اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعویض گلس موبایل در کرج

شاید از دوستانتان شنیده باشید که ال سی دی موبایلشان را با هزینه ای بسیار پایین تعمیر کرده اند. این در حالی است که وقتی نمایشگر می شکند، عملا امکان تعمیر آن وجود ندارد و تعویض این قطعه نیز هزینه بسیار بالایی دارد. نکته ای که در این میان وجود دارد، این است که شکستن ال سی دی گوشی یا تبلت، همیشه به این معنا نیست که ناچار به تعویض صفحه نمایش باشید. گاهی می توان با هزینه ای به مراتب کمتر، نمایشگر شکسته را ترمیم کرد.

تعویض گلس موبایل ، اقدامی کم هزینه است که می توان هنگام افتادن دستگاه یا ضربه خوردن نمایشگر انجام داد. البته این کار در شرایط خاصی قابل انجام است که در ادامه راجع به آن توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم. اما اگر ساکن استان البرز هستید، حتما ادامه مقاله را دنبال کنید. چرا که مرکزی معتبر را برای تعویض گلس موبایل در کرج به شما عزیزان معرفی می کنیم تا نیازی نباشد برای انجام این کار به تهران مراجعه کنید.

تعویض گلس موبایل در کرج

تعویض گلس موبایل در کرج چگونه انجام می شود؟  

فرایند تعویض گلس در گوشی های هوشمند و تبلت ها باید با ظرافت و دقت بسیار بالایی انجام شود. این کار نیاز به استفاده از ابزار و تجهیزات خاصی دارد و باید در یک محیط کاملا پاکیزه و بدون گرد و غبار انجام گردد. در غیر این صورت ممکن است آلودگی بین گلس و ال سی دی به جا بماند که به مرور زمان، عملکرد تاچ را مختل می کند. کارشناسان نمایندگی تعمیرات موبایل در کرج، اول گلس آسیب دیده را با استفاده از ابزار خاصی از نمایشگر جدا می کنند. این کار علاوه بر ابزار به مهارت بالایی هم نیاز دارد.

اگر اشتباهی رخ دهد، خطر آسیب دیدن نمایشگر و حتی تاچ نیز وجود دارد. پس از جدا کردن گلس، سطح نمایشگر کاملا تمیز می شود به گونه ای که هیچ گونه گرد و غبار یا لکه ای روی آن باقی نماند. سپس گلس جدید با دستگاه لمینیت نصب می شود تا هوا زیر آن نماند. وجود حباب های هوا هم به ظاهر تبلت خدشه وارد می کنند و هم به مرور زمان، کیفیت کار تاچ را کاهش می دهند. گفتنی است تیم تعویض گلس موبایل در کرج ، تنها از گلس های با کیفیت و اورجینال استفاده می کنند.

تعویض گلس موبایل به چه معناست؟

تعویض گلس گوشی، اقدامی جایگزین برای تعویض ال سی دی است که البته تنها در شرایط خاصی قابل انجام است. تعویض گلس به معنی تعویض نمایشگر نیست و به همین دلیل هم هزینه این کار پایین تر است. در این واقع این گلس، لایه محافظ شیشه ای است که روی صفحه نمایش گوشی ها و تبلت های هوشمند پرس شده است. در بیشتر موارد، هنگام ضربه خوردن گوشی، این لایه محافظ می شکند و خود ال سی دی آسیبی نمی بیند. در این صورت تاچ موبایل کار میکند و تنها سطح نمایشگر ترک خوردگی هایی دارد.

 تعویض گلس موبایل در کرج در چنین شرایطی انجام می شود و پس از پایان این فرایند، می توانید به راحتی از دستگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید که منظور ما از این گلس، لایه ای شیشه ای مانندی است که توسط کمپانی سازنده روی صفحه نمایش کشیده شده است. این یعنی گلسی که به صورت مجزا خریداری می کنید، تنها در برابر خط و خش مقاوم است و منظور نظر ما نیست.

هزینه تعویض گلس گوشی در کرج  

تعویض گلس گوشی در کرج یا هر جای دیگری خیلی بالا نیست. مبلغی که برای تعویض گلس پرداخت می کنید در مقایسه با هزینه تعویض ال سی دی موبایل، بسیار پایین تر است. از طرفی برای تعویض نمایشگر، باید گوشی و تمام اتصالات مرتبط با ال سی دی باز شوند. همچنین نمایشگرها به ویژه نمونه های اورجینال، بسیار گران هستند و همین هزینه تعویض را بیشتر می کند.

 اما تعویض گلس موبایل هزینه زیادی ندارد. قیمت انجام این فرایند، بیشتر به قطعات مورد استفاده بستگی دارد. تیم تعویض گلس موبایل در کرج ، از مرغوب ترین قطعات و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کنند. بنابراین می توانید از کیفیت بالای گلس جدید و عملکرد بی نقص آن اطمینان کامل داشته باشید.

نمایندگی تعمیر موبایل در کرج

نمایندگی تعمیر موبایل در کرج ، مجموعه ای چند جانبه است که بررسی و ترمیم انواع گوشی های هوشمند را در لیست فعالیت های خود قرار داده است. ابزارهای پیشرفته و جدیدی مثل دستگاه لمینیت، و … در این مجموعه وجود دارند که امکان استفاده از متدهای نوین تعمیراتی را برای تیم تعمیرات فراهم نموده اند. تعمیر رم، تعمیر مدارها، تعویض خازن ها، تعمیرات تخصصی برد، تعویض گلس، تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باتری و تعمیرات نرم افزاری، از جمله اقداماتی هستند که تیم تعمیر موبایل مرکز سخت افزار ایران در کرج برای برطرف کردن مشکلات این محصول انجام می دهند.

 اما نکته مهم در مورد این مرکز، ارائه گارانتی معتبر به کاربران است. پس از تعمیر گوشی، نمایندگی تعمیرات موبایل کرج به شما یک ضمانت نامه رسمی ارائه می دهد. این گارانتی اصالت خدمات و کیفیت بالای اقدامات انجام شده را تضمین کرده و امکان پیگیری اشتباهات احتمالی را در بازه زمانی یک ماهه فراهم می سازد.

5/5 (1 امتیاز)