اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر کولرگازی در کرج به خصوص در فصل گرما و در نقاط گرمسیر کشورمان امری حیاتی و مهم می باشد. مرکز سخت افزار ایران شرایطی را فراهم نموده است تا در صورت بروز هر گونه مشکل در کولرهای گازی ، کاربران از تعمیرات تخصصی این محصول بهره مند شوند.

وجود مهندسین و متخصصین تعمیرات کولرگازی  در مرکز سخت افزار ایران موجب گشته است تا تعمیراتی تخصصی و بدون بازگشت را برای کاربران گرامی به ارمغان بیاورند.  مفتخریم که با ارائه ی خدماتی متمایز به هم میهنان گرامی گامی در جهت رفع نیاز آن ها برداشته ایم. آن چه ما را در امر خدمات رسانی به هم وطنان راضی و خشنود می سازد ، رضایت از خدمات این مجموعه است.

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی در کرج

نصب کولر گازی در کرج

یکی از خدماتی که نمایندگی تعمیرات کولر گازی در کرج به کاربران محترم ارائه می دهد، نصب این دستگاه است. اگرچه این کار بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر می رسد، اما ظرائف و حساسیت هایی دارد که اگر به دقت رعایت نشوند، زمینه ساز بروز اختلالات جدی در عملکرد دستگاه خواهند شد. همکاران ما پس از مراجعه به آدرس مورد نظر مشتری و بررسی محل، فرایند نصب را با در نظر گرفتن نکات و موارد ایمنی انجام می دهند

نصب یونیت داخلی، نصب کندانسور در محیطی مثل بالکن، نصب یونیت خارجی، لوله کشی مبرد، آماده سازی و نصب لوله ها، سیم کشی، تخلیه کولر گازی، تخلیه کامل سیستم، شارژ کردن کولر گازی، جمع کردن گاز سیستم و در نهایت تست دستگاه، مراحلی هستند که برای نصب کولر گازی توسط تکنسین های مرکز سخت افزار ایران انجام می شوند.

سرویس کولر گازی

کولرهای گازی مانند هر دستگاه دیگری نیازمند سرویس های دوره ای هستند. مرکز سخت افزار ایران پس از فروش کولرگازی خدمات پس از فروش کولرگازی شامل نصب کولرگازی و سرویس کولرگازی را به هم وطنان گرامی ارائه می نماید. کارشناسان مربوطه جهت ارائه ی سرویس ها و خدمات پس از فروش کولرگازی به محل مورد نظر مشتری اعزام می شوند.

کارشناسان توصیه می‌کنند سرویس کولرگازی به دست یک سرویس کار مجاز انجام شود تا از بروز اشتباهات احتمالی پیشگیری شود؛ عدم توجه به سرویس به موقع کولرگازی و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیرات کولرگازی به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت.

شارژ کولر گازی در کرج

پیش از شروع کار کولر گازی، باید حتما آن را شارژ کنید. این دستگاه فرایند خنک سازی را با استفاده از نوعی گاز به نام فرئون انجام می دهد که اگر مقدار آن کمتر از حد نیاز باشد، عملکرد کولر به شدت مختل خواهد شد. شارژ کولر گازی در کرج توسط تیمی متشکل از با تجربه ترین تعمیرکاران و با استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب انجام می گردد. روش های شارژ گاز اسپلیت و کولر گازی متفاوت است و بستگی به مدل دستگاه دارد.

آنچه در همه روش ها مشترک است، این است که مواد مصرفی باید در بالاترین سطح کیفیت قرار داشته باشند و مراحل نیز به شکل درست و کامل انجام گردد. در غیر این صورت، دستگاه عملکرد مطلوبی نخواهد داشت و حتی ممکن است بخش های مختلف آن نیز دچار ایراداتی شوند. شارژ گاز وزنی با استفاده از ترازو، شارژ به وسیله گیج مانوفیلد و شارژ گاز به وسیله آمپر متر اصلی ترین روش های این فرایند هستند.

