اشتراک گذاری

تعمیر کامپیوتر در کرج

تا بحال شده با مشکلی در روند کاری کامپیوترتان مواجه شوید که ندانید منشأ آن چیست؟ تمامی کاربران رایانه با چنین مشکلاتی مواجه می شوند. برخی از این ایرادات به راحتی برطرف می شوند اما برخی دیگر، باید توسط تکنسین های مجرب بررسی و برطرف شوند. مثلا اگر قطعاتی همچون مادربرد، پردازنده و … آسیب دیده باشند، باید سیستم با استفاده از تجهیزات خاصی باز شده و عیب یابی گردد.

سپس قطعه آسیب دیده، متناسب با شدت و نوع خرابی، ترمیم شده و یا در صورت نیاز، تعویض گردد. بدون شک کاربران در این زمینه مهارت کافی ندارند و نیاز به مهارت و تخصصی است که تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده از آن برخوردار هستند. نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج، کنار شماست تا ضمن عیب یابی دقیق و اصولی، انواع مشکلات سیستم را به نحو احسن برطرف نماید. در ادامه شما را با نحوه دریافت خدمات تعمیر کامپیوتر در کرج آشنا می کنیم.

تعمیر کامپیوتر در کرج

نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج

همانطور که اشاره کردیم، کامپیوتر مجموعه ای متشکل از یک مانیتور، کیس، کیبورد، ماوس و اسپیکر می باشد. تعمیرات هریک از این اجزا نیاز به مهارت و دانش تخصصی در همان حوزه دارد. به عنوان مثال، تعمیرکار مادربرد نمی تواند مانیتور شما را ترمیم کند. نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج ، از چندین واحد مستقل تشکیل شده که هریک از آنها عهده دار انجام تعمیرات یکی از اجزای سیستم می باشند.

به این ترتیب، تعمیر هارد کامپیوتر ، کارت گرافیک، cpu، کارت صدا، کارت شبکه، مانیتور (اعم از lcd یا led) اسپیکر، کیبورد، ماوس و … در این مجموعه به تخصصی ترین شکل ممکن انجام خواهد شد. کادر فنی دوره دیده و استفاده از تجهیزات و ابزار تعمیراتی پیشرفته و جدید، گواهی این مدعا است. ساکنین محترم هریک از مناطق استان البرز، می توانند برای رفع مشکلاتی همچون بالا نیامدن ویندوز، اجرا نشدن برنامه ها، شکستن نمایشگر، مشکلات تصویر و صدا، کار نکردن کیبورد، از بین رفتن اتصالات و … به نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج مراجعه کرده و شاهد رفع ایراد سیستم خود باشند.

تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در کرج

منظور از تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر، ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده و معیوب این دستگاه است. زمانی که مادربرد، پردازنده، پاور، کارت صدا، کارت شبکه، مانیتور، کیبورد، ماوس، فن، هارد، رم و … آسیب می بینند، روند کاری سیستم مختل می شود. حتی ممکن است کامپیوتر روشن نشده و به طور کلی از کار بیفتد. در چنین شرایطی باید قطعات بررسی شده و ترمیم گردند.

تلاش تیم تعمیرات کامپیوتر در کرج، این است اجزای معیوب را تا حد امکان ترمیم کنند. اما گاهی قطعه ای سوخته و یا به حدی آسیب دیده است که تعمیر آن به صرفه نبوده و یا اصلا امکان پذیر نیست. در این صورت، تعمیرات سخت افزاری رایانه نیازمند تعویض قطعات خواهد بود. همکاران ما در چنین شرایطی تنها از قطعات یدکی اصل و اورجینال استفاده می کنند تا سیستم بهترین عملکرد را داشته باشد.

تعمیرات نرم افزاری رایانه در کرج

فاز دیگر تعمیر کامپیوتر در کرج، مربوط به تعمیرات نرم افزاری است. مشکلاتی همچون هنگ کردن سیستم، لود نشدن، بوت نشدن، پاک شدن اطلاعات، دانلود نکردن، عدم اتصال به اینترنت، کند شدن و … معمولا منشأ سخت افزاری ندارند. یعنی در این شرایط قطعه ای آسیب ندیده و مسئله نرم افزاری است.

تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر در این مواقع انجام می شود. اقداماتی همچون آپدیت برنامه ها، عوض کردن ویندوز، ویروس کشی، ریکاوری اطلاعات، اصلاح تنظیمات و …، بخشی از روشهایی هستند که تیم تعمیرات کامپیوتر در کرج، برای ترمیم نرم افزاری انواع رایانه انجام می دهند.

