اشتراک گذاری

بازیابی اطلاعات آیفون در کرج

اگر ساکن استان البرز هستید و اطلاعات موبایل اپل تان به صورت ناگهانی پاک یا فرمت شده است، پیشنهاد می دهیم حتما ادامه مطلب را دنبال کنید. بازیابی اطلاعات آیفون در کرج فرایندی تخصصی است که توسط مرکز سخت افزار ایران شعبه استان البرز انجام می شود. اساسا ریکاوری موبایل فرایند حساسی است؛ اما ظرافت های این عملیات در مورد گوشی های آیفون چندین برابر است. ios یک سیستم عامل انحصاری است و در بسیاری از ویژگی ها با اندروید تفاوت دارد. همین مساله موجب شده که ریکاوری گوشی های آیفون نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای داشته باشد. تعمیرکار باید به خوبی بر این سیستم عامل و جنبه های مختلف آن مسلط باشد.

در غیر این صورت ممکن است با یک اشتباه منجر به از بین رفتن اطلاعات کاربر شود. اگرچه نرم افزارهای زیادی برای بازیابی اطلاعات موبایل و سایر دیوایس ها طراحی شده اند، اما بهترین روش برای این منظور استفاه از تجهیزات و دستگاه های مدرن است. بازیابی اطلاعات آیفون در کرج با استفاده از دستگاه هایی مثل pc 3000  انجام می شود و می توانید مجددا به بیش از 90 درصد اطلاعات مورد نظرتان دسترسی داشته باشید. برای اطلاع از جزئیات این سرویس ادامه مطلب را دنبال کنید.

5/5 (1 امتیاز)
بازیابی اطلاعات آیفون در کرج

خدمات مرکز بازیابی اطلاعات آیفون در کرج

مرکز بازیابی اطلاعات کرج یکی از واحدهای مرکز سخت افزار ایران در استان البرز است که به شکل حرفه ای و تخصصی در حوزه ریکاوری دستگاه الکترونیکی فعالیت می کند. پرسنل این مرکز تمام توان اجرایی خود را به کار بسته اند تا با استفاده از تجهیزات پیشرفته، فرایند بازیابی اطلاعات را به نحو احسن انجام دهند. از جمله خدمات مرکز بازیابی اطلاعات آیفون در کرج می توان به مواردی همچون بازیابی لیست مخاطبین، ریکاوری عکس‌های آیفون ، بازیابی ویدئوها، بازیابی موزیک، بازیابی اسناد کاربر، بازیابی عکس و فیلم های گرفته شده با آیفون، بازیابی فایل هایی که از کامپیوتر به آیفون منتقل شده اند، بازیابی اطلاعات از حافظه SD گوشی، ریکاوری حافظه داخلی، بازگردانی انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته و بازیابی فایل‌ها پیامک‌های متنی اشاره کرد.

تمامی این اقدامات تحت نظارت کادری متخصص و دوره دیده انجام می شوند. همکاران ما حریم شخصی شما عزیزان را محترم شمرده و تمام تلاششان را برای حفظ اطلاعات شخصی شما به کار می بندند. از طرفی با توجه به نظارت مستقیم مدیریت بر مراحل بازیابی اطلاعات آیفون در کرج ، امکان هیچ گونه سوء استفاده یا بروز خطا در این فرایند وجود نخواهد داشت.

نحوه بازیابی اطلاعات موبایل اپل در کرج

نکته بسیاری مهمی که راجع به ریکاوری اطلاعات آیفون وجود دارد این است که معمولا همه فایل های گوشی اپل قابل بازیابی نیستند. گاهی تنها امکان بازیابی اس ام اس ها وجود دارد و گاهی عکس ها و ویدئو ها هم با شانس بسیار کمی بازیابی می شوند. نحوه بازیابی اطلاعات آیفون در کرج به این ترتیب است که اول فایل های مهم تر بازیابی می شوند. پس از آن در صورت صلاح دید کاربر، سایر اطلاعات حذف شده نیز ریکاوری خواهند شد.

البته در برخی موارد می توان این کار را با استفاده از نرم افزارهایی مثل FonePaw iPhone Data Recovery و یا سرویس های iCloud و iTunes نیز انجام داد. اما اگر گوشی یا هارد آن دچار آسیب دیدگی های فیزیکی شده باشند، استفاده از این نرم افزارها پاسخگو نخواهد بود. حتی ممکن است در این شرایط اطلاعات به طور کلی حذف شده و هرگز امکان بازیابی آنها وجود نداشته باشد. همکاران ما در مرکز سخت افزار ایران شعبه کرج برای بازیابی اطلاعات موبایل اپل در کرج از پیشرفته ترین روش ها استفاده می کنند و به این ترتیب، امکان دسترسی مجدد به اطلاعات را برای شما عزیزان فراهم می نمایند.

مرکز بازیابی اطلاعات در کرج با ضمانت نامه معتبر

مرکز بازیابی اطلاعات در کرج، خدمات مرتبط با حوزه ریکاوری و تعمیر انواع حافظه را به کاربران محترم ارائه می دهد. این مجموعه که تحت نظارت مستقیم مرکز سخت افزار ایران فعالیت می کند، برای این که بتواند اطلاعات بیشتری را بازیابی کند، از دستگاه های بسیار پیشرفته ای مثل pc3000 در این حوزه استفاده می کند.

به این ترتیب، کاربران محترم می توانند اطمینان داشته باشند که بیشتر اطلاعاتشان در مرکز یازیابی اطلاعات ریکاوری شده و مجددا در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. مرکز ریکاوری، بازیابی و تعمیر انواع هاردهای هیتاچی، توشیبا، اچ پی، ایسوس، ای دستا و … را در لیست فعالیت های خود قرار داده است. برای برخورداری از خدمات و سرویس های متنوع مرکز ریکاوری اطلاعات در کرج، می توانید با این مرکز تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم را از تیم پشتیبانی دریافت کنید.