اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

شارژکارتریج دستگاه کپی در کرج

همه کاربران فتوکپی می دانند که کارتریج جزء قطعات مهم این دستگاه است و بخش اصلی فرایند چاپ را انجام می دهد. این قطعه مخزن مواد مصرفی دستگاه کپی است و باید به شکل منظم شارژ شود. هم زمان با کاهش سطح مواد داخل کارتریج، کیفیت چاپ نیز کاهش پیدا می کند. ادامه این وضعیت حتی منجر به بروز مشکلات جدی در نحوه کار دستگاه و آسیب دیدگی برخی قطعات آن می شود.

بنابراین باید هرچه زودتر، کارتریج را تعویض یا شارژ کرد تا مشکلات ادامه پیدا نکرده و به دیگر اجزای کپی آسیب نرسانند. در ادامه شما را در خصوص شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج راهنمایی می کنیم. البته روند کار در همه جا یکسان است و تکنسین های نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی، این کار را به بهترین شکل انجام می دهند. شما می توانید برای دریافت خدمات تخصصی در این زمینه با نمایندگی مجاز تعمیر کپی در کرج تماس بگیرید.

شارژکارتریج دستگاه کپی در کرج

شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج چگونه انجام می شود؟  

روند شارژ کارتریج انواع فتوکپی در کرج به این صورت است که اول دستگاه از برق کشیده می شود. پس از این کار کارشناس مربوطه اقدام به باز کردن درپوش دستگاه می کند. در مرحله بعدی کارتریج با دقت از دستگاه خارج می گردد که باید توجه کافی به خرج داده شود تا کارتریج و اتصالات آن آسیب نبینند. پس از بیرون آوردن کارتریج، با استفاده از آب و یک پارچه نرم، هد کارتریج تمیز می شود تا هیچ گونه آلودگی یا جوهری در این بخش باقی نماند. این مرحله به ویژه برای شارژ کارتریج های لیزری از اهمیت بالایی برخوردار است.

سپس جوهر یا تونر سازگار با دستگاه به داخل کارتریج تزریق می گردد. تیم شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج، تنها از مواد مرغوب و درجه یک برای این منظور استفاده کرده و از این بابت به شما اطمینان خاطر می دهند. هواگیری کارتریج نیز مرحله بسیاری مهمی است که طی آن تکنسین مطمئن می شود هوا در این قطعه باقی نمانده است. پس از پایان این مراحل، دستگاه تست می شود تا تکنسین از شارژ و نصب و درست کارتریج مطمئن شود.

نکته مهم در مورد شارژ کارتریج فتوکپی

یکی از نکات مهمی که برای شارژ کارتریج کپی در کرج و دیگر مراکز مورد توجه قرار می گیرد، محل قرارگیری این قطعه است. کارتریج تونر در یونیت کارتریج قرار دارد و ماده مصرفی باید به داخل آن تزریق شود. بنابراین نحوه دسترسی به این بخشها و باز و بسته کردن آن اهمیت بسیار زیادی دارد. نکته دیگر این است که پس از هربار تمام شدن تونر مصرفی، بهتر است کارتریج تونر به طور کامل تعویض شود. درواقع بیشتر دستگاه های فتوکپی دارای کارتریج یک بار مصرف هستند و شارژ کردن آن ها چندان توصیه نمی شود.

متاسفانه برخی از کاربران برای این که هزینه کمتری داشته باشند، اصرار به شارژ تونر دارند. اما باید بدانید که این کار می تواند باعث بروز مشکلاتی همچون تونر ریزی در دستگاه شود. بنابراین بهتر است به جای شارژ کارتریج، اقدام به تعویض این قطعه کنید. با این حال اگر دستگاه شما قابلیت شارژ داشته باشد، تیم شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج برای ارائه با کیفیت ترین خدمات در خدمتتان هستند.

تعویض کارتریج دستگاه کپی در کرج

به طور کلی شارژ کارتریج توسط شرکت های سازنده دستگاه های کپی، تایید نشده است. در واقع سازندگان توصیه می کنند که پس از اتمام مواد مصرفی، کارتریج فتوکپی یا پرینتر با یک کارتریج جدید جایگزین شود. کارشناسان تعمیرات کپی در کرج، نکات لازم را برای شما توضیح داده و در صورت تمایل شما، اقدام به تعویض کارتریج می کنند. 

برای این منظور باید از کارتریج اصلی استفاده شود که با مشخصات دستگاه تطابق کامل دارد. همچنین کارتریج جدید باید به درستی در محفظه اش جای بگیرد تا کاربر با مشکلاتی مثل تونر ریزی یا کپی نگرفتن مواجه نشود.

شارژ کارتریج دستگاه کپی در تمامی مناطق کرج

چنانچه نیاز به خدمات شارژ دستگاه کپی در استان البرز دارید، نمایندگی تعمیر کپی در کرج در خدمت شماست. این مرکز تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران در کرج فعالیت کرده و کلیه اقدامات تعمیراتی دستگاه های کپی و قطعات مختلف آن را به شکل حرفه ای انجام می دهد. استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته موجب شده که دست تعمیرکاران برای به کارگیری روش های جدید تعمیرات باز باشد. 

همکاران ما برای شارژ یا تعویض کارتریج، تنها از مواد درجه یک و قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند تا کیفیت کپی دچار افت نشود. نمایندگی مجاز تعمیرات کپی در شاهین ویلای کرج، به تمامی مناطق و محله های استان البرز شامل ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، طالقان، ساوجبلاغ، باغستان، گوهردشت، عظیمیه و … سرویس دهی می کند. لذا از هریک از این مناطق، می توانید برای شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج اقدام کرده و از مراجعه به تهران بی نیاز باشید.