اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج

آیا از دستگاه های کپی کیوسرا استفاده کرده و دنبال مجموعه ای معتبر برای تعمیر آن در استان البرز هستید؟ در ادامه مقاله پیش رو، هم چنین مجموعه را می شناسید و هم با نحوه عیب یابی و تعمیرات دستگاه فتوکپی آشنا می شوید. نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج، با بهره مندی از کادر مجرب انواع سرویس های مربوط به عیب یابی، ترمیم و تعمیر کپی در محل را به دارندگان این دستگاه ارائه می دهد.

 این مجموعه در شاهین ویلا واقع شده است و به تمامی نقاط استان البرز اعم از هشتگرد و نظرآباد، اشتهارد، ماهدشت، محمدشهر، ملارد، باغستان، رجایی شهر، عظیمیه و … خدمات رسانی می کند.

تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج

خدمات مرکز تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج

نمایندگی فتوکپی کیوسرا در کرج، جهت کسب رضایت مشتریان و رفع نیازهای آنها خدمات تخصصی را به دارندگان مدلهای مختلف کپی این برند ارائه می دهد. اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذ کش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدماتی هستند که در واحد تخصصی تعمیرات دستگاه کپی کیوسرا در کرج دریافت می کنید.

  • شارژ و تعویض کارتریج کپی کیوسرا در کرج

برخی از دستگاه های کپی به گونه ای طراحی شده اند که اگر مواد مصرفی آنها تمام شود، می توان کارتریج را شارژ کرد. اما بیشتر مدل ها چنین قابلیتی ندارند و حتما باید کارتریج آنها را با نمونه جدید جایگزین کرد. برای شارژ و تعویض کارتریج کپی کیوسرا در کرج کافی است با همکاران ما در نمایندگی کیوسرا تماس بگیرید.

همکاران ما پس از بررسی مدل دستگاه، اقدامات لازم را جهت شارژ یا تعویض کارتریج انجام می دهند. گفتنی است تیم تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج، از مواد مرغوب و نیز کارتریج اورجینال استفاده می کنند تا شما بتوانید با اطمینان خاطر از فتوکپی خود استفاده نمایید.

  • تعمیر فتوکپی کیوسرا در محل

دستگاه فتوکپی معمولا وزن بالایی دارد و به همین دلیل حمل و نقل آن چندان ساده و راحت نیست. از طرفی، این کار هزینه و زمان زیادی از کاربران می گیرد. به همین دلیل بهتر است دستگاه کپی در محل تعمیر شده و به تعمیرگاه منتقل نشود؛ به جز در موارد ضروری که تعمیرکار تشخیص می دهد.

اگر ساکن کرج هستید، می توانید برای دریافت سرویس در محل کپی کیوسرا با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج تماس بگیرید. تیم تعمیراتی به محل مورد نظر شما اعزام شده و اقدامات لازم را در جهت رفع مشکلات این محصول انجام می دهند. لطفا در بازه زمانی اعلام شده محل را ترک نکنید تا همکاران ما خدمات را به بهترین شکل به شما ارائه دهند.

  • تعمیر برد پاور کپی کیوسرا در کرج

حتما می دانید که برد پاور یکی از اجزاء مهم دستگاه کپی است که انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. عواملی همچون ورود ولتاژ بیش از حد یا عدم توجه کاربر به ظرفیت کار دستگاه، باعث خرابی برد پاور شده و ایرادات و اختلالاتی را در روند کاری دستگاه ایجاد می کنند.

تیم تعمیر دستگاه فتوکپی کیوسرا در کرج، برای ترمیم برد پاور اول آن را به خوبی بررسی می کنند تا ببینند که قابلیت ترمیم دارد یا نه. معمولا این قطعه قابل تعمیر است اما اگر امکان تعمیر برد پاور کپی کیوسرا وجود نداشته باشد، تکنسین آن را با نمونه جدید تعویض می کند تا دستگاه عملکرد بهتر و روان تری داشته باشد.

  • تعویض درام دستگاه کپی کیوسرا در کرج

برای تعویض درام فتوکپی کیوسرا در کرج هیچ نگرانی نداشته باشید. اگر تعمیرکاران نمایندگی تعمیر کپی کیوسرا در کرج تشخیص دهند که این قطعه نیاز به تعویض دارد،  آن را به بهترین شکل و با نمونه اصلی جایگزین می کنند. بد نیست بدانید که درام کارتریج بعد از شارژ شدن توسط لیزر، تونر را حمل می کند و روی کاغذ حرکت می دهد.

چرخش درام و فعالیت های این قطعه در کنار فیوزینگ، در نهایت باعث چاپ شدن برگه می شود. درام عمر مشخصی دارد و بهتر است هر چند وقت یک بار تعویض شود. گاهی هم خط و خش هایی روی سطح درام ایجاد می شوند که عملکرد کارتریج را مختل کرده و باعث افت کیفیت چاپ می شوند. در این صورت این قطعه توانایی نگهداری یا مقاومت در برابر شارژ را ندارد و در نتیجه، تونر به کاغذ نمی چسبد. تمام این موارد، تعویض درام را ضروری می سازد.

عیب یابی و تعمیر فوق تخصصی اجزای دستگاه فتوکپی کیوسرا در کرج

از جمله خدمات فوق تخصصی مرکز تعمیر دستگاه کپی کیوسرا در کرج، عیب یابی و ترمیم و تعویض قطعات آسیب دیده مدل های مختلف این محصول است. همکاران ما ضمن توجه به مشکلات و ایرادهای فتوکپی، دستگاه را عیب یابی و اجزای آسیب دیده آن را شناسایی می کنند. سپس به تناسب نوع و شدت خرابی قطعات، آنها را تعمیر یا تعویض می کنند.

مثلا اگر شما به دلیل افت کیفیت کپی با نمایندگی کیوسرا کرج تماس بگیرید، تیم تعمیرات در محل فتوکپی اول مطمئن می شوند که کارتریج خالی نیست. سپس فوزینگ و درام با دقت بررسی می شوند تا در صورت نیاز، ترمیم، تعویض و یا تمیز شوند. گفتنی است تمامی مراحل عیب یابی و ترمیم اجزای دستگاه کپی شما در مرکز تعمیر کپی کیوسرا در کرج، تحت نظارت مجرب ترین تکنسین ها و با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات روز دنیا انجام می شود.