اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر جت پمپ ظرفشویی

آیا در مورد جت پمپ ماشین ظرفشویی اطلاعاتی دارید؟ ماشین های ظرفشویی جدید از یک قطعه مدرن بهره می برند که تحت عنوان جت پمپ شناخته می شود. این قطعه آب وروردی را کنترل می کند تا کیفیت کار دستگاه را بهبود بخشیده و عملکرد آن را بهتر کند. جدید بودن این قطعه موجب شده که تعمیرات آن از عهده هر تکنسینی بر نیاید و نیاز به دانش فنی و مهارت ویژه ای داشته باشد. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، همواره در حال به روز کردن اطلاعات خود راجع ساختار این محصولات و روش های تعمیرات آنها هستند.

به همین دلیل هم تیم تعمیر ظرفشویی کاملا بر جزئیات جت پمپ و نحوه تعمیر آن تسلط دارند و می توانند آن را به شکل حرفه ای ترمیم یا تعویض کنند. به منظور آشنایی با روند تعمیر جت پمپ ظرفشویی و ماهیت این قطعه، از شما دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید. برای تعمیرات تخصصی این قطعه نیز کافی است با واحد مربوطه در شعبه کرج مرکز سخت افزار ایران تماس برقرار کنید.

5/5 (2 امتیاز)
تعمیر جت پمپ ظرفشویی

برای تعمیر جت پمپ ظرفشویی چه کنیم؟

برای تعمیر جت پمپ ظرفشویی ، مهم ترین نکته این است که با ماهیت این قطعه آشنایی کامل داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است اشتباه کرده و موجب آسیب دیدگی سایر قطعات دستگاه شوید. کارشناسان ارشد تعمیرات در نمایندگی لوازم خانگی، برای ترمیم یا تعویض این قطعه، اول در موتور دایرکت پرچ موتور را از قسمت پرچ جدا کرده و لاله پرچ جدا شده را از داخل هسته بیرون می آورند.

در مرحله بعدی، باید پوسته موتور را جدا کرده و بلبرینگ ها را از جا در آورند. در صورت زنگ زدگی پوسته، این بخش با سمباده تمیز شده و توسط یک اسپری رنگ نقره ایی، رنگ می شود. سپس تکنسین ها یک بلبرینگ جدید که در بالایی دارد را جایگزین بلبرینگ آسیب دیده می کنند. پس از پایان مراحل ذکر شده، جت پمپ ماشین ظرفشویی تعمیر شده و می توانید مثل روز اول از دستگاه استفاده کنید.

جت پمپ ظرفشویی چگونه کار می کند؟

همانطور که اشاره کردیم، جت پمپ ماشین ظرفشویی یک تکنولوژی جدید و خلاقانه است که بسیاری از ماشین های ظرفشویی در برندهای مختلف از آن بهره می برند. دستگاه هایی که به این قابلیت مجهز هستند، یک سیستم کامل شستشوی ظروف دارند که موجب  افزایش کیفیت کار ماشین می شود. از دیگر کاربری های جت پمپ این است که به میزان چشمگیری، مصرف برق را کاهش می دهد. در واقع این قطعه فشار آب را کنترل و تنظیم کرده و آب را به چرخش در می آورد.

به تبع این فرایند، آب به راحتی به همه بخش های داخلی ظرفشویی می رسد و دستگاه برای این منظور نیاز به انرژی بیشتری ندارد. تعمیر جت پمپ ظرفشویی در مدل های جدید این دستگاه حساس تر نیز شده است؛ به این علت که در مدل های جدید، جت پمپ و هیتر ظرفشویی آب با هم ادغام شده اند. در نتیجه سرعت گرم شدن آب نیز در این مدل ها، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.

تعویض جت پمپ ماشین ظرفشویی

در کنار همه ویژگی هیا مثبت جت پمپ ماشین ظرفشویی، این قطعه معمولا قابلیت ترمیم ندارد. یعنی شدت و نوع خرابی آن به گونه ای است که معمولا امکان تعمیر آن وجود نداشته و حتما باید تعویض شود. البته تعویض جت پمپ ظرفشویی کار راحتی نیست؛ برای این منظور باید دستگاه باز شده و برخی اتصالات قطع شوند.

چنانچه در طول این پروسه اشتباهی رخ دهد، سایر قطعات ماشین نیز در معرض خطر قرار خواهند گرفت. گفتنی است تعمیرکاران مجرب مرکز سخت افزار ایران در کرج، با بهره مندی از تکنولوژی های نوین و کاربردی، اقدام به بررسی و تعویض این قطعه نموده و کیفیت کاری دستگاه را تضمین می کنند. البته اولویت برای همکاران ما تعمیر جت پمپ ظرفشویی و جلوگیری از تعویض این قطعه است.

تعمیرات ظرفشویی در کرج با گارانتی خدمات

جابجایی ماشین ظرفشویی و انتقال آن به تعمیرگاه معمولا کار راحتی نیست و دردسرهای خاص خود را دارد. نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، با هدف کاهش این دردسرها، شرایط تعمیر جت پمپ ظرفشویی و سایر قطعات این دستگاه در محل را فراهم نموده است. شما کاربران محترم می توانید ضمن برقراری تماس با مرکز سخت افزار ایران و گزارش مشکل به همکاران ما، خدمات ترمیمی را در اسرع وقت در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

تیم تعمیراتی این مرکز با همراه داشتن مجموعه ای از ابزار و قطعات مورد نیاز به محل اعزام شده و ماشین ظرفشویی شما را با دقت وارسی می نمایند. سپس فرایند تعمیر قطعه یا قطعات آسیب دیده، به شکل تخصصی و حرفه ای در حضور خود شما انجام می گردد. به این ترتیب، نیازی به صرفه زمان و هزینه برای مراجعه به تعمیرگاه نداشته و می توانید ماشین ظرفشویی خود را در محل مورد نظرتان ترمیم نمایید.