اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج

ساکنین استان البرز می توانند برای رفع مشکلات دستگاه کپی خود از نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج کمک بگیرند. این مرکز ضمن به خدمت گرفتن مجرب ترین تعمیرکاران و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا، خدمات تخصصی را در زمینه تعمیرات کپی به متقاضیان ارائه می دهد. تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج شما را از مراجعه به تهران و صرف زمان برای این منظور معاف می کند.

اگر مشکلاتی همچون گیر کردن برگه، چاپ بی کیفیت، خاموش شدن یا روشن نشدن و … در دستگاه کپی تان مشاهده کردید، کافی است با نمایندگی مجاز کونیکا در کرج تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان شاهد حضور تیم تعمیر در محل در منزل یا محل کار خود باشید. همکاران ما تلاش می کنند که ضمن برطرف کردن مشکلات دستگاه کپی، شرایطی را فراهم کنند که کیفیت اولیه را باز یابد. به این ترتیب خواهید توانست مثل روز اول و بدون هیچ ایرادی با دستگاه کار کنید. برای آشنایی با روند تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج

خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج

نمایندگی تعمیرات کونیکا در کرج با در اختیار داشتن دو رکن اساسی تعمیر، یعنی نیروی متخصص و ابزار پیشرفته، با کیفیت ترین خدمات را به کاربران این دستگاه ارائه می دهد.

تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض درام و تمیز کردن این قطعه، شارژ کارتریج، تعمیر کاغذکش و بخش های مختلف آن، تعمیر و تعویض مین برد، تعمیرات برد پاور، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعویض خازن های آسیب دیده، شارژ تونر، تعویض دولوپر، تعمیر و تعویض دکمه ها، تعویض کابل ها و اتصالات فرسوده و آسیب دیده، رفع مشکلات عملکردی دستگاه و مواردی از این دست، از جمله خدمات تعمیر فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج به شمار می روند. برای راحتی خیال مشتریان عزیز، تمامی خدمات با ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران همراه می شوند.

تعمیر مین برد کپی کونیکا مینولتا در کرج

یکی از قطعات مهمی که در بسیاری از مشکلات دستگاه نقش دارد، مین برد است. برد اصلی در این دستگاه هم مثل سایر محصولات الکترونیکی، وظیفه هدایت سایر قطعات را بر عهده دارد. مین برد بر اثر نوسانات برق و یا دریافت ولتاژ بیش از حد می سوزد و در این شرایط، سایر بخش های دستگاه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

در نتیجه خرابی یا سوختن مین برد، فرایند پردازش اطلاعات در دستگاه کپی به درستی انجام نخواهد شد. به دنبال بروز این وضعیت، فرایند چاپ با مشکلات جدی همراه می شود. تعمیر مین برد کپی کونیکا مینولتا در کرج به این ترتیب است که اجزاء آسیب دیده این قطعه تعویض می شوند. اگر برد سوخته باشد، نیاز به تعویض آن خواهد بود. در واحد تخصصی تعمیر دستگاه کپی کونیکا ، تنها از قطعه اورجینال برای تعویض برد استفاده می شود.

تعمیر کاغذکش فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج

یکی از قطعات مهم در دستگاه های کپی و پرینترها، کاغذکش است. هریک از بخش های بیرونی، میانی و داخلی این قطعه، در حرکت برگه در دستگاه تاثیرگذار هستند. خرابی این بخش ها مشکلاتی را در روند کاری دستگاه کپی ایجاد می کند. مثلا ممکن است برگه در دستگاه گیر کرده و یا به صورت مچاله شده و چروک از آن بیرون بیاید.

تعمیر کاغذکش فتوکپی کونیما مینولتا در کرج توسط افرادی انجام می شود که در این زمینه مهارت کافی دارند. همکاران ما مراحل ترمیم کاغذکش را با دقت و ظرافت بالایی انجام می دهند تا بخش های مختلف این قطعه دچار شکستگی نشود. همچنین اگر نیاز به تعویض کاغذکش باشد، تیم تعمیرات فتوکپی کونیکا مینولتا در کرج این قطعه را با نمونه اورجینال جایگزین می کنند. به این ترتیب عملکرد درست و بی نقص دستگاه تضمین خواهد شد.

شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در کرج

شارژ کارتریج هم یکی از خدماتی است که نمایندگی تعمیر کپی کونیکا مینولتا در کرج به مشتریان ارائه می دهد. همانطور که می دانید همه چاپگر ها و دستگاه های کپی با استفاده از مواد مصرفی کار می کنند که در محفظه ای تحت عنوان کاتریج نگهداری می شوند. بسته به حجم کاری دستگاه، این مواد پس از مدتی تمام شده و کارتریج خالی می شود. شارژ کارتریج دستگاه کپی اشاره به فرایندی دارد که طی آن، مواد مصرفی همچون دولوپر و تونر و جوهر، شارژ شده و کارتریج پر می شود.

استفاده از مواد با کیفیت و درست طی کردن مراحل، از جمله مواردی هستند که باید در این فرایند به آنها توجه شود. عملیات شارژ کارتریج کپی کونیکا مینولتا در کرج توسط افراد ماهر و با استفاده از مرغوب ترین مواد انجام می شود. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که دستگاه تان به بهترین شکل کار خواهد کرد.

تعمیرات دستگاه کپی کونیکا مینولتا در محل

جابجا کردن یک دستگاه کپی، به خصوص اگر صنعتی باشد، اصلا کار راحتی نیست. ممکن است دستگاه در حین جابجایی ضربه بخورد و آسیب دیدگی های آن بیشتر شوند. به همین دلیل هم نمایندگی کونیکا مینولتا کرج اقدام به تعمیرات دستگاه کونیکا مینولتا در محل می کند. پس از این که مشکل دستگاه شما به صورت مداوم تکرار شده و کارتان را مختل کرد، کافی است با این مرکز تماس بگیرید.

همکاران ما تا حد امکان شما را راهنمایی می کنند و اگر مشکل حل نشد، به محل مورد نظرتان اعزام خواهند شد. سپس دستگاه فتوکپی کونیکا شما در محل مورد بررسی قرار می گیرد و منشأ ایرادات آن مشخص می شود. در نهایت، دستگاه کپی تعمیر شده و می توانید مثل روز اول از آن استفاده کنید.

نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج

نمایندگی کونیکا مینولتا در کرج ، تعدادی از کارشناسان و تعمیرکاران مجرب را به خدمت گرفته و به این ترتیب، خدمات بسیار با کیفیتی را در زمینه تعمیر محصولات این کمپانی به کاربران ارائه می دهد. لازم است بدانید که در شعبه کرج نمایندگی کونیکا، انواع محصولات این برند شامل دستگاه کپی، پرینتر و … به فروش می رسند و به صورت تخصصی و حرفه ای ترمیم می گردند.

همچنین آن دسته از افرادی که نیاز به راهنمایی هایی در خصوص مشکلات و ایرادهای محصول مورد نظر خود دارند، می توانند با مراجعه به واحد تعمیرات کونیکا مینولتا در استان البرز، اطلاعات لازم را از مشاورین ما دریافت نمایند. این بخش از نمایندگی کونیکا مینولتا کرج ضمن رعایت اصول مشتری مداری، مفتخر است که به عنوان مرکز مورد اطمینان کاربران شناخته شده و همواره انتخاب اول آنها بوده است.

5/5 (1 امتیاز)