اشتراک گذاری

تعمیرات تبلت در کرج

تعمیرات تبلت در کرج یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز سخت افزار ایران می باشد که با تکیه بر تخصص کارشناسان و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد.

کاربران گرامی این محصول به خاطر داشته باشند که تعمیرات این دستگاه همچون خرید آن نیازمند توجه به برخی پارامترهای خاص است، زیرا به نوعی تولد دوباره آن به شمار می آید. تعمیرات تبلت در صورتی که بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی انجام پذیرد تمامی عیوب و اختلالات دستگاه را برطرف ساخته و امکان بازیابی کیفیت نخستین دستگاه را فراهم می‌سازد.

تعمیرات تبلت در کرج

نمایندگی تعمیرات تبلت در کرج

تعمیرات تبلت در کرج یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که در راستای بهبود و ارتقاء سطح کیفی تبلت های معیوب و پشتیبانی فنی از این محصول ارائه می گردد. دارندگان این محصول می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ایراد در این دستگاه به مرکز سخت افزار ایران مراجعه کرده و تخصصی ترین تعمیرات سخت افزاری و خدمات نرم افزاری مرتبط با این محصول را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به سرویسی خاص نیست و کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به رفع و حل تمامی اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در این دستگاه هستند؛

برخی از این اشکالات عبارتند از: ویروسی شدن و آلودگی به نرم افزارهای خراب و یا بدافزار، خرابی سیستم عامل، خرابی بخش های مختلف سخت افزار نظیر باطری ها، شکستگی تاچ و ال سی دی، بروز اختلال در تاچ و… . هزینه دریافتی پیش از اقدام به تعمیر، توسط کارشناسان این مرکز به طور تخمینی برآورد شده و به اطلاع صاحب دستگاه رسانده می شود تا در صورت تأیید مراحل مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه آغاز گردد.

خدمات تعمیر تبلت در کرج

نمایندگی تعمیرات تبلت در کرج به عنوان یکی از معتبر ترین تعمیرگاه های این دستگاه در استان البرز شناخته می شود. دارندگان تبلت های اپل، ایسوس، سامسونگ، ال جی، لنوو، ایسر و …. با مراجعه به این مرکز، از خدماتی مثل مشاوره های تخصصی، تعمیر و تعویض ال سی دی، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات برد، تعویض خازن های آسیب دیده، تعمیر آی سی تغذیه، تعمیر ویبره، رفع مشکلات آنتن دهی، تعمیر قاب، تعمیر و تعویض میکروفن و اسپیکر، تعمیرات تاچ، تعویض گلس، رفع مشکلات نرم افزاری، بروز رسانی برنامه ها، فلش نرم افزاری، ویروس کشی و … بهره مند می شوند.

خدمات تعمیر تبلت در کرج در دو فاز تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری به متقاضیان ارائه می شود تا مشکلات مختلف این دستگاه به بهترین شکل برطرف شده و کاربر به تهران مراجعه نکند.

تعمیر تبلت

تعمیر هارد تبلت در کرج

گاهی لازم است که برای تعمیرات تبلت، هارد این دستگاه ترمیم یا تعویض شود. هارد محل ذخیره اطلاعات گوشی و تبلت است و خرابی آن می تواند منجر به حذف شدن برنامه ها، عکس ها، فیلم ها و … شود. هارد یا آسیب سخت افزاری می بیند یا بر اثر مشکلات و ایرادهای نرم افزاری دچار ایراد می شود.

تیم تعمیر تبلت در کرج، اول هارد را بررسی می کنند تا بدانند که کدام بخش آن آسیب دیده است. سپس با انجام اقدامات مورد نیاز، مشکل را برطرف می کنند. گاهی هم لازم است که پس از تعمیر هارد تبلت، اطلاعات آن بازیابی یا ریکاوری شوند.

تعمیر سوکت شارژ تبلت در کرج

تعمیر سوکت شارژ تبلت هم یکی دیگر از خدماتی است که در صورت خرابی این بخش به کاربران ارائه می شود. اگر آلودگی در داخل سوکت وجود داشته باشد، تعمیرکاران با استفاده از ابزار مخصوصی این قسمت را تمیز می کنند. در صورت کوتاه شدن پین ها، تکنسین آنها را با استفاده از انبردست بالا کشیده و به حالت اولیه باز می گرداند.

ترمیم و اصلاح وضعیت کابل های میکرو usb کانکتور هم اقدام دیگری است که در این بخش از تعمیرات تبلت انجام می شود. بد نیست بدانید که شارژ نشدن تبلت در بسیاری از موارد ناشی از خرابی سوکت است و یک بررسی و ترمیم ساده می تواند به راحتی این مشکل را برطرف کند.

تعمیر تاچ تبلت در کرج

برای تعمیر تاچ تبلت یا موبایل، روش های بسیاری وجود دارد. تعمیرکار یکی از این روش ها را با توجه به نوع و شدت خرابی تاچ انتخاب و اجرا می کند تا مشکلات این بخش برطرف شوند. اگر صفحه تبلت شکسته و تاچ عمل نمی کند، تنها با تعویض ال سی دی می توان عملکرد تاچ را به حالت عادی باز گرداند.

