اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج

اگر اطلاعات گوشی شما به هر دلیلی فرمت شده و یا به آنها دسترسی ندارید، خونسردی خود را حفظ و این مقاله را مطالعه کنید. ریکاوری موبایل کار حساسی است که نکات بسیاری دارد. در واقع شما به عنوان یک کاربر، مهارت کافی برای انجام دادن این کار را ندارید و بهتر است این امر مهم را به تکنسین های این حوزه محول کنید.

تیم بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج،  با پیشرفته ترین و جدیدترین برنامه ها و روشهای روز دنیا در این زمینه آشنایی دارند. همکاران ما به شما کمک می کنند که بتوانید مجددا اطلاعات و فایل های مورد نظرتان را در اختیار داشته باشید. در ادامه نکاتی را در مورد ریکاوری  موبایل به شما ارائه می دهیم تا بدانید با چه اقداماتی می توانید شانس خود را برای دسترسی به حجم بیشتری از اطلاعات، افزایش دهید.

بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج

هزینه بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج

احتمالا جدای از این که نگران اطلاعات و فایل های حذف شده هستید، در مورد هزینه ریکاوری هم دغدغه دارید. شاید شنیده باشید که گاهی هزینه بازیابی اطلاعات موبایل بالاست و حتی برخی افراد علی رغم صرف مبالغ بالا، نتیجه مطلوب هم نگرفته اند. هزینه بازیابی اطلاعات گوشی Samsung در کرج و سایر شعب نمایندگی سامسونگ، بستگی به حجم اطلاعات پاک شده و روشهای مورد استفاده دارد.

مثلا اگر نیاز به استفاده از نرم افزار خاصی باشد، ممکن است هزینه بیشتر شود. همچنین در صورتی که هارد و رم گوشی آسیب سخت افزاری دیده باشند و نیاز به تعمیر یا تعویض آنها باشد، مسلما باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. کارشناسان مرکز ریکاوری اطلاعات در کرج، اول هزینه کلی را به صورت تقریبی به شما اعلام می کنند. اما احتمال تغییر مبلغ اعلام شده در پایان روند ریکاوری وجود دارد.

شانس ریکاوری اطلاعات گوشی سامسونگ را افزایش دهید

وقتی اطلاعات گوشی به هر دلیلی پاک می شوند، بیشتر کاربران تصور می کنند که دیگر امکان دسترسی به آن اطلاعات را ندارند. اما این طور نیست. با در نظر گرفتن چند نکته ساده، می توان شانس ریکاوری را تا حد زیادی افزایش داد. مثلا تنها با خاموش کردن گوشی، می توانید کاری کنید که مجددا به اطلاعات، عکسها، آهنگ ها و … دسترسی داشته باشید! شاید عجیب باشد اما این کار واقعا تاثیرگذار است.

باید بدانید که هر نوع پردازش جدید در گوشی، شانس ریکاوری اطلاعات را به شدت کاهش می دهد. به ویژه اگر اطلاعات در حافظه خود گوشی ذخیره شده باشند، حتی برقراری تماس هم می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. حتی اگر محتوا در مموری کارت ذخیره شده باشد هم توصیه کارشناسان این است که با گوشی کار نکنید.

نکته بسیار مهم دیگر در مورد استفاده از برنامه ها و نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات است. در تبلیغات سایت ها گفته می شود که به راحتی می توان از چنین نرم افزارهایی استفاده کرد. اما واقعیت این است که کار کردن با برنامه های بازیابی اطلاعات، نیاز به مهارت بالایی در حوزه ریکاوری دارد. پرسنل بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج به کاربران پیشنهاد می دهند که خودشان از این برنامه ها استفاده نکنند. به این ترتیب، شانس بازگشت محتوای حذف شده، بسیار بیشتر خواهد بود.

همه چیز درباره نرم افزارهای بازیابی اطلاعات موبایل

حتما نام نرم افزارهایی همچون recuva و EaseUS MobiSaver for Android را شنیده اید. کافی است در گوگل، کلیدواژه بازیابی اطلاعات را سرچ کنید تا انبوهی از این قبیل برنامه ها برای شما نمایش داده شوند. این نرم افزارها برای ریکاوری اطلاعات دیوایس های هوشمند طراحی شده اند و افراد زیادی از آنها استفاده می کنند.

اما باید توجه داشته باشید که برنامه های ریکاوری، قابلیت های مختلفی دارند و کار کردن با آنها پیچیده است. به هیچ وجه فریب تبلیغات سازندگان و توسعه دهندگان را نخورید و خودتان اقدامی نکنید. معنی این حرف، غیر موثر بودن برنامه های ریکاوری موبایل نیست؛ بر عکس، این نرم افزارها در برخی از موارد، بسیار کاربردی و مفید هستند. اما مسئله اینجاست که نحوه کار کردن با آنها نیاز به آموزش دارد.

حتی در صورت خطا ممکن است امکان بازیابی اطلاعات حذف شده به طور کلی از بین برود. به عبارت بهتر، فقط افرادی می توانند به درستی از این نرم افزارها استفاده کنند که دانش فنی و مهارت بالایی در زمینه ریکاوری دارند. لذا بهتر است حتی در صورت تمایل به استفاده از این برنامه ها هم با کارشناسان بازیابی اطلاعات گوشی سامسونگ در کرج مشورت کنید.