اشتراک گذاری

تعمیر موبایل سونی در کرج

اگر کاربر یکی از گوشی های سونی هستید و با مشکلاتی در عملکرد گوشی مواجه شده‌اید، می‌توانید با مراجعه به شعبه کرج مرکز سخت افزار ایران اشکالات پیش آمده در گوشی خود را رفع نمایید. برای تعمیر موبایل سونی در کرج کافی است با این مرکز تماس بگیرید. همکاران ما شرایطی را فراهم کرده اند که شما ساکنین استان البرز خدمات ترمیم گوشی هوشمندتان را در اسرع وقت و بدون مراجعه به تهران دریافت کنید. 

با توجه به این که تعمیرات گوشی های هوشمند نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد، همکاران تعمیر موبایل در کرج از میان تعمیرکاران دوره دیده انتخاب شده اند.

تیم تعمیرات گوشی سونی در کرج به شما این اطمینان را می دهند که گوشی تان را با ابزار پیشرفته ترمیم می کنند. به همین دلیل هم می توانید بدون هیچ نقص و ایرادی مجددا از موبایل خود استفاده کنید. گفتنی است در روند تعمیر موبایل سونی در کرج ، کلیه بخش های این دستگاه به دقت بررسی شده و حتی ریز ترین مشکلات نیز برطرف خواهند شد. برای اطلاع از جزئیات تعمیرات گوشی های سونی در استان البرز ، به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر موبایل سونی در کرج

مرکز تخصصی تعمیر موبایل سونی در کرج

مرکز تخصصی تعمیر موبایل سونی در کرج ، معتبر ترین مجموعه ای است که برای رفع مشکلات گوشی هوشمندتان می توانید به آن مراجعه کنید. عنوان تخصصی بدان جهت با نام این مرکز همراه شده که فرایند تعمیر موبایل در آن با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و برنامه ها انجام می شود. 

این مساله باعث شده که تعمیرکاران بتوانند ریز ترین مشکلات دستگاه را نیز تشخیص داده و برطرف کنند. از طرفی، تمامی مراحل بررسی، عیب یابی و ترمیم تحت نظارت افرادی انجام می شود که دوره های فوق تخصصی را در مراکز معتبر گذرانده اند.

کارشناسان مجرب IT توانایی این را دارند که ضمن بررسی دقیق قطعات و بخش های مختلف گوشی ، آنها را به نحو احسن برطرف کنند. به گونه ای که کاربران دیگر شاهد بروز آنها نباشند. گفتنی است مرکز تخصصی تعمیرات موبایل سونی در کرج ، تحت نظارت مرکز سخت افزار ایران فعالیت کرده و کلیه مجوز های لازم را از مراکز ذی صلاح اخذ نموده است.

تعمیر برد موبایل سونی در کرج

تعمیر برد موبایل سونی در کرج توسط افرادی انجام می شود که کاملا با ساختار این قطعه آشنایی دارند. برد گوشی قطعه ای بسیار مهم است که به نحوی تمامی بخش های دستگاه را تحت کنترل دارد. این قطعه از اجزایی شامل ترانزیستور، سیم پیچ، مدار و تعدادی خازن تشکیل شده که هریک بر حسب نیاز بر عملکرد آن تاثیر می گذارند. اگر این قطعه از کار بیفتد یا به هر دلیلی درست کار نکند، گوشی با مشکلات متعددی مواجه می شود.

حتی گاهی از کار افتادن گوشی هوشمند نیز ناشی از خرابی یا سوختن برد است. تیم تعمیر موبایل سونی در کرج ، برای ترمیم برد اول آن را به صورت کامل بررسی می کنند. سپس اجزاء آن را تعمیر یا تعویض کرده و به این ترتیب مشکل برد را برطرف می نمایند. اگر برد سوخته باشد و امکان ترمیم آن وجود نداشته باشد، همکاران ما آن را با یک قطعه جدید جایگزین می کنند.

تعویض گلس گوشی سونی در کرج

گوشی های هوشمند دارای نوعی گلس محافظ هستند که از نمایشگر در مقابل خط و خش و ضربه محافظت می کند. در برخی از موارد وقتی گوشی ضربه خورده و یا زمین می افتد، ال سی دی آسیب نمی بیند و گلس محافظ آن می شکند. در این صورت نیاز به تعویض گلس خواهد بود. باید بدانید این نوع گلس که از آن با عنوان گلس ال سی دی نیز یاد می شود، توسط شرکت سازنده روی نمایشگر پرس می شود. لذا تعویض آن نیازمند استفاده از ابزار و دستگاه های ویژه ای می باشد.