تعمیر فن کولر گازی

فن، به عنوان یکی از مهم ترین اجزای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود. این قطعه با کمک موتوری که دارد، موجب روشن ماندن کولر و تعدیل دمای آن می شود. سوختن موتور و از کار افتادن فن، به خاموش شدن ناگهانی کولر یا روشن نشدن آن می انجامد و مشکلاتی را برای کاربران این دستگاه ایجاد می کند. اگر فن درست کار نکند، فرایند خنک سازی و پرتاب باد کولر هم مختل خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در مرکز سخت افزار ایران در کرج ، بررسی و تعمیر فن را به شکل حرفه ای و تخصصی انجام داده و شما می توانید اطمینان داشته باشید که محصول تان به شکل بی نقص کار خواهد کرد. تعمیر این قطعه معمولا با تعویض موتور یا رله برد میسر خواهد شد؛ در غیر این صورت، با تعویض فن کولر گازی، مشکلات ناشی از خرابی آن برطرف خواهد شد.

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر برد کولر گازی

درست مثل هر محصول الکترونیکی دیگری، کولر گازی هم دارای برد است. این قطعه، به صورت مستقیم با جریان برق در ارتباط است و فرمان های لازم را به سایر قطعات صادر می کند. خرابی یا سوختن برد، کارکرد سایر بخش های دستگاه را به شدت مختل کرده و حتی ممکن است چرخه ی خنک سازی را نیز با ایراداتی مواجه نماید. نوسانات برق روی این قطعه تاثیر گذاشته و موجب سوختن یا از کار افتادن آن می شود.

از کار افتادن بخش های داخلی برد شامل چشمی، سنسور و ترانس، فرایند صدور فرمان های لازم به سایر قطعات را مختل کرده و در نتیجه، کمپرسور از کار می افتد که به این حالت اورلود می گویند. با تعمیر یا تعویض برد الکتریکی کولر گازی ، مشکل برطرف شده و دستگاه مثل روز اول کار خواهد کرد.

مشکلات رایج در کولر گازی

مشکلات رایج کولر گازی، در بر گیرنده تمامی اختلالاتی است که عملکرد این محصول را با مشکل مواجه می سازد. این مشکلات ناشی از وجود نقص در یکی از قطعات دستگاه بوده و باید در اسرع وقت مورد بررسی و ترمیم قرار بگیرند. مواردی از جمله: خنک نکردن، کاهش باد سرد، نشت آب، نشت گاز، نشت آب، خاموش نشدن، روشن نشدن، کار نکردن فن، کاهش یا تمام شدن شارژ و مواردی از این دست، جزء مهم ترین و اصلی ترین مشکلات انواع کولر های گازی به شمار می روند.

این مشکلات به گونه ای هستند که عملکرد دستگاه را به صورت مشهود مختل کرده و باید توسط یک متخصص تعمیرات لوازم خانگی بررسی و ترمیم گردند. توجه داشته باشید که مشکلات رایج کولر گازی باید در اسرع وقت برطرف گردند؛ در غیر این صورت ممکن است آسیب های جدی تری را در بخش ها و قطعات مختلف دستگاه ایجاد نموده و تعمیرات آنها پر دردسر تر و پر هزینه تر گردد.

تعمیرات کولر گازی در کرج

تعمیرات کولر گازی در کرج در عصر حاضر جایگاه بسیار ویژه ای دارد. این دستگاه جزء دستگاه های تامین کننده رفاه و آسایش خانوار ها است. خرابی آن می تواند مشکلات بسیاری را به دنبال داشته باشد به خصوص در فصل گرما. به همین دلیل است که سرویس و تعمیر این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. در واحد تخصصی تعمیرات کولر گازی انواع کولر های گازی و اسپلیت ها از برند های داخلی و خارجی عیب یابی و تعمیر و ترمیم می شود. این دستگاه اگر بی نیاز به خدمات تعمیر و تعویض باشد، قطعا به سرویس های دوره ای و منظم نیازمند است.

در این مرکز تعمیراتی خدمات متفاوت و مختلفی نظیر نصب و راه اندازی کولر گازی، تعمیر و بررسی اجزای تشکیل دهنده کولر گازی، تعمیرات کندانسور کولر گازی، تعمیر برد کولر گازی، بررسی صحت و سلامت قطعات تشکیل دهنده روی مدار کولر گازی، عیب یابی مدار سنسور لوله و سنسور برودت کولر گازی، تعمیر ترموستات کولر گازی، شارژ گاز انواع کولر گازی و … انجام می شود. تمامی سرویس ها همراه با ارائه ضمانت های های رسمی و کتبی است. برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

5/5 (3 امتیاز)