اشتراک گذاری

تعمیر یخچال بوش در کرج

مشکلات یخچال معمولاً آزاردهنده و البته نگران کننده هستند و زندگی روزمره کاربران را مختل می سازند. تعمیرات این دستگاه باید تنها توسط افراد با تجربه و دوره دیده انجام شود تا بتوان از عملکرد درست و بی نقص آن اطمینان داشت. اگر از یخچال های برند بوش استفاده کرده و ساکن استان البرز هستید، می توانید برای تعمیر یخچال بوش در کرج با مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید. همکاران ما تجربه بالایی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی دارند و قادر به رفع انواع مشکلات این دستگاه می باشند.

به دلیل استفاده از تجهیزات نوین و پیشرفته و نیز مهارت مثال زدنی تیم تعمیرات، هریک از مدل های یخچال BOSCH در این مجموعه به شکل حرفه ای ترمیم خواهد شد. به گونه ای که پس از تحویل یخچال به شما دیگر شاهد تکرار ایرادات قبلی آن نخواهید بود. در ادامه جزئیات بیشتری از فرایند تعمیر یخچال بوش در کرج را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در صورت نیاز به دریافت سرویس های تخصصی تعمیرات یخچال در کرج با شعبه کرج مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

تعمیر یخچال بوش در کرج

خدمات تعمیر یخچال بوش در کرج

اقداماتی همچون تعمیرات تخصصی انواع مدل های یخچال بوش، تعمیر فوق تخصصی یخچال فریزر، ترمیم مشکلات عملکردی ساید بای ساید، تعمیرات موتور، تعویض موتور، تعویض لاستیک دور درب یخچال، رفع مشکل کاهش یا افزایش غیر عادی سرمای یخچال، برطرف کردن صداهای غیر عادی یخچال، تعمیر مشکل عدم دیفراست، رفع بوی نا مطبوع یخچال، تعمیر یخ ساز ساید بای ساید، رفع نواقص و ایرادات سیم برق، رفع مشکلات ولتاژ خروجی، اصلاح تنظیمات یخچال، نصب صحیح یخچال و طراز کردن آن، تعمیرات تخصصی تایمر، تعمیر کمپرسور، تعویض لامپ یخچال، تعمیر یا تعویض فن اواپریتور، ترمیم مشکلات و اختلالات سوئیچ یخچال، رفع انسداد لوله تخلیه، تعمیرات تخصصی کندانسور، ترمیم مشکلات مخزن تخلیه و تعمیرات یخچال در منزل مهم ترین خدمات تعمیر یخچال بوش در کرج به شمار می روند.

عیب یابی یخچال بوش

پیش از هر گونه اقدام برای تعمیر یخچال یا هر دستگاه الکتریکی دیگری باید آن را عیب یابی کرد. عیب یابی یخچال بوش در شرایطی انجام می شود که منشأ مشکلات و ایرادهای عملکردی این دستگاه مشخص نباشد. در این صورت تیم تعمیرات یخچال بوش در کرج آن را عیب یابی کرده و بخش های آسیب دیده را شناسایی می کنند. کار کردن یخچال یکی از این مشکلات است که معمولا ناشی از برق یا ولتاژ خروجی است. چنانچه یخچال یا فریزر کار می کند اما چراغ ها روشن نمی شوند، احتمالا مشکل از تنظیمات درجه حرارت است و یا سیم پیچی ها آلوده شده اند.

البته خرابی موتور فن، کمپرسور و رله موتور نیز در بروز این مشکل بی تاثیر نیست. سرمای بیش از حد یخچال و انجماد مواد غذایی معمولا ناشی از عواملی همچون به هم ریختن تنظیمات دمایی، انسداد دریچه هوا، باز ماندن درب، خرابی یا فاسد شدن لاستیک دور درب، خرابی تایمر یخ زدایی، انسداد لوله تخلیه و کاهش سطح گاز می باشد. دیگر مورد مهم در عیب یابی یخچال نیز اتومات نکردن است که در نتیجه خرابی برخی از قطعات داخلی اتفاق می افتد. پس از پایان فرایند عیب یابی، بخش های از کار افتاده متناسب با شدت آسیب دیدگی تعمیر یا تعویض می شوند.

تعمیر ساید بای ساید بوش در کرج

یخچال های ساید بای ساید قابلیت های متعددی از جمله فضای بیشتر دارند و به همین دلیل هم مورد استقبال کاربران قرار گرفته اند. عملیات تعمیر ساید بای ساید بوش در کرج توسط افرادی انجام می شود که بر ساختار و نحوه چیدمان و عملکرد قطعات این محصول آشنایی کامل دارند.