تعویض گلس گوشی سونی  در کرج توسط تیمی دوره دیده و با استفاده از دستگاه لمینیت انجام می شود. اگر گوشی شما زمین افتاده و نمایشگر آن شکسته باشد، باید تاچ را امتحان کنید. کار کردن تاچ به این معنا است که lcd آسیبی ندیده و تنها نیاز به تعویض گلس می باشد. در این صورت تیم تعمیر موبایل سونی در کرج کنار شما هستند تا گلس گوشی تان را به شکل حرفه ای تعویض کرده و آن را مثل روز اول به شما تحویل دهند.

تعمیر باتری موبایل sony در کرج

یکی دیگر از مراحل تعمیر موبایل سونی در کرج ، مربوط به ترمیم و تعویض باتری این دستگاه است. همانطور که می دانید باتری جزء بسیار مهمی در گوشی است. اگر این قطعه درست کار نکند، مشکلات بسیاری در روند کاری گوشی ایجاد خواهد شد. شارژ شدن زیاد، نوسانات برق، استفاده از شارژ های متفرقه، نفوذ گرد و خاک و رطوبت و مواردی از این دست به راحتی باتری موبایل را از کار می اندازند. برای تعمیر باتری موبایل sony در کرج، تکنسین اول این قطعه را وارسی می کند.

در بیشتر موارد امکان تعمیر باتری وجود ندارد یا این کار چندان به صرف نیست. در این صورت اقدام به تعویض باتری گوشی سونی می شود تا فرایند شارژ دستگاه به حالت عادی باز گردد. اگر گوشی شما شارژ نشده و یا بسیار دیر شارژ می شود، بهتر است به فکر تعویض باتری آن باشید. اگر درب گوشی باز می شود، خودتان می توانید باتری معیوب را با یک باتری جدید و البته اورجینال جایگزین کنید. اما اگر گوشی شما از مدل های جدید بوده و درب پشتی آن باز نمی شود بهتر است برای تعویض باتری آن از تیم تعمیرات موبایل sony در کرج کمک بگیرید.

بازیابی اطلاعات گوشی سونی در کرج

آیا تا به حال با مشکل فرمت شدن اطلاعات گوشی موبایل تان مواجه شده اید؟ گوشی های هوشمند ساختار نرم افزاری و سخت افزاری ویژه ای دارند و همیشه امکان پاک شدن اطلاعات آنها وجود دارد. در چنین شرایطی انجام عملیات بازیابی اطلاعات موبایل به شما کمک می کند که مجددا به برنامه ها و فایل های مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. ریکاوری گوشی های هوشمند حوزه بسیار گسترده ای است و روش های متعددی برای انجام آن وجود دارد.

نرم افزارهای بسیاری برای این منظور طراحی شده اند که به واسطه قابلیت های متعددی که دارند، اطلاعات از دست رفته را بازیابی می نمایند. همکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر موبایل سونی در کرج ، ریکاوری انواع گوشی هوشمند را با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای همچون دستگاه pc 3000 انجام می دهند. این دستگاه، توانایی بازیابی بیش از 90 درصد اطلاعات حذف شده را دارا می باشد. 

گفتنی است همکاران ما اخلاق حرفه ای را رعایت کرده و در حفظ حریم شخصی و اطلاعات محرمانه شما کاملا حرفه ای عمل می کنند. لذا می توان گفت که عملیات بازیابی اطلاعات گوشی  در کرج به شکل کاملا حرفه ای انجام خواهد شد

نمایندگی مجاز موبایل سونی در کرج

تعمیر موبایل باید به صورت تخصصی و در محیطی مجهز انجام شود. اگر تجهیزات مورد استفاده در این فرایند فرسوده بوده و یا تعمیرکار، تخصص و مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشد، دستگاه به درستی تعمیر نشده و چه بسا با مشکلات جدی تری هم مواجه شود. از این رو نمایندگی مجاز موبایل سونی در کرج ، از پیشرفته ترین ابزار و برنامه های تعمیری روز دنیا برای ترمیم این محصول استفاده می کند. کارشناسان ارشد دو حوزه سخت افزار و نرم افزار در این مرکز فعالیت کرده و بر کلیه مراحل فرایند تعمیر نظارت کامل دارند.

از این رو می توان سطح تعمیرات در این واحد را تخصصی دانسته و به کاربران این اطمینان را داد که گوشی خود را مثل روز اول از همکاران ما تحویل خواهند گرفت. همکاران ما در واحد تعمیرات موبایل نمایندگی سونی کرج ، خود را موظف می دانند که کلیه مشکلات و اختلالات انواع مدل های گوشی این برند را برطرف کرده و خیال کاربران را از این بابت راحت کنند. نمایندگی مجاز موبایل sony در کرج کلیه خدماتش را با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه کرده است. به این ترتیب شما می توانید در بازه زمانی یک ماه، مشکلات احتمالی گوشی تعمیر شده خود را پیگیری کنید.

3.8/5 (4 امتیاز)