اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر تلویزیون سونی در کرج

تعمیر تلویزیون سونی در کرج، توسط نمایندگی تعمیرات تلویزیون در استان البرز، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. شعبه کرج نمایندگی تعمیر تلویزیون، ضمن بهره مندی از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی های این حوزه، بهترین خدمات را به دارندگان انواع مدل های ال سی دی، ال ای دی، پلاسما و سینما خانگی سونی ارائه می دهد. کاربران تلویزیون های این برند می توانند ضمن برقراری تماس با مرکز سخت افزار ایران در کرج، خدمات سرویس در محل را نیز به صورت رایگان دریافت کرده و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات نداشته باشند. خدمات تعمیر تلویزیون سونی در کرج، به ساکنین تمامی محله ها و مناطق، اعم از هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، اشتهارد، محمدشهر، مهرشهر، گوهردشت، باغستان، عظیمیه، گلشهر، جهانشهر، هفت تیر و … ارائه می گردد.

تعمیر تلویزیون سونی در کرج

خدمات تعمیر تلویزیون سونی در کرج

مرکز تعمیرات تلویزیون سونی در استان البرز، خدماتی را به کاربران محترم ارائه می دهد که از نظر کیفی هم سطح با آخرین استانداردهای روز دنیا هستند. این خدمات اقداماتی هستند که در نهایت منجر به برطرف شدن مشکلات و ایرادهای تلویزیون خواهند شد. بررسی کامل تلویزیون، عیب یابی تخصصی، تعمیرات تخصصی پلاسما، تعمیر led، تعمیرات انواع lcd و بررسی و ترمیم سینمای خانگی از جمله خدمات تعمیر تلویزیون سونی در کرج به شمار می روند.

به عنوان دیگر خدمات نمایندگی تلویزیون sony در کرج نیز باید به اقداماتی همچون تعمیر و تعویض پنل، تعمیرات آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، ترمیم و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، تعمیر تیونر و تعمیرات تلویزیون در محل اشاره کرد.

عیب یابی تلویزیون سونی

عیب یابی تلویزیون یا هر دستگاه الکتریکی دیگری، به این معنای شناسایی قطعات یا بخشهای آسیب دیده و معیوب است. در واقع تعمیرکار اول دستگاه را عیب یابی می کند تا بداند باید چه کاری برای تعمیر آن انجام دهد. تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه، با توجه به مشکلات دستگاه می توانند آن را عیب یابی و قطعات آسیب دیده را شناسایی کنند.

عیب یابی تلویزیون سونی هم به همین ترتیب است و تکنسین با توجه به ایرادهای عملکردی و البته به کمک منوی عیب یابی، قطعه یا قطعات آسیب دیده را شناسایی می کند. در این بخش ما برخی از مشکلات و ایرادهای رایج تلویزیون های سونی را بررسی کرده و منشأ و علت هرکدام را تشریح می کنیم. به این ترتیب می توانید اقدامات لازم برای تعمیر تلویزیون سونی را در زمان مناسب انجام دهید.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی در کرج

بک لایت قطعه بسیار مهم است که از چند لامپ فلورسنت تشکیل شده است. این قطعه نور مورد نیاز را به پنل تابانده و از این طریق، نمایش تصویر در تلویزیون را امکان پذیر می سازد. کارشناسان تعمیرات تلویزیون سونی در کرج برای دسترسی به بک لایت و ترمیم آن، پنل را باز می کنند. همکاران ما نهایت دقت را به خرج می دهند تا پنل آسیبی نبیند.

خرابی بک لایت یا لامپ های آن، مشکلاتی را در نمایش تصویر و عملکرد کلی تلویزیون ایجاد می کند و به همین دلیل نیز این قطعه باید در اسرع وقت ترمیم شود. برای تعمیر بک لایت تلویزیونی در کرج و اطمینان از ترمیم بی نقص این قطعه می توانید روی مهارت همکاران ما حساب کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی در کرج

مین برد تلویزیون بخش های مختلفی دارد که هریک از آنها در فرایند تعمیر مورد بررسی قرار می گیرند. برد کنترل کننده سایر بخش ها و قطعات تلویزیون بوده و علاوه بر این، سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت کرده و آنها را توسط cpu پردازش می کند. به این ترتیب انواع سیگنال های دریافت شده تبدیل به تصویر شده و به پنل نمایشگر ارسال می شوند. فرایند تعمیر مین برد تلویزیون سونی در کرج به این ترتیب است که اول اجزای این قطعه بررسی می شوند.

سپس قطعاتی همچون پردازشگر تلویزیون، حافظه رم، ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … در صورت آسیب دیدگی تعویض می شوند تا به این ترتیب مین برد ترمیم گردد. اگر این قطعه سوخته و غیر قابل تعمیر باشد، تیم تعمیر تلویزیون sony در کرج آن را با یک مین برد جدید و اصل جایگزین می کنند تا مشکل تلویزیون برطرف شود.

تعمیر پنل تلویزیون سونی در کرج

یکی از اقداماتی که تیم تعمیر تلویزیون سونی در کرج انجام می دهند، بررسی و ترمیم پنل است. ترمیم این قطعه برای برطرف کردن مشکلاتی همچون وجود خطوط عمودی در تصویر، تیره شدن بخشی از تصویر یا تمام آن، نمایش به هم ریخته رنگ ها و کند شدن روند نمایش تصاویر انجام می شود. باید بدانید که پنل بر اثر نفوذ رطوبت یا خرابی پیکسل ها دچار مشکل می شود.

