اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر اسکنر در کرج

نمایندگی مجاز تعمیرات اسکنر در مرکز سخت افزار ایران، تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با انواع اسکنر را به هموطنان عزیز ساکن در شهر کرج ارائه می‌کند. در همین راستا ترتیبی اتخاذ شده است که ساکنین استان البرز بتوانند اسکنرشان از هر برندی را در کوتاه ترین زمان ترمیم کنند. برای این منظور نمایندگی تعمیر اسکنر در کرج راه اندازی شده است. این مرکز به تجهیزات و دستگاه های پیشرفته تعمیراتی مجهز شده است و تکنسین های دوره دیده و مجرب در آن فعالیت می کنند.

همین مساله موجب شده است که تعمیر و تعویض بخش های آسیب دیده انواع اسکنر در این مرکز به بهترین شکل و با کیفیت بالا انجام شود. لذا شما عزیزان می توانید برای ترمیم و تعمیر انواع اسکنر اچ پی ، کانن، زیراکس، فوجیتسو و … خود به نمایندگی تعمیرات تخصصی اسکنر مرکز سخت افزار ایران در کرج مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات نمایندگی تعمیر اسکنر در کرج و نحوه برخورداری از سرویس های این مرکز از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر اسکنر در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر اسکنر در کرج

برای دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات اسکنر کرج کافی است با شعبه استان البرز مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. خدمات این مرکز به دلیل استفاده از تجهیزات و فناوری های روز دنیا سطح کیفی بسیار بالایی دارند. تعمیرات تخصصی مین برد، تعمیر آینه و تعویض آن در صورت نیاز، ترمیم لنز و تمیز کردن آن، تعمیر و تعویض لامپ اسکنر ، تعمیر تخصصی CCD، تعمیرات اسکنر در محل، بررسی قطعات مختلف و عیب یابی دستگاه، ترمیم بخش های آسیب دیده، تعویض اتصالات معیوب، تعویض خازن های از رده خارج، ترمیم بردها و مدارهای از کار افتاده، ترمیم بدنه و درب، تعمیر دکمه ها و اقداماتی از این دست، مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر اسکنر در کرج به شمار می روند.

گفتنی است نمایندگی مجاز اسکنر با هدف راحتی خیال مشتریان، تمامی خدماتش را با ضمانت نامه رسمی و معتبر همراه می کند. پس از طی روند تعمیرات در این مجموعه شاهد رفع مشکلاتی همچون کار نکردن، روشن نشدن، خاموش شدن ناگهانی، کاهش سرعت اسکن و مواردی از این دست خواهید بود.

تعمیرات تخصصی اسکنر در کرج

تعمیر مین برد اسکنر در کرج

همه دستگاه های الکتریکی قطعه ای به نام برد دارند که روند کاری سایر قطعات را تحت کنترل دارد. مین برد اسکنر نیز قطعه ای بسیار مهم و حساس است که در صورت خرابی، مشکلات عدیده ای را در عملکرد دستگاه ایجاد می کند. برخی از ایرادات عمکلردی اسکنر از جمله خاموش شدن های ناگهانی، قطع اتصال برق، روشن نشدن به دلیل نا معلوم، افت سرعت واکنش ندادن به دستور اسکن ناشی از خرابی برد اصلی است.

با دیدن هریک از این علائم باید در اولین فرصت به فکر تعمیر مین برد اسکنر خود به شکل حرفه ای باشید. تیم تعمیر اسکنر در کرج پس از بررسی کامل مین برد و شناسایی مشکل و شدت آسیب دیدگی، بر حسب نیاز این قطعه را ترمیم یا تعویض می کنند.

تعمیر و تعویض آینه اسکنر در کرج

از جمله اقدامات دیگری که برای برطرف کردن مشکلات اسکنر انجام می شود، تعمیر یا تعویض آینه این دستگاه است. فرآیند اسکن توسط یک آینه زاویه دار انجام شده و تصویر از آن به آینه دیگری منتقل می شود. سپس هر آینه با کمی خمیدگی تصویر را بر روی سطح کوچکتر بعدی انعکاس می دهد. در تصویر آینه آخر بر روی یک لنز منتقل شده که در نهایت با تمرکز بالا به حسگر های CCD خواهد رسید.

پس از طی این مراحل و از طریق نرم افزار اسکنر، تصاویر سه گانه با رنگ های متفاوت با یکدیگر ادغام شده و بدین ترتیب، یک تصویر واحد رنگی به دست می آید. حال اگر آینه در این مسیر درست کار نکند، بدون شک فرایند اسکن نیز به درستی انجام نخواهد شد. به دلایل مختلفی این امکان وجود دارد که آینه اسکنر دچار نقص شود. تیم تعمیر اسکنر در کرج تلاش می کنند که این قطعه را ترمیم کنند. اما اگر شدت آسیب دیدگی زیاد باشد، تعویض اسکنر انجام شده و به این ترتیب ایرادات عملکردی دستگاه به حداقل خواهند رسید.

تمیز کردن لیزر اسکنر

یکی دیگر از اقداماتی که در طول فرایند تعمیرات اسکنر در کرج انجام می شود، تمیز کردن لیزر است. لیزر قطعه ای مهم است که معمولا پس از مدتی آلوده می شود. این مساله موجب بروز مشکلاتی در روند کاری دستگاه می شود که مهم ترین آنها کاهش کیفیت اسکن است. در این شرایط اگر پای یک قطعه دیگر در میان نباشد، با تمیز کردن لیزر اسکنر می توان مساله را برطرف کرد. توجه داشته باشید که برای تمیز کردن این قطعه باید اسکنر و برخی از قطعات آن را باز کنید. اگر مهارت کافی ندارید، بهتر است تمیز کردن آینه را تکنسین های مجرب این حوزه محول کنید. بروز هرگونه خطا می تواند به قیمت از کار افتادن دستگاه تمام شود.

تعمیرات اسکنر در محل

اگرچه وزن اسکنرها خیلی بالا نبوده و جابجایی آنها چندان سخت نیست، اما تعمیر آنها در محل می تواند احتمالات آسیب دیدگی دستگاه را کاهش دهد. تعمیرات اسکنر در محل سرویسی است که این مهم را برای شما میسر می سازد. با استفاده از این سرویس، می توانید بدون مراجعه به تعمیرگاه، شاهد رفع مشکلات اسکنر خود باشید.

در صورت مشاهده ایراد در عملکرد این دستگاه با نمایندگی مجاز اسکنر در مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج تماس گرفته و اطلاعاتی از قبیل مدل دستگاه و مشکلات موجود در آن را به همکاران ما اطلاع دهید. تیم تعمیر اسکنر در کرج با ابزار و تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما اعزام شده و دستگاه را بررسی می کنند. پس از انجام اقدامات لازم و پایان روند تعمیرات، دستگاه تست شده و مثل روز اول به شما تحویل داده می شود.

5/5 (1 امتیاز)