اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تبلت دل در کرج

این مقاله برای کاربرانی مناسب است که از تبلت های برند دل استفاده می کنند، ساکن استان البرز بوده و نمی توانند برای تعمیر دستگاه خود به تهران مراجعه کنند. نمایندگی مجاز دل در کرج، با توجه به شمار قابل توجه افرادی که از تبلت های این برند استفاده می کنند، شرایطی را فراهم کرده است که عملیات تعمیر تبلت دل در کرج انجام گردد. تفاوتی ندارد که ساکن کدام منطقه یا محله ی استان البرز باشید، در هر صورت میتوانید با نمایندگی dell در کرج تماس گرفته و تخصصی ترین خدمات تعمیری تبلت را از همکاران ما دریافت نمایید.

خدمات تخصصی تعمیر تبلت دل در کرج

خدمات تعمیر تبلت نیز همچون موبایل، در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری به مشتریان ارائه می شوند. اقداماتی مثل ویروس کشی، بازیابی اطلاعات، رفع مشکل کاهش سرعت اجرای برنامه ها، نصب و بروز رسانی برنامه ها، بروز رسانی سیستم عامل، تعمیر هنگ کردن، رفع مشکل کرش کردن، ترمیم فرمت شدن، رفع مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی و اقداماتی از این دست؛ خدمات نرم افزاری تعمیر تبلت دل در کرج هستند.

تعمیر و تعویض ال سی دی، تعویض گلس، تعمیر و تعویض باتری، تعمیر قاب، تعمیر آبخوردگی، تعمیر و تعویض تاچ، تعمیر اسپیکر و میکروفن، تعمیرات تخصصی شارژر، تعمیر و تعویض فلت نمایشگر و … نیز سرویس های سخت افزاری تعمیرات تبلت dell در کرج به شمار می روند. هریک از این خدمات بسته به میزان کاری که برای آنها انجام شده است، دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و قابلیت پیگیری دارند.

تعمیر تبلت دل در کرج

تعویض باتری تبلت دل در کرج

اگر باتری تبلت یا موبایل به مدت طولانی معیوب باشد، می تواند موجب آسیب دیدگی دیگر قطعات دستگاه شود. شارژ اشتباه، نوسانات برق و موارد مشابه، ساختار باتری و عملکرد این قطعه را دچار مشکل می کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که معمولا نمی توان باتری موبایل و تبلت را تعمیر کرد.

در بیشتر موارد، نیاز به تعویض این قطعه است تا ضمن جلوگیری از خرابی بیشتر تبلت، عملکرد آن به حالت عادی بازگردد. برای تعویض باتری تبلت دل در کرج، می توانید روی تخصص و تعهد پرسنل نمایندگی تعمیرات تبلت dell کرج حساب کنید. همکاران ما تنها از باتری اورجینال استفاده می کنند تا شما به بهترین شکل و بدون ایراد از تبلت خود استفاده کنید.

تعویض گلس تبلت dell در کرج

آیا تفاوت گلس با گلس ال سی دی را می دانید؟ گلس ال سی دی، توسط شرکت سازنده روی نمایشگر پرس می شود و معمولا از جنس شیشه است. اگر تبلت زمین خورده و تاچ کار نمی کند، یعنی نمایشگر شکسته است اما در صورت کار کردن تاچ، صفحه نمایش آسیب ندیده و مشکل را تعویض گلس برطرف می شود.

تعویض گلس تبلت دل در کرج، توسط تیمی مجرب و با استفاده از دستگاه پیشرفته لمینت انجام می شود. .این دستگاه کمک می کند که گلس جدید به درستی روی نمایشگر جای گرفته و حباب یا هوا زیر آن تشکیل نشود. کارشناسان تعمیرات تبلت دل در کرج، از گلس های اورجینال و مطابق با ال سی دی تبلت استفاده می کنند تا در طول زمان به تاچ و نمایشگر آسیبی وارد نشود.

تعمیر تاچ تبلت های دل در کرج

احتمالا با مشکلات تاچ و یا کار نکردن آن مواجه شده اید. اگر ایراد نرم افزاری نباشد، باید تاچ را به صورت سخت افزاری تعمیر کرد. با توجه به این که در بیشتر تبلت ها، تاچ و ال سی دی به متصل هستند، معمولا تعمیر یا تعویض این بخشها نیز باهم انجام می شوند. یعنی برای تعمیر تاچ، نیاز به ترمیم یا تعویض lcd می باشد. روند تعمیر تاچ تبلت دل در کرج به این ترتیب است که اول دستگاه با استفاده از ابزار خاصی باز شده و کانکتورهای باتری، دوربین و دکمه هوم جدا می شوند. سپس ال سی دی جدید جایگزین شده و تبلت بسته می شود. به این ترتیب، مشکلات تاچ نیز برطرف شده و می توانید فرمان های لمسی را بدون ایراد اجرا نمایید.

تعمیرات تخصصی تبلت دل در شاهین ویلا و دیگر مناطق کرج

نمایندگی تعمیرات تبلت دل در کرج، خود را موظف به خدمات رسانی به تمامی مناطق استان البرز می داند. این مجموعه در شاهین ویلا واقع شده و به اقصی نقاط استان سرویس دهی می کند. تعمیرات تخصصی تبلت دل در شاهین ویلا و دیگر مناطق کرج ، شامل محله های باغستان، عظیمیه، هفت تیر، آزادگان، رجایی شهر، جهانشهر، مهرشهر، گلشهر و … می گردد.

همچنین ساکنین هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد، ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، ملارد، فردیس، ساوجبلاغ و … نیز می توانند برای تعمیر تبلت های برند دل، به نمایندگی مجاز دل در کرج مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما، با تعمیرگاه مجاز تبلت dell در کرج تماس بگیرید.