اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر پرینتر در کرج

حتما با مشکلاتی مثل مچاله شدن برگه ها، گیر کردن کاغذ در دستگاه، تاریک یا روشن بودن غیر عادی پرینت خارج شده از دستگاه، مشکلات مربوط به کارتریج و تونر، افتادن خطوطی روی برگه، ایجاد لکه هایی در برگه، بروز صداهای غیر عادی از دستگاه، خاموش شدن ناگهانی دستگاه و … در پرینتر خود مواجه شده اید. از آنجا که مشکلات این محصول با توجه به قطعات آن امری پیچیده و دشوار است، لازم است که برای رفع مشکلات آن از یک تعمیرکار مجرب و دارای تخصص کمک بگیرید.

هرگونه سهل انگاری و خطا در روند تعمیر این محصول می تواند منجر به بروز مشکلات جبران ناپذیر در این محصول شود. اما لازم نیست برای تعمیرات چاپگر خود به تهران مراجعه کنید. نمایندگی مجاز تعمیر پرینتر در کرج، تخصصی ترین خدمات و سرویس ها را برای عیب یابی و ترمیم این دستگاه در مدلها و برندهای مختلف، به شما عزیزان ارائه می دهد. در هریک از مناطق استان البرز (نظرآباد و هشتگرد، بهارستان و اشتهارد، فردیس و ملارد، ماهدشت و محمدشهر، باغستان و شاهین ویلا، گلشهر و مهرشهر و …) می توانید از خدمات این مجموعه بهره مند شوید.

تعمیر پرینتر در کرج

خدمات تعمیر پرینتر در کرج

برای این که همه ایرادهای چاپگر برطرف شوند، باید تمام قطعات این دستگاه بررسی و ترمیم شوند. اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات پرینتر در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، بخشی از خدمات تعمیر پرینتر در کرج هستند. پس از وارسی و عیب یابی چاپگر، تعمیرکار بر حسب نیاز، اقدامات ذکر شده را انجام می دهد تا مشکلات پرینتر به بهترین شکل برطرف شوند.

تعمیر کاغذکش پرینتر در کرج

وارد نشدن برگه به داخل پرینتر و گیر کردن یا مچاله شدن آن، نشان دهنده بروز مشکل در عملکرد کاغذکش است. اگر برگه در ورودی کاغذ کش یا ADF و یا خروجی گیر کند، نیاز به بررسی و ترمیم این قطعه می باشد. گیر کردن کاغذ در فیدر مرحله ۱ ADF، نیز مربوط به خرابی اجزاء کاغذکش است.

ایجاد صدای ناهنجار در هنگام کشیدن کاغذ، چروک و کرکره ای شدن برگه در ADF، سرعت کم حرکت برگه در فیدر کاغذ کش و باز شدن درب ADF نیز دیگر مشکلاتی هستند که تعمیر کاغذکش پرینتر را ضروری می سازند. معمولا این قطعه به راحتی ترمیم می شود و به ندرت نیاز به تعویض آن می باشد. اما در صورتی که آسیب دیدگی های کاغذکش زیاد باشد، تیم تعمیرات پرینتر در کرج، آن را با نمونه جدید جایگزین می کنند.

تعویض درام پرینتر در کرج

برای تعویض درام پرینتر یا دستگاه کپی، اول دستگاه خاموش و از برق جدا می شود. سپس پیچ های درپوش باز شده و درام با دقت از کارتریج خارج می شود. پس از بیرون آمدن فوم رولر، این قطعه به خوبی تمیز می شود. سپس پیچ های بلید باز شده و این قطعه از دستگاه خارج می گردد. در مرحله بعدی باید تونر موجود در کارتریج به طور کامل تخلیه شود.

وقتی وایپر بلید تمیز شد، سطح فوم رولر نیز پاکسازی می شود. فوم رولر و درام جدید جایگزین شده و محور  OPCروغن کاری می شود. پس از قرار گرفتن سرپوش ها سر جای قبلی شان چیپ ها چیپ ها هم جایگزین می شوند. تکنسین های تعمیر پرینتر در کرج، در صورت فرسودگی درام این قطعه را تعویض می کنند تا کیفیت چاپ به حالت عادی بازگردد.

شارژ کارتریج پرینتر در کرج

کارتریج محفظه ای است که مواد مصرفی پرینتر در آن قرار دارند. کاهش میزان این مواد، معمولا اصلی ترین دلیل چاپ بی کیفیت در پرینتر است. لذا باید هر چند وقت یک باز، کارتریج را شارژ کرده و تونر یا جوهر جدید به آن تزریق کنید. کار کردن پرینتر بدون مواد مصرفی به مدت طولانی، آسیب های جبران ناپذیری را در این دستگاه ایجاد می کند و هزینه تعمیرات را نیز افزایش می دهد.

