اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج

کاربران محترمی که به دنبال تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج هستند، از این پس می توانند خدمات مورد نظرشان را از نمایندگی ایسر استان البرز دریافت کنند. با توجه به قیمت های افزایشی لپ تاپ، بدیهی است که کاربران به دنبال مجموعه ای مطمئن برای ترمیم بی عیب و نقص این دستگاه باشند. شعبه کرج مرکز سخت افزار ایران با راه اندازی نمایندگی تعمیرات ایسر در کرج، سطح متفاوتی از کیفیت را در روند ترمیم انواع لپ تاپ های این برند ارائه داده است.

عملیات  تعمیر لپ تاپ acer  در استان البرز توسط افرادی انجام می شود که دوره های تخصصی را در حوزه آی تی گذرانده اند. به دلیل استفاده از برنامه های جدید و نیز ابزار و تجهیزات پیشرفته، فرایند تعمیر مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا انجام می گردد. این یعنی تمامی مشکلات و ایرادهای نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ تان به شکل تخصصی برطرف شده و دیگر شاهد بروز آنها نخواهید بود. برای آشنایی بیشتر با خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج و نحوه بهره مندی از این سرویس ها توجه شما عزیزان را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج

نمایندگی ایسر در کرج خود را موظف می داند که تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیر لپ تاپ به کاربران ارائه دهد. خدمات واحد تعمیرات این نمایندگی شامل تمامی اقداماتی است که منجر به رفع مشکلات و ایرادهای عملکردی دستگاه می شوند.

ویروس کشی، بازیابی اطلاعات لپ تاپ ایسر، رفع مشکل کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب برنامه ها، بروز رسانی و نصب سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن لپ تاپ در حین اجرای برنامه ها، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و کرش کردن سیستم و تعمیر دیسک سخت، تعمیرات نمایشگر، رفع مشکلات تصویر، تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ در کرج  ،تعمیر و تعویض رم، تعمیرات تخصصی کارت گرافیک، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر اسپیکر، تویض فن و اقداماتی از این دست مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج به شمار می روند.

تعمیر قاب لپ تاپ ایسر در کرج

یکی دیگر از خدمات تعمیر لپ تاپ ایسر در کرج ، تعمیر قاب است. با توجه به این که قاب سطحی ترین بخش لپ تاپ است و وزن دستگاه را تحمل می کند، امکان آسیب دیدگی آن بسیار زیاد است. در صورتی که لولا سالم بوده و شدت شکستگی قاب زیاد نباشد، امکان تعمیر آن وجود خواهد داشت. برای این منظور کافی است بخش های آسیب دیده چسب زده شوند. همکاران ما از چسب های مخصوصی استفاده می کنند که رد و لکه ای روی بدنه به جای نمی گذارند.

با این حال ممکن است پس از مدتی، چسب موجود در پیچ ها و اتصالات منجر به شکستگی و خورد شدن این بخش ها شود. بنابراین ساخت تکه های شکسته و از بین رفته قاب و همسان سازی بخش آسیب دیده با قسمتهای سالم هم روش کاربردی دیگری برای تعمیر قاب به شمار می رود. اگر قاب و لولای لپ تاپ مورد نظر از جنس چدن یا فلز باشد، این بخش ها جوش می خورند. در قاب های فایبر گلاس هم این عملیات به صورت لحیم با پلاستیک و سپس ساخت رنگ مناسب انجام می گردد. اگر هم میزان شکستگی قاب زیاد بوده و امکان تعمیر نباشد، قاب تعویض خواهد شد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسر در کرج

مهم ترین مساله ای که در تعمیر کیبورد لپ تاپ وجود دارد، تفاوت ساختار کیبورد لپ تاپ با کامپیوتر است. این ویژگی باعث شده که تعمیرات صفحه کلید لپ تاپ نیاز به مهارت و دقت بسیار بالایی داشته باشد. برای بررسی و تعمیر این بخش باید قاب دستگاه باز شود و صفحه کلید کاملا بیرون بیاید. اگر خطایی در حین اجرای این مراحل رخ دهد احتمال آسیب دیدگی سایر بخش های لپ تاپ از جمله ال سی دی نیز وجود خواهد داشت.

