اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تبلت اچ پی در کرج

اگر برای تعمیر تبلت اچ پی در کرج به دنبال یک مجموعه حرفه ای و مطمئن هستید، می توانید سری به نمایندگی مجاز hp در کرج بزنید. این مرکز که در شاهین ویلا واقع شده است، با جمع آوری پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات، در پی آن است که دارندگان انواع تبلت های برند اچ پی را از مراجعه به تهران معاف کند. تمامی مراحل بررسی، عیب یابی و ترمیم تبلت شما در این مجموعه، تحت نظارت افرادی انجام می شود که دوره های فوق تخصصی را در مراکز معتبر گذرانده اند.

کارشناسان مجرب IT توانایی این را دارند که ضمن بررسی دقیق قطعات و بخش های مختلف تبلت، آنها را به نحو احسن برطرف کنند. گفتنی است مرکز تخصصی تعمیرات تبلت اچ پی در کرج، به تمامی مناطق استان البرز اعم از فردیس، صفادشت، اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، محمدشهر، بهارستان، باغستان، شاهین ویلا، جوادآباد، رجایی شهر، حصارک و … خدمات رسانی می کند.

تعمیر تبلت اچ پی در کرج

خدمات تخصصی تعمیر تبلت اچ پی در کرج  

خدماتی همچون مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … اصلی ترین خدماتی هستند که نمایندگی تخصصی تعمیرات تبلت در کرج به مشتریان محترم ارائه می دهد.

خدمات تعمیر تبلت اچ پی در کرج، با ضمانت نامه رسمی و معتبر همراه هستند تا خیال مشتریان عزیز از اصالت خدمات و امکان پیگیری هرگونه ایراد یا اشتباه کاملا راحت باشد.

  • تعمیر مدار شارژ تبلت اچ پی در کرج  

گاهی شارژ نشدن موبایل و تبلت یا حتی خاموش شدن آن ناشی از خرابی مدار شارژ است. در این شرایط باید مدار شارژ را به روشهای مختلفی عیب یابی کرد. سپس با توجه به نوع و شدت خرابی، مدار شارژ تعمیر می شود تا دستگاه به درستی و بدون ایراد شارژ شود. کسی که عهده دار تعمیر مدار شارژ تبلت اچ پی در کرج است، به خوبی با شماتیک و نقشه قطعات دستگاه آشنایی دارد. کارشناس ما پس از بررسی دقیق این قطعه و برآورد شدت خرابی، آن را به شکل درست و اصولی ترمیم و یا تعویض می کند تا مشکلات شارژ تبلت برطرف شوند.

  • تعمیر تاچ تبلت های اچ پی در کرج  

از دیگر خدمات تعمیر تبلت اچ پی در کرج، تعمیر تاچ این دستگاه است. تاچ به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری دچار ایراد شده و به درستی کار نمی کند. حتی گاهی این بخش به طور کامل از کار افتاده و هیچ یک از فرمان های لمسی را اجرا نمی کند. در این صورت نیاز به تعمیر تخصصی تاچ و بعضا تعویض این بخش خواهد بود. برای تعمیر یا تعویض تاچ تبلت اچ پی و دیگر برندها، اول قطعات مربوط به این بخش بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض می گردند.

همچنین تمامی ایرادها و نقص های نرم افزاری احتمالی نیز مورد بررسی قرار گرفته و برطرف می شوند. در نهایت عملکرد تاچ به حالت عادی بازگشته و تبلت به کاربر تحویل داده می شود. البته در بیشتر موارد باید ال سی دی و تاچ را با هم تعویض کرد چون این بخش ها به یکدیگر وصل هستند.  

  • تعمیرات برد تبلت hp در کرج  

شاید برایتان جالب باشد بدانید که بسیاری از معایب موبایل و تبلت ناشی از خراب شدن برد یا حتی سوختن این قطعه هستند. خرابی برد به این صورت است که اجزاء آن شامل چشمی، سنسور و … آن معیوب می شوند که در این صورت باید با قطعات جدید و اصل جایگزین شوند. همچنین ممکن است برد به طور کلی سوخته باشد که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود.

تیم تعمیرات تبلت اچ پی در کرج، برای تعمیر برد اول مقاومت را به عنوان یکی از اجزاء مهم برد بررسی می کنند تا روند پخش جریان برق را با تعویض آن به حالت عادی باز گردانند. سپس خازن های معیوب یا باد کرده تعویض می شوند تا منبع تغذیه ولتاژ نیز عملکردی عادی و بی عیب داشته باشد.

سپس سیم پیچ، دیود و ترانزیستور بررسی شده و اگر خراب باشند، با نمونه های جدید و سالم جایگزین می گردند. معمولا پس از تعویض این بخش ها، برد تبلت تعمیر شده و کار آن به حالت عادی باز خواهد گشت. در غیر این صورت و یا اگر خرابی برد زیاد باشد، این قطعه به طور کلی تعویض می گردد.

مشکلات رایج تبلت های اچ پی  

به طور کلی، مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری، دو گروه عمده ی ایراداتی هستند که در تبلت ها و گوشی های هوشمند ایجاد می شوند. این مشکلات منحصر به برند و مدل خاصی نبوده و کاربران انواع دستگاه ها ممکن است با آنها مواجه شوند. خرابی اسپیکر، اختلالات تاچ، نقایص بردهای الکترونیکی، خرابی و یا شکستن ال سی دی، ایرادات میکروفن و مسائلی از این دست، شایع ترین نواقص بخش سخت افزار تبلت به شمار می روند.

همچنین مواردی از جمله ویروسی شدن دستگاه، پاک شدن اطلاعات، وجود بدافزارها و … نیز به عنوان مشکلات رایج تبلت در بخش نرم افزار شناخته می شوند. در صورت مشاهده هریک از این موارد کافی است به نمایندگی تعمیر تبلت اچ پی در کرج مراجعه کنید تا همکاران مجرب و ماهر ما، آنها را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا ترمیم و برطرف نمایند.

5/5 (1 امتیاز)