهی شده و مجهز است که با هدف ارائه خدمات حوزه فروش و تعمیر این محصول راه اندازی شده است. نمایندگی مادربرد در مرکز سخت افزار ایران، تمامی برندها را تحت پشتیبانی دارد. مرکز تخصصی تعمیرات مادربرد با فراهم کردن تجهیزات پیشرفته، خدمات تخصصی را در زمینه تعمیرات انواع برد و قطعات آن به کاربران ارائه می دهد.

شما عزیزان می توانید برای ترمیم و رفع ایرادات برد اصلی رایانه خود، به نمایندگی تعمیرات مادربرد در کرج مراجعه کرده و از مزایای متنوع آن بهره مند شوید. حضور کادر حرفه ای و مجرب، موجب ارتقا سطح کیفی خدمات این مرکز شده اند و شرایط را برای جلب رضایت شما عزیزان فراهم نموده اند.

5/5 (1 امتیاز)