اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پلی استیشن 4 در کرج

فصل تابستان رسیده و استفاده از کنسول های بازی مجددا رواج پیدا کرده است. پلی استیشن 4 به عنوان یکی از جدید ترین کنسول های سونی ، کنسول محبوب بسیاری از گیمرها است. این محصول قابلیت ها و امکاناتی دارد که برای کاربران بسیار جذاب هستند. با توجه به نوع و حجم کاری این دستگاه، باید همیشه به فکر تعمیرات آن باشید. همیشه عواملی هستند که بخش های مختلف ps شما را درگیر کرده و عملکرد عادی این دستگاه را مختل می سازند.

تعمیرات پلی استیشن فارغ از مدل آن، طیفی گسترده را در بر گرفته و با هدف رفع ایرادات عملکردی این دستگاه انجام می شود. ظرافت های ساختاری محصول مورد بحث موجب شده که برای ترمیم آن نیاز به مهارت ویژه ای باشد که کاربران عادی فاقد آن هستند. نمایندگی کنسول بازی کرج ، تمامی مراحل تعمیر پلی استیشن 4 در کرج را به شکل حرفه ای انجام می دهد. راه اندازی این واحد در مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج، باعث شده که کاربران دیگر ناچار به طی مسیر تا تهران نباشند. 

3.5/5 (4 امتیاز)
تعمیر پلی استیشن 4 در کرج

مرکز تخصصی تعمیر پلی استیشن 4 در کرج

کار کردن زیاد، مشکلات برق، ضربه خوردن دستگاه، عوامل نرم افزاری و … پلی استیشن را به شدت دچار مشکل می کنند. این عوامل حتی ممکن است قطعات داخلی دستگاه را نیز معیوب کرده و منجر به خرابی آنها شوند. کاربران این دستگاه معمولا با شکایت از روشن شدن چراغ آبی آن به نمایندگی تعمیر پلی استیشن در کرج مراجعه می کنند. این ایراد به “خط آبی مرگ” مشهور است و باید هرچه سریع تر ترمیم شود. البته روشن شدن چراغ چشمک زن قرمز هم به همین اندازه نگران کننده بوده و نیاز به بررسی و تعمیر فوری دارد.

معمولا چند دقیقه پس از روشن شدن این چراغ، کنسول خاموش می شود و دلیل آن، افزایش حرارت و دما است. از کار افتادن و خرابی پورت HDMI، خرابی دیسک، بالا نیامدن ps4 ، کمبود حافظه، اجرا نشدن بازی ها، صدور ارورهای مختلف و خاموش شدن دستگاه هم مشکلات دیگری هستند که نیاز به بررسی و ترمیم تخصصی تر دارند. اگر هریک از این مشکلات را در کنسول خود دیدید، کافی است با مرکز تخصصی تعمیر پلی استیشن 4 در کرج تماس برقرار کنید. همکاران ما تجربه و تخصص کافی برای رفع این مشکلات را دارند و با استفاده از ابزار مناسب و البته با کیفیت، کنسول شما را به نحو احسن تعمیر می کنند.

تعمیر دسته ps4 در کرج

یکی از مهم ترین موارد تعمیر پلی استیشن 4 ، تعمیر دسته های بازی است. شما بدون دسته عملا نمی توانید کاری با کنسول های بازی انجام دهید. ترمیم و تعویض قطعاتی مثل ذغال دسته، تاچ پد، آنالوگ دسته، دکمه های R  و L  و سر آنالوگ اصلی ترین اقداماتی هستند که برای تعمیر دسته ps4 در کرج انجام می شوند. تیم تعمیرات ps4 ، اول پیچ های پشت دسته را با پیچ گوشتی مناسب باز می کنند. سپس لبه های دسته را به گونه ای که آسیب نبینند، باز می کنند.

در مرحله بعد، ریبون ( کابل فلت ) جدا می شود و قسمت پشت برد و جای باتری باز می شوند. در گام بعدی تعمیر دسته پلی استیشن 4 سونی ، تکنسین قسمت بالایی برد را باز کرده و بخش های جانبی را جدا می کند. سپس قطعاتی که ذکر کردیم تعویض می شوند و مجددا دسته را می بندند. تیم تعمیر پلی استیشن 4 در کرج ، تلاش می کنند که ضمن ترمیم بی نقص دسته ها، لذت بازی با آن را مجددا برای شما فراهم کنند.

رفع ارورهای پلی استیشن 4

یکی از مهم ترین اصلی ترین موارد تماس کاربران با نمایندگی تعمیر پلی استیشن 4 در کرج ، ارورهای این کنسول است. گاهی کدهای خطایی روی نمایشگر ظاهر می شوند که کارکرد دستگاه را نیز مختل می سازند. این کدها در واقع اعلام می کنند که مشکلی در یکی از بخش های دستگاه به وجود آمده است. به عنوان مثال، ارور CE-32481-0 در ps4  نشان دهنده این است که هارد دچار ایراد شده و نیاز به بررسی و ترمیم دارد.

آنچه در رفع ارورها و تعمیرات پلی استیشن 4 اهمیت دارد، شناخت کامل هریک از کدها و مفهوم دقیق آنها می باشد. در واقع اگر شما بدانید که هریک از ارورهای صادر شده به چه معنا هستند، راحت تر و سریع تر می توانید آنها را برطرف نمایید. با توجه به این که اغلب این کدها برای کاربران ناشناخته هستند، تیم تعمیرات پلی استیشن در کرج برای رفع ارورهای پلی استیشن 4 به شما عزیزان کمک خواهند کرد.

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی در کرج همراه شما

نمایندگی تعمیرات کنسول بازی در کرج که تحت نظر مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند، تخصصی ترین سرویس ها را در حوزه بررسی و ترمیم این محصول به کاربران ارائه می نماید. تکنسین های مجربی که در این مرکز فعالیت می کنند، مهارت و تجربه بالایی در زمینه رفع مشکلات کنسول های بازی و تعمیرات ایکس باکس دارند و می توانند این دستگاه را به تخصصی ترین شکل تعمیر نمایند.

بهره مندی از اطلاعات و ترفند های تعمیراتی سبب شده تا رفع تمامی مشکلات ایکس باکس و پلی استیشن در این نمایندگی امکان پذیر باشد. مرکز تعمیرات کنسول بازی کرج، در ازای خدماتش ضمانت نامه ای معتبر به کاربران می دهد که اصل و درست بودن خدمات را تضمین می کند. در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد هریک از مدل های این دستگاه، می توانید به نمایندگی تعمیر کنسول بازی در کرج مراجعه کرده و شاهد تعمیر با کیفیت دستگاه خود باشید.