تیم تعمیرات لپ تاپ ایسر در کرج برای تعمیر کیبورد اول پنل پشتی را باز کرده و با دقت، قاب دستگاه را جدا می کنند. سپس با استفاده از ابزار خاصی، کیبورد را جدا می کنند. پس از جایگذاری صفحه کلید جدید یا رفع مشکلات کیبورد، بخش های باز شده بسته می شوند و لپ تاپ تست می گردد. در صورت صحت اجرای مراحل، لپ تاپ مورد نظر به کاربران تحویل داده می شود. چنانچه مشکل حاد نبوده و قطعات داخلی را درگیر نکرده باشد، تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسر در کرج منوط به تمیز کردن بخش های زیرین کلیدها خواهد بود.

تعمیر باتری لپ تاپ ایسر در کرج

خرابی باتری لپ تاپ هم روند شارژ شدن لپ تاپ را مختل می کند و هم منجر به بروز ایرادات جدی در سایر اجزاء این دستگاه می شود. تعمیر باتری لپ تاپ ایسر به دلیل نوع ساختار این قطعه معمولا غیر قابل انجام است. یعنی در اغلب موارد نمی توان این قطعه را ترمیم کرد. در این شرایط، باید باتری فرسوده با یک باتری جدید و منطبق با مشخصات لپ تاپ تعویض شود تا عملکرد دستگاه به حالت عادی باز گردد.

از آنجا  که تداوم ایرادات باتری و عدم تعمیر یا تعویض این قطعه می تواند بر سایر بخش های سیستم تاثیر منفی بگذارد، بهتر است هرچه سریع تر اقدامات ترمیمی لازم را انجام دهید. می توانید اطمینان داشته باشید که تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ acer در کرج توسط یک تیم حرفه ای و دوره دیده انجام خواهد شد.

تعمیر لپ تاپ ایسر در محل

اگر وقت کافی برای مراجعه به تعمیرگاه و ترمیم لپ تاپ تان ندارید، کافی است با نمایندگی مجاز تعمیرات ایسر در کرج تماس بگیرید. این مرکز برای راحتی هرچه بیشتر شما کاربران عزیز، امکان تعمیر لپ تاپ ایسر در محل را فراهم کرده است. به واسطه این سرویس شما می توانید بدون مراجعه به مرکز تعمیرات، لپ تاپ خود را تعمیر کرده و شاهد رفع مشکلات آن باشید.

همکاران متخصص ما در واحد تعمیرات نمایندگی ایسر مرکز سخت افزار ایران در کرج ، در قالب تیمی به محل مورد نظر شما اعزام شده و اقدام به بررسی دقیق این دستگاه می کنند. سپس با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته ای که به همراه دارند، فرایندهای تعمیری لپ تاپ شما را در حضور خودتان انجام می دهند.

نمایندگی ایسر در کرج

نمایندگی ایسر در کرج، مرکزی است که به کاربران محصولات این برند در استان البرز خدمات رسانی می کند. این مرکز مجموعه ای از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات را فراهم نموده و از مجرب ترین تکنسین ها و کارشناسان حوزه فروش و تعمیرات دعوت به همکاری نموده است. به همین دلیل می توان ادعا کرد که انواع مدل های لپ تاپ، آل این وان، تبلت و … در این نمایندگی قابل تعمیر می باشند.

راه اندازی این نمایندگی امکانی را برای کاربران محترم ساکن کرج فراهم کرده که دیگر برای دریافت خدمات مربوط به محصولات ایسر خود نیازی به طی مسیر تا تهران نداشته و بتوانند در همین شهر، سرویس های مورد نیازشان را دریافت نمایند. برای آشنایی بیشتر با واحدها و خدمات متنوع نمایندگی acer در کرج، می توانید با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)