با سرد شدن هوا افرادی که از پکیج برای گرم کردن محیط کار یا منزل شان استفاده می کنند مجددا واحدهای گرمایشی این دستگاه را راه اندازی می کنند. ساختار این دستگاه و وجود قطعات مختلف در آن باعث شده تعمیر آن نیازمند برخورداری از مهارت بسیار بالایی باشد. اگر ساکن استان البرز هستید، می توانید برای دریافت خدمات تخصصی در این زمینه با نمایندگی تعمیر پکیج دیواری تماس بگیرید.

همکاران ما به آدرس شما مراجعه کرده و پکیج و بخش های مختلف آن را به دقت وارسی می کنند. پس از عیب یابی دستگاه و شناسایی قطعات آسیب دیده، بخش های معیوب بر حسب نیاز تعمیر شده و یا تعویض می شوند. در ادامه مطلب نکاتی را در مورد تعمیرات پکیج و جزئیات آن به شما ارائه می دهیم. همچنین شما همراهان عزیز را با روند کلی تعمیر پکیج دیواری  آشنا خواهیم کرد.

تعمیر پکیج دیواری

خدمات تعمیر پکیج دیواری در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج با هدف فراهم کردن شرایطی راحت برای مشتریان عزیز، خدمات با کیفیتی را در حوزه ترمیم مشکلات عملکردی این دستگاه به مشتریان ارائه می دهد.

اقداماتی همچون تعمیر برد، تعویض برد آسیب دیده، تعمیر ترموستات، تعمیرات تخصصی مبدل، تعمیر و تعویض ویستور، ترمیم سنسورها، تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض فلوسوئیچ، رفع مشکل سرریز شدن آب پکیج ،تعمیر شیر پرکن و ترمیم تعویض کلیه قطعات پکیج، از جمله مهم ترین خدمات تعمیر پکیج دیواری  به شمار می روند. خدمات ارائه شده بر حسب مورد تعمیراتی دارای ضمانت نامه معتبر هستند و می توانید در بازه زمانی تعیین شده، هرگونه مشکل احتمالی را پیگیری کنید.

تعمیر ترموستات پکیج در کرج

پکیج هم مثل بسیاری از دستگاه های حرارتی، دارای یک ترموستات است که دما را کنترل می کند. چنانچه این قطعه از کار بیفتد یا جریان به درستی از کنتاکت های آن عبور نکند، مشکلاتی در روند کاری پکیج ایجاد خواهد شد. برای عیب یابی ترموستات کافی است وقتی پکیج روشن است یکی از سیم های آن را جدا کرده و بیرون بیاورید. پکیج باید با انجام این کار خاموش شود. در غیر این صورت، ترموستات پکیج شما دچار مشکل شده و باید در اولین فرصت به صورت تخصصی بررسی و ترمیم گردد.

تعمیر ترموستات پکیج  توسط تکنسین های با تجربه انجام می شود تا خیال مشتریان محترم از ترمیم بی نقص این قطعه راحت باشد. تیم تعمیر پکیج دیواری  اول اجزای این قطعه را به دقت مورد بررسی قرار می دهند. سپس اجزای آسیب دیده ترمیم شده و در صورت نیاز تعویض می گردند. اگر مشکل حل نشد، ترموستات به طور کلی تعویض می شود تا عملکرد پکیج به حالت عادی باز گردد.

تعمیر مبدل پکیج در کرج

یکی از مراحل تعمیر پکیج دیواری مربوط به ترمیم مبدل است. آب در مبدل جا می گیرد و توسط مشعل گرم می شود. این قطعه بالای مشعل است و شعله مستقیما به آن برخورد می کند. به همین دلیل هم احتمال خرابی یا سوراخ شدن آن بالاست. مبدل ها یا تک منظوره هستند و یا دو منظوره و اگر درست کار نکنند، احتمالا آب به درستی گرم نمی شود.

از طرفی لوله های مبدل به مرور زمان رسوب می گیرند و به دنبال آن فرایند کاری این بخش مختل خواهد شد. حتی گاهی شدت این رسوب ها به اندازه ای است که لوله سوراخ می شود و آب از آن به بیرون می ریزد. تعمیر مبدل پکیج در کرج به این ترتیب است که اول محل نشتی شناسایی می شود و سپس لوله ها بسته به شدت آسیب دیدگی، ترمیم شده و یا تعویض می گردند.

تعمیر برد پکیج در کرج

تعمیرات پکیج دیواری شامل ترمیم و تعوض برد هم می شود. برد مسئول صدور فرمان به بخش های مختلف پکیج است و اگر درست کار نکند، موجب بروز مشکلاتی در روند کاری این دستگاه می شود. خاموش شدن یا روشن نشدن پکیج از جمله مهم ترین مشکلاتی هستند که در نتیجه خرابی برد ایجاد می شوند.

معمولا مشکل برد با صدور ارورهایی در صفحه نمایش به نمایش در می آید و کاربران به راحتی می توانند از این مساله مطلع گردند. برد قطعه ای الکتریکی است و بهتر است که تعمیرات یا تعویض آن توسط تعمیرکاران دوره دیده انجام شود.

تعمیرات پکیج دیواری در محل

تعمیر پکیج دیواری فرایندی است که حتما باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. برای دریافت خدمات مربوط به تعمیرات پکیج دیواری در محل کافی است با نمایندگی مجاز پکیج در کرج تماس بگیرید. این سرویس موجب راحتی کاربران می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم سیستم گرمایشی منزل یا محل کار خود در اسرع وقت باشید.

پس از برقراری تماس و گزارش مشکل به پرسنل بخش پشتیبانی، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده و تعمیرات پکیج دیواری در محل را به حرفه ای ترین شکل انجام خواهند داد.

مطالب مرتبط
نصب کولر گازی در کرج

نصب کولر گازی در کرج

تعمیر فکس در کرج

تعمیر فکس در کرج

تعمیر لوازم خانگی در کرج

تعمیر لوازم خانگی در کرج

عیب یابی تلویزیون

عیب یابی انواع تلویزیون

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+