خدمات تعمیر کامپیوتر در کرج

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری، بازیابی اطلاعات فرمت شده، ویروس کشی، نصب و تعویض ویندوز، آپدیت های نرم افزاری، تعمیرات مادربرد، تعویض چیپ مادربرد و کارت گرافیک، تعمیر تخصصی cpu، تعمیرات کیبورد، تعمیرات تخصصی انواع مانیتور ال ای دی و ال سی دی، تعمیر و تعویض کارت صدا و شبکه، تعمیرات کامپیوتر در محل، تعمیر کیس، تعمیر پاور، تعمیر و تعویض هارد دیسک و رم، تعمیرات فن، رفع انواع مشکلات نرم افزاری، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج به شمار می روند. گفتنی است این خدمات دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و می توانید هرگونه مشکل را در بازه زمانی تعیین شده، پیگیری نمایید.

تعمیر کیس کامپیوتر در کرج

کیس اصلی ترین المان در کامپیوترهای رومیزی است که تمام قطعات مهم در آن تعبیه شده اند. تعمیر کیس کامپیوتر در کرج به این صورت است که تمامی اجزا و قطعات آن بررسی و عیب یابی می شوند. مادربرد، پاور، cpu، کارت گرافیک، کارت صدا، کارت شبکه، مدارها، خازن ها، پورت ها و … با دقت عیب یابی می شوند تا مشخص شود که کدام بخش به چه اندازه ای آسیب دیده است.

سپس قطعات معیوب به تناسب شدت خرابی، ترمیم یا تعویض می شوند. می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر کیس کامپیوتر در کرج، توسط مجرب ترین تکنسین های تعمیر رایانه انجام می شود عملکرد سیستم شما به حالت عادی باز می گردد.

تعمیر تخصصی پاور کامپیوتر در کرج

یکی دیگر از قطعاتی که در تعمیرات تخصصی کامپیوتر در کرج بررسی می شود، پاور است. تامین برق دیگر قطعات بر عهده پاور است و این قطعه، جریان متناوب برق شهری را به برق مستقیم تبدیل می کند تا قطعات سیستم آسیب نبینند.

برخی از عامل خرابی پاور یا منبع تغذیه کامپیوتر عبارتند از: خرابی کیبورد و عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر، تغییر ظاهری اجزای داخلی پاور، ریست شدن ناگهانی سیستم به صورت مکرر، عدم شناسایی دستگاه های وصل شده با کابل USB به سیستم (مثل موس یا کیبورد)، روشن نشدن کامپیوتر و یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم عامل، تغییر صدای فن های سی پی یو و کارت گرافیک، بالا رفتن دمای سی پی یو و کند شدن سیستم و کند شدن عملکرد کیبورد هنگام تایپ. تیم تعمیرات کامپیوتر در کرج، ضمن بررسی تخصصی پاور، این قطعه را به بهترین شکل ترمیم و یا در صورت نیاز، تعویض می نمایند.

تعمیرات کارت گرافیک کامپیوتر در کرج

تا بحال شده تصاویر در مانیتور کامپیوتر شما به نمایش در نیایند یا رنگ آنها به هم ریخته باشد؟ این مشکل در کنار ایرادات دیگری همچون شطرنجی شدن تصویر، ارائه تصویر سیاه، هنگ کردن سیستم پس از اجرای یک نرم افزار گرافیکی، گیر کردن تصویر، باد کردن و خال زدگی چیپ گرافیک، بوق زدن هر دو سمت خازن های سرامیکی smd دور تا دور چیپ در تست سلامت چیپ، ایجاد خطوط افقی، سفید و یا مات شدن صفحه نمایش، ریست شدن و نمایش ارور Blue Screen بعد از نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر به رنگ آبی، نشان می دهند که کارت گرافیک سیستم دچار ایراد شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. بهتر است در این شرایط با نمایندگی تعمیرات کامپیوتر در کرج تماس گرفته و اقدام به ترمیم کارت گرافیک به شکل تخصصی و حرفه ای نمایید.

تعمیر مادربرد کامپیوتر در کرج

تعمیر مادربرد کامپیوتر هم مرحله بسیار مهمی در فرایند تعمیرات تخصصی کامپیوتر به شمار می رود. برد اصلی رایانه قطعه ای مهم و استراتژیک است که قطعاتی همچون هارد، رم، کارت های گرافیک، صدا، شبکه و … روی آن تعبیه می شوند. اگر پس از روشن شدن کامپیوتر و شنیدن صدای فن، مانیتور شما هیچ تصویری ارائه نداد، احتمالا ایراد از مادربرد است.

