اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی ایکس باکس در کرج

ایکس باکس یکی از کنسول های بازی پر طرفدار است که علاقمندان خاص خود را دارد. مدیریت مرکز سخت افزار ایران با علم به این مساله و برای راحتی هرچه بیشتر ساکنین استان البرز، نمایندگی ایکس باکس در کرج را راه اندازی نموده است. این مرکز در دو حوزه فروش و تعمیرات تخصصی ایکس باکس فعالیت می کند. پرسنل نمایندگی مجاز ایکس باکس تلاش می کنند که با استفاده از متدهای نوین دنیا، خدمات کاربردی را به کاربران محترم ارائه دهند. فروش، تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش اصلی ترین حوزه های فعالیت نمایندگی مجاز xbox در کرج به شمار می روند.

تمامی افرادی که از هریک از مدل های کنسول بازی مایکروسافت استفاده می کنند مشمول طرح ها و سرویس های این بخش از مرکز سخت افزار ایران قرار می گیرند. حضور تیم کارشناسی متخصص و بهره مندی از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته موجب شده که خدمات نمایندگی ایکس باکس کرج در سطح بالایی از کیفیت قرار داشته باشند. هدف ما جلب رضایت شما همراهان عزیز است و در راه تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. برای آشنایی بیشتر با سایر بخش ها و نحوه خدمات دهی نمایندگی ایکس باکس در کرج به ادامه مطلب توجه کنید.

نمایندگی ایکس باکس در کرج

خدمات نمایندگی ایکس باکس در کرج

خدمات نمایندگی ایکس باکس کرج در دو حوزه فروش و تعمیر این محصول به کاربران ارائه می شوند. تعمیر برد، رفع مشکل هنگ دستگاه و داغ کردن ایکس باکس ، تعویض چیپ گرافیک و تعمیر رم، پروگرام کردن بایوس ایکس باکس، برطرف کردن عیوب APU , SOUTH BRIDGE , NAND، تعویض درایو کنسول، تعمیر آداپتور، تعمیر کنترلر و تعمیر کینکت، جی تگ تمامی مدل های ایکس باکس، نصب تمامی نرم افزارهای جی تگ برای اجرای بازی از روی هارد، تعمیرات دسته جوی استیک ایکس باکس، تعمیرات تخصصی دسته بازی، تعمیرات هارد پلی، برطرف کردن اشکالات نرم افزاری ،تعویض فن آداپتور، تعمیر و رفع کار نکردن صحیح دسته، رفع فریز، رفع اختلال خاموش شدن ناگهانی و تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده از جمله خدمات واحد تعمیرات نمایندگی XBOX در کرج به شمار می روند.

موارد دیگری همچون تعمیرات ایکس باکس در محل و خدمات پس از فروش نیز در فهرست سرویس های نمایندگی مجاز xbox قرار دارند.

نمایندگی فروش ایکس باکس در کرج

اگر قصد دارید یکی از مدل های ایکس باکس وان، 360 یا … را خریداری کرده و اوقات فراغت تان را با آن پر کنید، بهتر است این محصول را از یک مجموعه معتبر خریداری کنید. متاسفانه برخی از کاربران به دلیل مراجعه به مراکز غیر معتبر فریب خورده و بودجه خود را صرف خرید محصول غیر اورجینال می کنند. چنین دستگاه هایی به هیچ عنوان عملکرد تضمین شده ای ندارند احتمال خرابی و از کار افتادن آنها بسیار بالاست. نمایندگی فروش ایکس باکس در کرج ضمن برخورداری از مجوزهای مربوطه، مدل های مختلف این محصول را به شکل اورجینال به فروش می رساند.

کارشناسان ارشد فروش در این مرکز ضمن ارائه راهنمایی های لازم به شما کمک می کنند که بهترین مدل را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. از جمله ویژگی های واحد فروش نمایندگی ایکس باکس در کرج این است که تنها به عرضه یک مدل خاص اکتفا نکرده است. به واسطه دریافت ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران در کرج اطمینان خواهید یافت که ایکس باکس خریداری شده اصل بوده و مشمول خدمات پس از فروش نیز قرار خواهد گرفت.

نمایندگی تعمیرات ایکس باکس در کرج

تعمیر ایکس باکس و رفع مشکلات عملکردی این دستگاه به شکل صحیح همیشه دغدغه کاربران آن بوده است. بعضی از ایرادات کنسول های بازی با اقداماتی مثل روشن و خاموش کردن دستگاه یا جابجایی کابل ها و اتصالات برطرف می شوند. اما گاهی مساله جدی تر است و نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دستگاه خواهد بود. نمایندگی تعمیرات ایکس باکس در کرج دقیقا به همین منظور راه اندازی شده است.

اگر مواردی نظیر کار نکردن دسته ها، هنگ کردن، شناسایی نشدن دستگاه، به هم ریختن رنگ تصاویر، اجرا نشدن بازی ها، داغ شدن بدنه، صدور ارورهای پی در پی و … را در ایکس باکس تان مشاهده کردید، همکاران ما برای برطرف کردن آنها در خدمت شما هستند. واحد تعمیرات نمایندگی ایکس باکس در کرج به تجهیزات جدیدی مجهز شده است که اجرای مراحل ترمیم را برای تکنسین ها بسیار راحت تر کرده اند. تجربه و دانش فنی تیم تعمیرات نیز موجب شده که هیچ گونه خطایی در روند تعمیر و تعویض قطعات رخ ندهد.

نصب بازی ایکس باکس در کرج

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران ایکس باکس دارند، این است که نمی توانند بازی های مورد نظرشان را در آن نصب کنند. اگر شما هم چنین مساله ای دارید، کافی است با نمایندگی ایکس باکس در کرج تماس بگیرید. همکاران ما به دلیل تجربه بالایی که در این زمینه دارند و نیز دانش نرم افزاری بالا پیرامون کنسول های بازی، توانایی نصب انواع بازی ها را روی کنسول دارند. آنها به شما کمک می کنند که بازی مورد نظرتان را روی کنسول نصب کرده و بدون هیچ ایرادی آن را اجرا کنید. نصب بازی از طریق XBOX GAMES STORE، نصب بازی از روی دیسک و … روش هایی هستند که برای نصب بازی ایکس باکس مورد استفاده قرار می گیرند.

5/5 (2 امتیاز)