پرینتر در گروه ماشین های اداری قرار دارد، به نوعی یکی از پر کاربرد ترین محصولات این گروه نیز به شمار می رود. تعمیرات چاپگر ، مجموعه فعالیت هایی است که در جهت ترمیم مشکلات این دستگاه در مرکز تعمیر پرینتر در کرج انجام می شود. از جمله فعالیت هایی که در جهت تعمیر پرینتر انجام می شود می توان به ؛ شارژ کارتریج، تعویض قطعات فرسوده، تعمیر قطعات و بخش های معیوب و مواردی از این دست  اشاره کرد.

به دلیل حجم کار بالایی که این محصول انجام می دهد، مشکلات متعددی ممکن است برای آن به وجود بیاید. آگاهی کاربران پرینتر از این مشکلات و راه های برطرف کردنشان، می تواند در تعمیرات هرچه بهتر دستگاه بسیار موثر باشد. شعبه مرکز سخت افزار ایران در کرج تعمیرات تخصصی انواع ماشین های اداری از جمله تعمیر دستگاه کپی و پرینتر را به صورت تخصصی به کاربران گرامی ارائه می نماید.

تعمیر پرینتر در کرج

خدمات تعمیر پرینتر در کرج

برای این که همه ایرادهای چاپگر برطرف شوند، باید تمام قطعات این دستگاه بررسی و ترمیم شوند. اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات پرینتر در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، بخشی از خدمات تعمیر پرینتر در کرج هستند. پس از وارسی و عیب یابی چاپگر، تعمیرکار بر حسب نیاز، اقدامات ذکر شده را انجام می دهد تا مشکلات پرینتر به بهترین شکل برطرف شوند.

شارژ پرینتر در کرج

کارتریج محفظه ای است که مواد مصرفی پرینتر در آن قرار دارند. کاهش میزان این مواد، معمولا اصلی ترین دلیل چاپ بی کیفیت در پرینتر است. لذا باید هر چند وقت یک باز، کارتریج را شارژ کرده و تونر یا جوهر جدید به آن تزریق کنید. کار کردن پرینتر بدون مواد مصرفی به مدت طولانی، آسیب های جبران ناپذیری را در این دستگاه ایجاد می کند و هزینه تعمیرات را نیز افزایش می دهد.

برای شارژ کارتریج پرینتر در کرج، می توانید از نمایندگی تعمیرات پرینتر در استان البرز کمک بگیرید. همکاران ما ضمن باز کردن پرینتر با ابزار مناسب، بخش های مختلفی از جمله هد کارتریج را به خوبی تمیز می کنند. سپس مواد مصرفی از نوع مرغوب و با کیفیت به داخل کارتریج تزریق شده و این قطعه مجددا در جای قبلی نصب می گردد. به این ترتیب مشکلاتی همچون افت کیفیت چاپ هم برطرف شده و شاهد چاپ با کیفیت از این دستگاه هستید.

دلایل خرابی پرینتر

حال که با مشکلات عمده پرینترآشنا شدید ، بهتر است دلایل بروز این مشکلات و چگونگی رفع آن ها را بدانید. بروز مشکلاتی در نحوه کار پرینتر می تواند ناشی از دلایل و عوامل متعددی باشد. به عنوان مثال، ممکن است هریک از یونیت های فیوزینگ، کاغذ کش، درام و تغذیه دچار نواقصی شده باشند. همچنین ممکن است در اثر به هم ریختن تنظیمات دستگاه، عملکردهای مختلف آن تحت تاثیر قرار گرفته و مختل شوند. وجود قطعی یا پارگی در اتصالات و کابل ها نیز از جمله مواردی هستند که به خرابی پرینتر منجر می شوند.

کاهش تونر، فاسد شدن آن و عدم شارژ به موقع کارتریج را هم باید به عنوان یکی از دلایل اصلی تعمیرات پرینتر در نظر گرفت. خرابی مین برد و یا سوختن آن نیز نقش غیر قابل انکاری در به هم ریختن روند کاری پرینتر ایفا می کند. نقش خرابی داکتر بلید را در بروز مشکلات کلیدی در کار پرینتر نباید نادیده گرفت. البته برخی مدل های قدیمی و از رده خارج پرینتر نیز هستند که به دلیل از رده خارج شدن سیستم، دائما با مشکلاتی مواجه هستند. در هر صورت، برای تعمیر پرینتر در هر حالتی، باید از متخصصینی که تجربه لازم را در این زمینه دارند کمک بگیریم.

تعمیرات پرینتر در کرج

تعویض قطعات پرینتر

سخن از تعویض زمانی به میان می آید که ، تمامی تلاش را جهت تعمیر پرینتر و حفظ قطعه به کار بسته باشیم. در این شرایط، همکاران ما در واحد تعمیرات پرینتر ، قطعه مورد نظر را از دستگاه خارج نموده و نمونه جدید را جایگزین آن می نمایند. پرینترها در برندهای مختلف و با بهترین کیفیت نیز ممکن است نیازمند تعویض قطعه شوند. البته باید توجه داشت که تعویض قطعات پرینتر، ظرائف خاص خود را داشته و باید حتما توسط تعمیرکاران متخصص پرینتر انجام شود. استفاده از قطعات اورجینال هم می تواند منجر به افزایش عمر مفید پرینتر شده و عملکرد آن را تضمین کند.

سرویس در محل پرینتر

پرینتر از جمله دستگاه هایی است که حمل و جابه جایی آن جهت تعمیرات ممکن است برای کاربر دشوار باشد. لذا نمایندگی مرکز سخت افزار ایران در کرج ، شرایطی را فراهم نموده است که کاربران از طریق سفارش سرویس در محل پرینتر، تعمیرات تخصصی پرینتر خود را در محل تجربه نمایند. جابجایی پرینتر به خصوص مدل های صنعتی و اداری آن، دردسرها و زحمات زیادی را به همراه دارد. اما نگران نباشید ما مشکل شما را حل کرده ایم . کارشناسان تعمیر پرینتر در کرج به محل مورد نظر مشتری اعزام شده و ضمن انجام تعمیرات در محل ، مراقبت های لازم از دستگاه را به کاربر آموزش خواهند داد.

لازم است اشاره کنیم که این سرویس، هیچ تفاوتی با تعمیرات در مرکز نداشته و برای انجام آن نیز از تجهیزات پیشرفته و جدید استفاده می شود. همچنین در صورتی که امکان تعمیر پرینتر در محل وجود نداشته باشد ، کادر فنی دستگاه را به مرکز منتقل خواهند نمود. نمایندگی تعمیر پرینتر سرویس حمل و نقل را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

مطالب مرتبط
تعمیر پرینتر لیزری سیاه و سفید

تعمیر پرینتر لیزری سیاه و سفید

تعمیر پرینتر سامسونگ در کرج

تعمیر پرینتر سامسونگ در کرج

تعمیر پرینتر کانن در کرج

تعمیر پرینتر کانن در کرج

تعمیر پرینتر اچ پی در کرج

تعمیر پرینتر اچ پی در کرج

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+