اشتراک گذاری

سرویس در محل ماشین های اداری

سرویس در محل ماشین های اداری توسط مرکز سخت افزار ایران در نمایندگی کرج آماده اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما است. در این سرویس هیچ گونه محدودیتی برای دریافت خدمات وجود ندارد. سرویس در محل ماشین های اداری شامل حال تمام ماشین های اداری از جمله پرینتر و دستگاه کپی و همه برند ها می شود.

ما به خوبی می دانیم که حمل و جابه جایی چنین دستگاه هایی دردسر بسیاری برای کاربران دارد. به همین جهت است که در یک اقدام هوشمندانه خدمات سرویس در محل ماشین های اداری را راه اندازی کرده ایم تا کاربران بدون نیاز به جابه جایی دستگاه خود، بهترین و با کیفیت ترین خدمات و سرویس ها را به کمک این نمایندگی معتبر و مجاز دریافت کنند.  

5/5 (1 امتیاز)
سرویس در محل

سرویس در محل کامپیوتر

کامپیوتر نیز یکی از دستگاه هایی است که برای آن در مرکز سخت افزار ایران خدمات سرویس در محل کامپیوتر در نظر گرفته ایم. این دستگاه به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری ممکن است درگیر ایراد و اختلالات بزرگ و کوچک شود. گاهی کاربر نمی تواند شخصا ایراد موجود را شناسایی و رفع کند و امکان مراجعه حضوری به تعمیرگاه را نیز ندارد. در چنین شرایط خاص و حادی می تواند از خدمات سرویس در محل کامپیوتر که برای او تدارک دیده شده است، استفاده کند. به کمک این سرویس بدون کمترین دردسر و دغدغه ای، کامپیوتر او عیب یابی یا تعمیر خواهد شد. در سرویس در محل کامپیوتر تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه شما در محل برطرف می شود و ضمانت نامه های معتبر و کتبی نیز به شما ارائه می شود.

سرویس در محل لوازم خانگی ( یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی )

لوازم خانگی نیز آن دسته از لوازم و تجهیزاتی است که به خدمات سرویس در محل نیاز دارد. به خصوص در مورد دستگاه هایی نظیر یخچال ، لباسشویی و ظرفشویی. سرویس در محل لوازم خانگی فقط و فقط برای تامین رفاه حال خانوار های عزیز راه اندازی شده است. حمل و جابه جایی چنین دستگاه هایی واقعا سخت و البته پر ریسک است. بنابراین لازم است که تعمیرکار در محل حاضر شود و تعمیر را انجام دهد. به این ترتیب ضمن اینکه کاربر می تواند شخصا بر روند تعمیر نظارت داشته باشد، در اسرع وقت و بدون کمترین اتلاف زمانی، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را دریافت می کند.

خدمات سرویس در محل لوازم خانگی به تناسب نوع محصول خراب و معیوب متفاوت است، اما این را بدانید که هیچ محدودیتی در خدمات رسانی وجود ندارد و صفر تا صد مشکلات لوازم خانگی شما به کمک این سرویس برطرف می شود.

تعمیرات لپ تاپ در محل

هرچند لپ تاپ یک وسیله قابل حمل است و حمل و جابه جایی راحتی دارد، اما گاهی کاربران به دلیل حساس بودن کاری که با لپ تاپ انجام می دهند، امکان مراجعه حضوری ندارند و باید از خدمات تعمیرات لپ تاپ در محل استفاده کنند.

برای این منظور خدمات سرویس در محل لپ تاپ را نیز راه اندازی کرده ایم تا هر کاربری که تمایل دارد، از این سرویس ویژه استفاده کند. در این سرویس همه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ شما صرف نظر از مدل و برند آن برطرف می شود.

تعمیر سانترال در محل

سیستم سانترال یکی از سیستم هایی است که برای ادارات و شرکت ها راه اندازی می شود. به تناسب بزرگ یا کوچک بودن اداره و سازمان از سانترال پر ظرفیت یا کم ظرفیت استفاده می شود. پس از نصب سانترال بدون شک کاربر به خدمات پشتیبانی نیاز دارد. ذات سیستم سانترال به گونه ای است که می طلبد خدمات سرویس در محل داشته باشد.

لذا برای تامین این نیاز مبرم و مهم کاربران سانترال خدمات تعمیر سانترال در محل را راه اندازی کرده ایم. تنها کافی است یک تماس بگیرید و درخواست استفاده از این سرویس را ثبت کنید. به این ترتیب در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل اعزام می شود و هر آنچه که برای بهبودی سیستم سانترال شما نیاز باشد، انجام می دهد.

تعمیرات ویدئو پروژکتور در محل

ویدئو پروژکتور از جمله تجهیزاتی است که در دانشگاه ها، مراکز آموزشی و علمی، سالن های کنفرانس و … مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی دچار خرابی شود، مشکلات بسیاری را به دنبال خواهد داشت. برای تعمیر ویدئو پروژکتور، زمان فاکتور بسیار مهمی است. گاهی فرصت برگزاری یک همایش به قدری محدود است که کاربر نمی تواند ویدئو پروژکتور خراب را به تعمیرگاه ارسال کند تا تعمیر شود. در این شرایط می تواند از خدمات تعمیرات ویدئو پروژکتور در محل استفاده کند.

در این سرویس تعمیرکار در اسرع وقت در محل حاضر می شود و صفر تا صد مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه را برطرف می کند. تمام خدمات این سرویس ویژه همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است و به هیچ وجه مهم نیست که ویدئو پروژکتور متعلق به کدام کمپانی باشد.