صدا دادن هارد دیسک هم تحت شرایطی می تواند نشان دهنده از کار افتادن برد اصلی سیستم شما باشد. همکاران ما برای تعمیر مادربرد کامپیوتر در کرج، اول شدت آسیب دیدگی این قطعه را برآورد می کنند. تعمیر و تعویض چیپ ها و تعویض قطعات مادربرد اصلی ترین اقداماتی هستند که برای ترمیم این قطعه انجام می شوند. چنانچه آسیب دیدگی برد اصلی کامپیوتر شما به اندازه ای باشد که نتوان آن را تعمیر کرد، اقدام به تعویض مادربرد کامپیوتر می شود.

 • بررسی و عیب یابی تخصصی انواع کامپیوتر
 • تعمیرات تخصصی اجزای مختلف کامپیوتر
 • تعمیرات نرم افزاری کامپیوتر
 • تعمیرات سخت افزاری دسکتاپ
 • بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر
 • نصب و ارتقاء ویندوز در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج
 • رفع کرش کردن سیستم
 • ترمیم ویروسی شدن pc
 • رفع مشکل بوت نشدن سیستم در مرکز سخت افزار ایران در کرج
 • تعمیر cpu و تعویض این قطعه در صورت نیاز
 • تعمیرات تخصصی مادربرد کامپیوتر
 • تعویض قطعات آسیب دیده کامپیوتر های شخصی
 • تعمیرات تخصصی کیبورد در کرج
 • تعمیر مانیتور در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر کرج
 • تعمیرات اسپیکر و بلندگوهای کامپیوتر
 • رفع مشکلات عملکردی انواع دسکتاپ
 • ارائه مشاوره تخصصی تعمیر در نمایندگی تعمیر کامپیوتر در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر در کرج

مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر در کرج ، مجموعه ای حرفه ای و پیشرفته است که تمامی تجهیزات مورد نیاز برای رفع مشکلات این محصول را در اختیار دارد. این مجموعه، کادر فنی خود را از میان افرادی انتخاب کرده که دوره های بین المللی را در حوزه آی تی گذرانده اند و سالها در این زمینه فعالیت مفید داشته اند. این مساله در کنار استفاده از ابزار با کیفیت و برنامه های جدید باعث شده که تعمیرات کامپیوتر در کرج ، مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا انجام شود.

نصب و ارتقا ویندوز ، نصب آنتی ویروس، نصب انواع برنامه ها، پارتیشن بندی، ریکاوری  هارد کامپیوتر، تعمیر و تعویض مادربرد، بروزرسانی بایوس، تعویض باتری پشتیبان مادربرد، بوت کردن سیستم، تعمیر و تعویض cpu، تعمیرات هارد، ترمیم کارت گرافیک، تعمیرات کارت شبکه، تعمیرات تخصصی کیس، تعمیر بردهای مانیتور، رفع مشکلات صدا، تعمیرات تخصصی ماوس، تعمیر و تعویض کیبورد و مواردی از این دست، توسط کادر فنی مرکز تخصصی تعمیرات کامپیوتر در کرج انجام می شود.

تعمیر کامپیوتر در محل

مرکز سخت افزار ایران در کرج ، همواره در مسیر رفع نیازهای کاربران به بهترین شکل و جذب رضایت مشتریان محترم گام برداشته است. ارائه خدمات تعمیر کامپیوتر در محل ، یکی از اقداماتی است که در مسیر تحقق این شعار ارائه می گردد. به واسطه این سرویس، تکنسین های تعمیر به محل مورد نظر کاربران اعزام می شوند. پس از بررسی کامل کیس، مانیتور و سایر اجزا، بخش های آسیب دیده شناسایی و ترمیم می شوند.

چنانچه نیاز به بررسی بیشتر باشد، همکاران ما محصول را به تعمیرگاه خواند برد. پس از طی روند تعمیر در نمایندگی تعمیرات کامپیوتر، محصول در حضور شما تست خواهد شد. در صورت سالم بودن، کامپیوتر به شما تحویل داده خواهد شد. تعمیر کامپیوتر در محل به شما این امکان را می دهد که مشکلات مختلف سیستم خود را در سریع ترین زمان و بدون هزینه ایاب و ذهاب برطرف نمایید.

5/5 (1 امتیاز)