چنانچه عملکرد بخش لمسی دستگاه تنها هنگام اجرای یک برنامه خاص مختل می شود، یعنی فایل آن برنامه ایراد دارد و باید آن را شناسایی و حذف کنید. در برخی موارد نیز نمی توان منشأ مشخصی برای خرابی تاچ تبلت یافت. در این صورت کارشناسان تعمیر تبلت در کرج، با ریستارت کردن و یا ریست فکتوری تبلت، مشکل تاچ را حل می کنند.

مشکلات رایج تبلت

تبلت ها بر حسب نوع کاربری که دارند (بازی، مطالعه، وبگردی و …) دچار معایب و مشکلات مختلفی می شوند. کرش کردن سیستم عامل، هنگ کردن برنامه ها، کاهش سرعت تبلت در اجرای برنامه ها، نصب نشدن برنامه ها، ویروسی شدن تبلت، کار نکردن دوربین، پاک شدن اطلاعات یا فرمت شدن دستگاه و موارد مشابه، از جمله مشکلاتی هستند که ریشه در نرم افزار دستگاه دارند.

به عنوان دیگر مشکلات تبلت نیز باید به خرابی دوربین، شکستن قاب تبلت، شکستن ال سی دی تبلت، خرابی اسپیکر، مشکلات و نواقص صدا، روشن نشدن، خاموش شدن، شارژ نشدن، کار نکردن دوربین، از کار افتادن تاچ، ایرادهای باتری، و شکستن گلس اشاره کرد. کارشناسان تعمیرات تبلت در کرج برای برطرف کردن هریک از موارد ذکر شده، دستگاه را به صورت کامل بررسی و عیب یابی می کنند. تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده در نهایت منجر به رفع مشکل می شود.

هنگ کردن تبلت ها

یکی از مشکلاتی که کارشناسان تعمیر تبلت در کرج بسیار با آن مواجه می شوند، هنگ کردن دستگاه است. عدم هماهنگی بین نرم افزار و سخت افزار، منجر به قفل کردن تبلت شده و در این حالت، نمی توان هیچ کاری با این دستگاه انجام داد.

به هم ریختن تنظیمات، مشکلات سیستم عامل، معیوب بودن فایل برنامه ها و نرم افزارها، پر بودن حافظه دستگاه و مواردی از این دست نیز می توانند منجر به هنگ کردن تبلت شوند. ریستارت کردن، تعویض باتری، خالی کردن حافظه، بروز رسانی برنامه ها و در نهایت، ریست فکتوری تبلت، معمولا کمک می کنند که این مشکل حل شده و بتوان به حالت عادی با تبلت کار کرد.

داغ شدن تبلت

داغ شدن تبلت و موبایل، مسئله رایجی است که افراد زیادی آن را تجربه می کنند. تا حدی افزایش دما در این دستگاه طبیعی است، اما گاهی تبلت شما مدام داغ می کند و کار کردن با آن مشکل می شود. تداوم این وضعیت حتی می تواند به قطعات نیز آسیب رسانده و آنها را از کار بیندازد.

ویروسی شدن دستگاه و خرابی باتری، مهم ترین عواملی هستند که موجب افزایش دمای تبلت و گوشی های هوشمند می شوند. تیم تعمیرات تبلت در کرج، با اقداماتی همچون ویروس کشی، تعمیر و تعویض باتری، رفع مشکلات و ایرادهای نرم افزاری، جدا کردن قاب و … این مشکل را حل می کنند.

کند شدن تبلت

کند شدن تبلت یا هر دیوایس اندرویدی دیگری، دلایل مختلفی دارد که باید شناسایی و برطرف شوند. عواملی همچون پر شدن حافظه، قدیمی یا خراب بودن باتری، بروز نبودن برنامه ها و سیستم عامل و فرسودگی حافظه، سرعت پردازش های تبلت را کاهش می دهند. برای رفع مشکل در این شرایط، بهتر است اول فایل ها و برنامه های غیر ضروری را حذف کرده و حافظه دستگاه را سبک کنید.

تعمیر و تعویض باتری هم اقدام دیگری است که به برطرف شدن این مشکل کمک می کند. حتی خالی کردن فضای هوم اسکرین هم سرعت پردازش تبلت و موبایل را افزایش می دهد. با این حال اگر مشکل حل نشد، نمایندگی تعمیرات تبلت در کرج برای ارائه خدمات تخصصی تر در خدمت شماست.

مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج

تعمیرات تبلت در کرج در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی، لحیم کاری و تعمیر به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن می رسد و دستگاه تعمیر شده نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آن به صفر می رسد. کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت به دلیل حضور در دوره های کارشناسی-تخصصی تسلط کاملی بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول یافته و قادر هستند تا درکمترین زمان و با بهترین کیفیت تمامی عیوب ایجاد شده در آن را رفع نمایند.

بهره‌مندی کارشناسان مرکز تعمیرات تبلت از بروزترین ابزارآلات تعمیر، ضمن سرعت‌بخشی به عملیات تعمیر، کیفیت خدمات ارائه شده در این راستا را بهبود و ارتقاء بخشیده و سبب کسب رضایت مشتریان و صاحبان این دستگاه گشته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت بروز هر گونه ایراد در دستگاه خویش، با مراجعه به مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

4.9/5 (143 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 17 =