برای شارژ کارتریج پرینتر در کرج، می توانید از نمایندگی تعمیرات پرینتر در استان البرز کمک بگیرید. همکاران ما ضمن باز کردن پرینتر با ابزار مناسب، بخش های مختلفی از جمله هد کارتریج را به خوبی تمیز می کنند. سپس مواد مصرفی از نوع مرغوب و با کیفیت به داخل کارتریج تزریق شده و این قطعه مجددا در جای قبلی نصب می گردد. به این ترتیب مشکلاتی همچون افت کیفیت چاپ هم برطرف شده و شاهد چاپ با کیفیت از این دستگاه هستید.

تعمیر مین برد چاپگر کرج

مین برد یا برد اصلی به عنوان یکی از مهم ترین بخش های پرینتر، وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده را بر عهده دارد. وقتی اطلاعات وارد پرینتر می شوند، مین برد تصمیم می گیرد خروجی این اطلاعات به چه شکلی باشد. همچنین در شرایطی که چند کاربر نیاز به استفاده از یک پرینتر داشته باشند، برد اصلی درخواست هر یک از کاربران را به صورت مجزا پردازش می کند.

تعمیر مین برد، یکی از خدماتی است که نمایندگی تعمیرات پرینتر در کرج به صورت تخصصی به کاربران ارائه می دهد. اگر اشتباهی در فرایند ترمیم این قطعه رخ دهد، نحوه کار دستگاه به طور کلی مختل شده و ممکن است امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. بنابراین بهتر است برای عیب یابی و ترمیم یا تعویض این قطعه تنها از تعمیرکاران باتجربه کمک بگیرید.

دلایل خرابی پرینتر

حال که با مشکلات عمده پرینترآشنا شدید ، بهتر است دلایل بروز این مشکلات و چگونگی رفع آن ها را بدانید. بروز مشکلاتی در نحوه کار پرینتر می تواند ناشی از دلایل و عوامل متعددی باشد. به عنوان مثال، ممکن است هریک از یونیت های فیوزینگ، کاغذ کش، درام و تغذیه دچار نواقصی شده باشند. همچنین ممکن است در اثر به هم ریختن تنظیمات دستگاه، عملکردهای مختلف آن تحت تاثیر قرار گرفته و مختل شوند. وجود قطعی یا پارگی در اتصالات و کابل ها نیز از جمله مواردی هستند که به خرابی پرینتر منجر می شوند.

کاهش تونر، فاسد شدن آن و عدم شارژ به موقع کارتریج را هم باید به عنوان یکی از دلایل اصلی تعمیرات پرینتر در نظر گرفت. خرابی مین برد و یا سوختن آن نیز نقش غیر قابل انکاری در به هم ریختن روند کاری پرینتر ایفا می کند. نقش خرابی داکتر بلید را در بروز مشکلات کلیدی در کار پرینتر نباید نادیده گرفت. البته برخی مدل های قدیمی و از رده خارج پرینتر نیز هستند که به دلیل از رده خارج شدن سیستم، دائما با مشکلاتی مواجه هستند. در هر صورت، برای تعمیر پرینتر در هر حالتی، باید از متخصصینی که تجربه لازم را در این زمینه دارند کمک بگیریم.

تعمیرات پرینتر در کرج

تعویض قطعات پرینتر در کرج

سخن از تعویض زمانی به میان می آید که ، تمامی تلاش را جهت تعمیر پرینتر و حفظ قطعه به کار بسته باشیم. در این شرایط، همکاران ما در واحد تعمیرات پرینتر ، قطعه مورد نظر را از دستگاه خارج نموده و نمونه جدید را جایگزین آن می نمایند. پرینترها در برندهای مختلف و با بهترین کیفیت نیز ممکن است نیازمند تعویض قطعه شوند. البته باید توجه داشت که تعویض قطعات پرینتر، ظرائف خاص خود را داشته و باید حتما توسط تعمیرکاران متخصص پرینتر انجام شود. استفاده از قطعات اورجینال هم می تواند منجر به افزایش عمر مفید پرینتر شده و عملکرد آن را تضمین کند.

سرویس در محل پرینتر

پرینتر از جمله دستگاه هایی است که حمل و جابه جایی آن جهت تعمیرات ممکن است برای کاربر دشوار باشد. لذا نمایندگی مرکز سخت افزار ایران در کرج ، شرایطی را فراهم نموده است که کاربران از طریق سفارش سرویس در محل پرینتر، تعمیرات تخصصی پرینتر خود را در محل تجربه نمایند. جابجایی پرینتر به خصوص مدل های صنعتی و اداری آن، دردسرها و زحمات زیادی را به همراه دارد. اما نگران نباشید ما مشکل شما را حل کرده ایم . کارشناسان تعمیر پرینتر در کرج به محل مورد نظر مشتری اعزام شده و ضمن انجام تعمیرات در محل ، مراقبت های لازم از دستگاه را به کاربر آموزش خواهند داد.

لازم است اشاره کنیم که این سرویس، هیچ تفاوتی با تعمیرات در مرکز نداشته و برای انجام آن نیز از تجهیزات پیشرفته و جدید استفاده می شود. همچنین در صورتی که امکان تعمیر پرینتر در محل وجود نداشته باشد ، کادر فنی دستگاه را به مرکز منتقل خواهند نمود. نمایندگی تعمیر پرینتر سرویس حمل و نقل را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

5/5 (1 امتیاز)