اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پلی استیشن 3 در کرج

کار کردن زیاد، مشکلات برق، ضربه خوردن دستگاه، عوامل نرم افزاری و استفاده و نگهداری نادرست، باعث خرابی قطعات مختلف ps3 و مختل شدن عملکرد این کنسول می شوند. در این شرایط ممکن است با مشکلاتی همچون روشن شدن چراغ آبی، روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن، خاموش شدن ناگهانی کنسول، روشن نشدن، خرابی پورتها، اجرا نشدن بازی و … مواجه شوید که بسیار نگران کننده هستند. اما چاره چیست؟ بهترین کار تعمیرات کنسول بازی سونی در یک مجموعه معتبر است تا بتوانید مجددا از این دستگاه استفاده کنید.

برای تعمیر پلی استیشن 3 در کرج، می توانید با مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج تماس بگیرید. همکاران ما اقدامات لازم را در جهت عیب یابی و ترمیم بی عیب و نقص این کنسول انجام می دهند تا ایرادات آن برطرف گردند. گفتنی است نمایندگی تعمیرات پلی استیشن در کرج، در شاهین ویلا واقع شده است و به تمامی مناطق استان البرز اعم از هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد، ملارد، فردیس، سرآسیاب، صفادشت، مهرشهر، ماهدشت، محمدشهر، گلشهر، باغستان و …. خدمات رسانی می کند.

تعمیر پلی استیشن 3 در کرج

هزینه تعمیر پلی استیشن 3 در کرج

به طور کلی هزینه تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج، به دلیل حذف هزینه های رفت و آمد تا تهران، کمتر است. اما همه چیز در نهایت بستگی به نوع و میزان آسیب دیدگی این دستگاه دارد. اگر خرابی قطعات به گونه ای باشد که بتوان آنها را ترمیم کرد، لازم نیست مبلغ زیادی پرداخت کنید.

اما در صورت نیاز به تعویض قطعات، بسته به قطعه مورد نظر، قیمت تعمیرات ps4 در کرج بالا خواهد بود. برخی از قطعات گران تر هم هستند و به همین دلیل، موجب افزایش هزینه تعمیر پلی استیشن 3 در کرج خواهند شد. پس از عیب یابی دستگاه توسط تکنسین های نمایندگی سونی در کرج، هزینه تعمیرات، البته به صورت تقریبی، برآورد شده و به شما اعلام می گردد.

خدمات تعمیر ps3 در کرج

اقداماتی مثل تعمیر دسته ها، تعویض شوک دسته، تعمیر و تعویض برد، تعویض مدارهای آسیب دیده دسته و کنسول، تعویض خازن های معیوب، تعمیرات نرم افزاری، تعمیر چراغ زرد و قرمز، تعویض کابل ها و سیم های آسیب دیده، رفع مشکل داغ شدن کنسول، رفع ارورها و کدهای خطا، ترمیم داغ کردن دستگاه، رفع مشکل روشن یا خاموش نشدن کنسول، ترمیم و تعویض پورت های معیوب، تعویض فن و موارد مشابه، عمده خدمات تعمیر پلی استیشن 3 در کرج محسوب می شوند. این خدمات دارای ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران هستند و می توانید در مدت زمان تعیین شده، آنها را پیگیری نمایید.

  • رفع ارورهای پلی استیشن 3

رفع ارورهای پلی استیشن 3 یکی از مراحل مهم در تعمیرات این دستگاه است. کدهای خطا به کاربر اعلام میکنند که قطعات داخلی دچار نقص شده اند یا ایرادی در بخش های مختلف کنسول به وجود آمده است. برای رفع ارورهای پی اس 3 باید کدها و مفهوم آنها را بدانید که مطمئننا این کار از عهده شما خارج است و نیاز به تجربه و مهارت دارد. تیم تعمیرات پلی استیشن 3 در کرج، به خوبی می دانند که هر کد خطا به چه دلیلی صادر شده است و چه مفهومی دارد. همکاران ما با توجه به مفهوم ارور، مشکل را تشخیص داده و اقدامات لازم را برای برطرف کردن آن انجام می دهند.  

  • تعمیر دسته ps3 در کرج

شما بدون دسته عملا نمی توانید بازی های مورد نظرتان را اجرا کنید. ترمیم و تعویض قطعاتی مثل ذغال دسته، تاچ پد، آنالوگ دسته، دکمه های R  و L  و سر آنالوگ اصلی ترین اقداماتی هستند که برای تعمیر دسته ps3 در کرج انجام می شوند. تیم تعمیرات کنسول بازی سونی در کرج، اول پیچ های پشت دسته را باز و بعد، لبه ها را جدا می کنند.

در مرحله بعد، ریبون ( کابل فلت ) جدا می شود و قسمت پشت برد و جای باتری باز می گردند. در گام بعدی تعمیر دسته پلی استیشن 3 در کرج ،تکنسین قسمت بالایی برد را باز می کند و بخش های جانبی رو جدا می نماید. پس از تعویض اجزای آسیب دیده، مجددا تمام بخش های باز شده، مطابق قبل بسته می شوند.

مشکلات رایج پلی استیشن 3

کاربران اصلی پلی استیشن ، گیمرها هستند و همین مساله موجب شده که حجم کاری این محصول و احتمال آسیب پذیری آن بالا باشد. از طرفی، مشکلات برق، ضربه خوردن دستگاه، عوامل نرم افزاری و مواردی نظیر اینها هم موجبات بروز مشکل در کنسول بازی سونی را فراهم می کنند. یکی از مشکلات رایجی در تعمیرات پلی استیشن3 در کرج بررسی شده و برطرف می گردد، روشن شدن چراغ آبی است که به “خط آبی مرگ” مشهور است. روشن شدن این چراغ، در واقع نوعی هشدار است که وجود نقص در یکی از بخش های دستگاه را به اطلاع کاربران می رساند. اما پلی استیشن یک چراغ چشمک زن قرمز هم دارد که روشن شدنش نشانه چندان خوبی نیست.

معمولا چند دقیقه پس از روشن شدن این چراغ، کنسول خاموش می شود و دلیل آن، افزایش حرارت و دمای ps است. از کار افتادن و خرابی پورت HDMI هم مسئله دیگری است که اتصالات و ارتباطات کنسول با دستگاه هایی مثل تلویزیون را تحت تاثیر قرار می دهد. خرابی دیسک، کمبود حافظه، اجرا نشدن بازی ها، صدور ارورهای مختلف، خاموش شدن دستگاه و موارد مشابه هم دیگر مشکلات رایج ps3 هستند که این دستگاه را نیازمند بررسی و تعمیر تخصصی می کنند.

4.5/5 (2 امتیاز)