تعمیر آبسردکن، تعمیر و تعویض کمپرسور یا موتور، تعمیرات اواپریتور، ترمیم و تعویض لامپ، تعمیر یخ ساز، تعویض و تمیز کردن فیلترها، شارژ گاز و اقداماتی از این دست از جمله سرویس های تعمیر یخچال بوش در کرج برای ترمیم ساید بای ساید به شمار می روند. اگر ساید شما مداما ارورهایی را در نمایشگر نشان می دهد و یا صداهای غیر عادی از آن به گوش می رسد، بهتر است هرچه زودتر برای تعمیر تخصصی آن اقدام کنید.

تعمیر آبسردکن یخچال بوش در کرج

یکی از خدمات تعمیر یخچال bosch در کرج ، تعمیر آبسرد کن است. برای این منظور به ترتیب زیر عمل می شود:

1- اول اطمینان حاصل کنید که آب به یخچال شما می رسد.

2- در مرحله بعد، فیلتر را بررسی کرده و مطمئن شوید که درست کار می کند.

3- برای بررسی انسداد فیلتر، آن را باز کرده و پدال آبسردکن را به مدت 5 دقیقه نگهدارید تا تانک واتر پر از آب شود.

4- حالا چراغ روی برد نمایشگر را بررسی کنید که حتما گزینه آب انتخاب شده باشد.

5- در مرحله بعدی، شیر برقی دستگاه را با اهم متر چک کنید.

6- اگر شیر برقی خراب بود، آن را تعمیر یا تعویض کنید.

7- در صورت سالم بودن شیر برقی، ولتاژ تغذیه را به وسیله اندازه گیری ولتاژ ترمینال متصل به شیربرقی بررسی نمایید.

8- اگر ولتاژ ترمینال شیر برقی 0 بود، این بخش را تعویض کنید.

9- اگر شیربرقی و منبع تغذیه سالم بودند، تانک واتر را بررسی کرده و مطمئن شوید که دچار یخزدگی نشده باشد.

10- اطمینان حاصل کنید که شلنگ داخل در، مسدود نشده باشد و در صورت انسداد آن را تعویض کنید.

11- حالا تانک واتر را بررسی کنید که دچار یخزدگی شده است یا خیر ؟ هیتر تانک واتر را با اهم متر چک نمایید ، چنانچه اهم متر مقدار 0 را نشان داد هیتر تانک واتر نیاز به تعویض دارد.

12- اگر مشکلات آبسرد کن یخچال بوش شما همچنان ادامه داشت، کانکتورهای در را باز کرده و مجددا وصل کنید.

13- برد اصلی را بررسی کرده و در صورت خرابی، آن را تعمیر یا تعویض نمایید.

تعمیر کندانسور یخچال بوش در کرج

لوله های پر پیچ و خمی که در قسمت پشتی یخچال قرار گرفته اند، کندانسور نام دارند. کار این لوله ها به این ترتیب است که فشار گاز یخچال در آنها کاهش یافته و ضمن کاهش دما و تبدیل شدن به مایع، موجب خنک شدن محیط داخلی یخچال می‌گردد. با توجه به این که این بخش در قسمت بیرونی یخچال قرار دارد، در معرض آلودگی های محیطی و ضربه قرار دارد. کاهش سرمای یخچال و فاسد شدن موارد غذایی، اصلی ترین علائم خرابی کندانسور یا رادیاتور به شمار می رود. در صورت مشاهده هریک از این موارد، هرچه زودتر با همکاران ما در تعمیر یخچال بوش در کرج تماس بگیرید. آنها پس از تعمیر کندانسور یخچال بوش به شکل حرفه ای، مشکلاتی همچون کاهش دما یا فساد مواد غذایی را برطرف خواهند کرد.

تعمیرات یخچال بوش در محل

دارندگان یخچال‌های بوش می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه خرابی در یخچال خویش با کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواست تعمیر یخچال بوس در کرج را ثبت نمایند. تعمیرات یخچال بوش در محل یکی از سرویس های کاربردی است که مرکز سخت افزار ایران در کرج به کاربران عزیز ارائه می دهد. همانگونه که می‌دانید جابجایی و تحویل یخچال‌های بوش به دلیل وزن و ابعاد بالا، امکان‌پذیر است و تعمیرات آنها می‌بایست در محل انجام شود.

تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج، جزء محدود مراکزی است که این سرویس را به کاربران خود ارائه می دهد. برای استفاده از این سرویس کافی است با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی مرکز سخت افزار ایران تماس گرفته و درخواستی مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار در محل ثبت شود. پس از این تماس در اولین فرصت، تیم تعمیرات یخچال bosch در محل به آدرسی که ارائه داده اید اعزام می شوند و هرآنچه برای رفع مشکل یخچال لازم باشد را به نحو احسن انجام می دهند.

5/5 (1 امتیاز)