اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پرینتر زیراکس در کرج

حتما تا کنون با مشکلات مختلفی در عملکرد پرینتر زیراکس خود مواجه شده اید. مثلا کیفیت چاپ کاهش پیدا کرده یا برگه رنگ و نور کافی ندارند و یا مشکلات دیگری که با راه حل های ساده و ابتدایی برطرف نشده اند. نگران طی مسیر تا تهران نباشید چون مرکز سخت افزار ایران در کرج، خدمات لازم برای رفع این ایرادات را در تخصصی ترین سطح به شما ارائه می دهد.

در هریک از مناطق استان البرز (نظرآباد و هشتگرد، بهارستان و اشتهارد، فردیس و ملارد، ماهدشت و محمدشهر، باغستان و شاهین ویلا، گلشهر و مهرشهر و …) می توانید از خدمات تخصصی تعمیر پرینتر زیراکس در کرج بهره مند شوید. کافی است با نمایندگی زیراکس کرج تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

تعمیر پرینتر زیراکس در کرج

هزینه ی تعمیر پرینتر زیراکس در کرج

یکی از مراحل تعمیر پرینترهای زیراکس در کرج، برآورد هزینه تعمیرات این دستگاه است. برای این منظور، باید اول دستگاه به خوبی عیب یابی شده و منشأ ایرادات آن مشخص گردد. سپس تعمیرکار با توجه به قطعات آسیب دیده و این که نیاز به ترمیم دارند یا تعویض، به صورت تقریبی هزینه تعمیرات چاپگر را اعلام می کند.

گاهی در طول روند تعمیر، تکنسین متوجه خرابی قطعات دیگری هم می شود. در این صورت قطعه مورد نظر پس از هماهنگی با مشتری، تعمیر یا تعویض می گردد. طبیعتا در چنین شرایطی هزینه تعمیرات پرینتر زیراکس در کرج با آنچه در ابتدا اعلام شده بود، متفاوت است. ضمن این که قیمت قطعات تعویض شده نیز در هزینه نهایی محاسبه می گردد.

خدمات تعمیر پرینتر Xerox در کرج

اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعمیر پرینتر لیزری، تعویض کابل ها و اتصالات معیوب و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر پرینتر زیراکس در کرج به شمار می روند.

این خدمات با ضمانت نامه رسمی نمایندگی زیراکس مرکز سخت افزار ایران همراه هستند تا کاربران بتوانند هرگونه مشکل یا ایراد احتمالی را در بازه زمانی تعیین شده پیگیری و برطرف کنند.

تعمیر فیوزینگ پرینتر زیراکس

قطعه ای به نام فیوزینگ در چاپگرها وجود دارد که باعث می شود برگه ها پس از بیرون آمدن از دستگاه، گرم باشند. این قطعه با تامین این حرارت، موجب چسبیدن تونر روی برگه کاغذ می شود. بنابراین خرابی این بخش، می تواند تاثیراتی روی کیفیت چاپ بر جای بگذارد.

نکته بسیار مهم این است که معمولا امکان تعمیر فیوزینگ پرینتر زیراکس و دیگر برندها وجود ندارد. لذا بیشتر تعمیرکاران، این قطعه را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکلات چاپ برطرف گردند. تیم تعمیرات چاپگر زیراکس در کرج، تنها از فیوزینگ اصل و اورجینال استفاده می کنند تا پرینتر بهترین کیفیت عملکردی را ارائه دهد.

تعمیر برد فرمتر چاپگر زیراکس

بر خلاف فیوزینگ، امکان تعمیر برد فرمتر پرینتر زیراکس وجود دارد و می توان این قطعه را ترمیم  کرد. تکنسین ها برای ترمیم این قطعه اول موارد دیگر را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که ایراد از برد فرمتر است.

مثلا در صورت خاموش شدن چاپگر، اول مین برد عیب یابی می شود و اگر این قطعه سالم بود، تعمیرکار سراغ برد فرمتر می رود. پس از این مسجل شد برد فرمتر چاپگر آسیب دیده است، این برد ترمیم می شود تا ایراد چاپگر برطرف شده و به صورت عادی و بی نقص کار کند.

شارژ کارتریج پرینترهای زیراکس در کرج

یکی از اصلی ترین اقداماتی که در فرایند تعمیر پرینتر زیراکس در کرج انجام می شود، شارژ کارتریج است. کارتریج محفظه ای است که مواد مصرفی پرینتر در آن قرار دارند. کاهش میزان این مواد، معمولا اصلی ترین دلیل چاپ بی کیفیت است. لذا باید هر چند وقت یک بار، کارتریج را شارژ کرده و تونر یا جوهر جدید به آن تزریق کنید.

برای شارژ کارتریج پرینتر، باید اول دستگاه را خاموش و درب آن را باز کنید. سپس کارتریج به آرامی بیرون می آید و هد با آب گرم و یک دستمال نرم تمیز می شود. حالا باید تونر متناسب با دستگاه را تهیه کرده و به داخل کارتریج تزریق نمایید. سپس عملیات هواگیری را انجام داده و ضمن تمیز کردن اطراف کارتریج، آن را سر جای خود قرار دهید. اگر تجربه کافی در این زمینه ندارید، بهتر است برای شارژ کارتریج زیراکس در کرج، از کارشناسان مجرب نمایندگی زیراکس کمک بگیرید.

تعمیرات پرینتر زیراکس در محل

آیا برای جابجایی پرینتر خود مشکل دارید؟ یا وقت کافی برای مراجعه به تعمیرگاه ندارید؟ تیم تعمیرات پرینتر زیراکس در کرج، آماده ارائه تخصصی ترین سرویس ها به شما عزیزان هستند. بعد از این که مشکل دستگاه شما به صورت مداوم تکرار شد و با روشهای رایج موفق به برطرف کردن آن نشدید، کافی است با نمایندگی مجاز زیراکس در شاهین ویلا کرج تماس بگیرید.

همکاران ما تا حد امکان شما را راهنمایی می کنند و سپس ضمن انجام هماهنگی های لازم، به محل مورد نظرتان اعزام می شوند. سپس پرینتر مورد نظر در محل مورد بررسی قرار می گیرد و منشأ ایرادهای آن به خوبی مشخص می شوند. پس از پایان روند تعمیر پرینتر زیراکس در محل، می توانید از این دستگاه بدون هیچ نقص و ایرادی استفاده کنید.