پنل که درست کار نکند، تصویر به درستی نمایش داده نمی شود و تلویزیون نیاز به بررسی و ترمیم فوری خواهد داشت. همکاران ما نهایت تلاششان را می کنند تا ضمن تعمیر پنل تلویزیون سونی در کرج، از تعویض این قطعه جلوگیری کنند. اما معمولا پنل قابل تعمیر نیست. بهترین کار در این شرایط تعویض پنل تلویزیون است که البته هزینه بسیار بالایی دارد.

مشکلات رایج تلویزیون سونی

یکی از رایج ترین مشکلات تلویزیون های سونی، چشمک زدن چراغ جلوی آنهاست. جالب است بدانید که این اتفاق، به دلیل وجود یک سیستم عیب یابی منحصر بفرد در تلویزیون های این برند است. اگر منو یا جدول عیب یابی تلویزیون sony فعال باشد، به محض بروز ایراد در قطعات داخلی، چراغ جلوی دستگاه شروع به چشمک زدن می کند. تیم تعمیر تلویزیون سونی در کرج، با توجه به الگو و تعداد چشمک های این چراغ، دستگاه را عیب یابی می کنند. دوبار چشمک زدن، نشان دهنده خرابی پاور است و اگر چراغ تلویزیون سه بار چشمک بزند، به این معناست که برد پاور یا مین برد آسیب دیده است. در صورت خرابی بک لایت هم معمولا چراغ تلویزیون سونی 4 بار پشت سرهم چشمک زده و خاموش و روشن می شود.

اگر تلویزیون شما دیر روشن می شود، به احتمال زیاد پاور آن آسیب دیده و نیاز به بررسی، ترمیم و یا تعویض فوری دارد. این مساله نشان می دهد که خازن ها آسیب دیده اند و باید تعویض شوند. البته احتمال خرابی چوک های ورودی هم وجود دارد. کارشناسان تعمیرات تلویزیون سونی در کرج برای برطرف کردن این مشکل، پاور را بررسی و ترمیم می کنند. معمولا خازن های آسیب دیده تعویض می شوند و پس از آن تلویزیون به حالت عادی و بدون تاخیر روشن می گردد.

برای عیب یابی تلویزیون سونی که مدام داغ می کند باید به مدل دستگاه توجه کرد. تلویزیون های ال سی دی به دلیل استفاده از لامپ های فلورسنت داغ می شوند. این در حالی است که ال ای دی ها به دلیل بهره مندی از بک لایتی با لامپ LED، به ندرت دچار چنین ایرادی می شوند. این مشکل در تلویزیون های پلاسما بسیار رایج تر است و علت آن، تولید نور در پلاسما توسط پیکسل های نمایشگر است. پنل، لامپ های بک لایت و پیکسل ها قطعاتی هستند که تیم تعمیر تلویزیون sony در کرج برای برطرف کردن این مشکل بررسی و ترمیم می کنند.

از جمله دیگر مشکلاتی که تعمیرکاران تلویزیون سونی برای برطرف کردن آن تلاش می کنند، خاموش شدن دستگاه به شکل ناگهانی و خود به خودی است. این مشکل معمولا به دلیل خرابی مین برد، فرسودگی قطعات برد اصلی، استفاده از کابل HDMI نامرغوب، فلش مموری یا هارد اکسترنال ویروسی، نوسان برق و خرابی آی سی برد پاور و … ایجاد می شود. تکنسین های نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در کرج ، این قطعات را بررسی و عیب یابی می کنند و با تعمیر یا تعویض آنها، مشکل را برطرف می کنند. البته گاهی مساله چندان جدی نیست و با یک ویروس کشی ساده می توان آن را حل کرد.

تعمیرات تلویزیون سونی در محل

تعمیرات تلویزیون سونی در کرج سرویسی بسیار کاربردی است که به موجب آن، کاربران عزیز می توانند با همکاران ما در نمایندگی رسمی سونی کرج تماس گرفته و خدمات تعمیری مورد نیاز را در محل مورد نظر خود (منزل یا محل کار) دریافت نمایند. پس از برقراری تماس با این مجموعه و ارائه اطلاعاتی همچون مدل و مشکل دستگاه، تیم تعمیراتی با تجهیزات مورد نیاز به محل اعزام شده و ضمن بررسی دقیق تلویزیون، آن را به شکل حرفه ای ترمیم می نمایند.

گفتنی است تیم اعزامی، مهارت کافی برای ترمیم هریک از انواع ال سی دی و ال ای دی را دارند و می توانند آن را به بهترین شکل ترمیم نمایند. به این ترتیب شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در کرج ، شاهد رفع مشکلات این دستگاه باشید.

نمایندگی تلویزیون سونی در کرج

تلویزیون دستگاهی است که میزان آسیب پذیری آن به نسبت بالاست. ساختار این دستگاه و وجود چندین قطعه در کنار هم موجب شده که تعمیراتش نیاز به مهارت بالایی داشته باشد. نمایندگی تلویزیون سونی در کرج مجموعه ای تخصصی است که تعمیرات انواع تلویزیون های LCD، LED و … این برند را در سطح حرفه ای انجام می دهد.

واحد تعمیرات نمایندگی تلویزیون به تجهیزات نوین و کاربردی مجهز شده تا تعمیرکاران با استفاده از آنها هرگونه ایراد عملکردی تلویزیون را برطرف کنند. همکاران ما تحقق اصول مشتری مداری را هدف اصلی خود می دانند. کادر مجرب فروش و تعمیرات تلویزیون سونی در کرج ، کلیه سرویس های مورد نیاز مشتریان در زمینه این محصول را با بالاترین سطح کیفی به آنها ارائه می دهند. برای آشنایی بیشتر با نمایندگی تلویزیون سونی، با نمایندگی sony در کرج تماس بگیرید.

5/5 (1 امتیاز)