اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج

تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج

تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج با این هدف انجام می شود که بدون مراجعه کاربران به تهران، مشکلات دستگاه برطرف شوند. تعمیرکاران مجربی در نمایندگی ریکو کرج ، ضمن بررسی دقیق دستگاه، قطعات و اجزاء آسیب دیده آن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کنند. به این ترتیب نیازی نیست برای رفع مشکلات عملکردی دستگاه فتوکپی تان به تهران مراجعه کنید. همکاران ما از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده می کنند تا تمام ایرادات دستگاه فتوکپی شما به صورت کامل رفع شوند و بتوانید مجددا با آن کار کنید.

اگر دستگاه کپی شما به تازگی روشن نمی شود، ناگهان خاموش می شود، کیفیت چاپ آن کاهش یافته و یا هر ایراد دیگری دارد، کافی با مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی تماس بگیرید. کارشناسان ما ضمن حضور در آدرس مورد نظرتان، دستگاه را به نحو احسن ترمیم می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج ادامه مطلب را دنبال کنید.

تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج

نمایندگی تعمیر دستگاه کپی ریکو کرج جهت کسب رضایت مشتریان و رفع نیازهای آنها خدمات تخصصی را به کاربران محترم ارائه می دهد. اقداماتی همچون بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیر و تعویض فیوزینگ، تعویض و پاکسازی درام، شارژ کارتریج، تعویض کارتریج آسیب دیده، تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، رفع مشکل خط انداختن دستگاه کپی ، ترمیم مین برد، ترمیم و تعویض دکمه های آسیب دیده، تعویض مواد مصرفی، تعویض کابل ها و اتصالات آسیب دیده و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج به شمار می روند.

نمایندگی ricoh تمام خدمات خود را با ضمانت نامه رسمی مرکز سخت افزار ایران همراه می کند تا کاربران بتوانند هرگونه مشکل یا ایراد احتمالی را در بازه زمانی یک ماهه برطرف سازند.

شارژ کارتریج کپی ریکو در کرج

فرایند شارژ کارتریج چه در پرینتر و چه در دستگاه فتوکپی، باید پس از بازه های زمانی مشخصی انجام شود؛ در غیر این صورت علاوه بر کاهش شدید کیفیت چاپ، سایر اجزای دستگاه نیز آسیب خواهند دید. برای شارژ کارتریج دستگاه کپی ریکو در کرج و افزودن مواد مصرفی، همکاران ما اول دستگاه را خاموش می کنند. سپس درب دستگاه را باز کرده و کارتریج را از آن خارج می کنند.

در مرحله بعدی، هد با آب گرم و یک دستمال نرم تمیز خواهد شد تا آسیبی به کیفیت چاپ وارد نشود. سپس تونر یا جوهر متناسب با مدل دستگاه تهیه شده و به داخل کارتریج تزریق می گردد. در نهایت کارتریج مجددا نصب شده و دستگاه تست می شود. کارشناسان ما در واحد تخصصی تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج ، تعهد بالایی دارند و تنها از مواد مصرفی مرغوب و با کیفیت برای شارژ کارتریج دستگاه شما استفاده می کنند.

تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو در کرج

خدمات تعمیر دستگاه کپی ریکو در کرج محدود به ترمیم چند قطعه نیست و تمامی بخش های این دستگاه را شامل می شود. مین برد، قطعه ای مشترک در دستگاه های کپی و پرینتر است که با عنوان برد اصلی هم شناخته می شود. این قطعه ضمن مدیریت پردازش ها و عملکردهای مختلف فتوکپی، به بهبود کار این دستگاه کمک می کند. وقتی اطلاعات مورد نظر از کامپیوتر یا از راه های دیگر وارد دستگاه کپی می شوند، مین برد وارد عمل شده و آنها را پردازش می کند.

سپس این اطلاعات به شکل های خاصی از دستگاه خارج می شوند. قطعاتی همچون چیپ ست، بایوس و cmos، اجزای مین برد را تشکیل می دهند. روند تعمیر مین برد دستگاه کپی ریکو در کرج با بررسی این بخش ها شروع شوده و به تعمیر و تعویض آنها ختم می شود. گاهی هم ممکن است برد سوخته باشد و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد. در این صورت تکنسین ها مین برد را با یک برد جدید و اصل جایگزین می کنند.

تعویض درام فتوکپی ریکو در کرج

تعویض درام هم جزء خدمات تعمیر دستگاه فتوکپی ریکو در کرج است. این کار به ترتیب زیر انجام می شود:

1 – خاموش کردن دستگاه و جدا کردن از برق

2-  باز کردن پیچ ها و جدا نمودن درپوش

3- بیرون آوردن درام

4- بیرون آوردن فوم رولر

5-تمیز کردن فوم رولر با یک دستمال نرم و بدون پرز

6- باز کردن پیچ های بلید

7- بیرون آوردن بلید از دستگاه کپی ریکو

8- تخلیه کامل تونر موجود در کارتریج

9- تمیز کردن وایپر بلید

10- جایگذاری مجدد وایپر بلید

11- تمیز کردن سطح فوم رولر

12- نصب درام جدید در دستگاه فتوکپی

13-  روغن کاری محور  OPC

14- جاگذاری مجدد سرپوش ها

15- جاگذاری چیپ ها و بستن دستگاه

تعمیرات دستگاه کپی ریکو در محل

یکی از دغدغه های کاربران برای تعمیر دستگاه کپی در کرج یا هر جای دیگری، جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه است. این نگرانی کاملا به جاست؛ وزن دستگاه فتوکپی با این ابعاد بالا است و جابجایی آن فرایندی هزینه بر است. تعمیرات دستگاه کپی ریکو در محل به شما این امکان را می دهد که از این دغدغه ها راحت شده و در بهترین شرایط، دستگاه کپی خود را ترمیم کنید.

برای دریافت این سرویس کافی است با نمایندگی تعمیرات فتوکپی مرکز سخت افزار ایران در کرج تماس بگیرید. پس از ثبت درخواست و ارائه اطلاعات لازم، تیم تعمیرات به محل مورد نظرتان مراجعه می کنند. سپس دستگاه فتوکپی و اجزای آن را به دقت بررسی می کنند و اقدامات تعمیری لازم را برای ترمیم آن انجام می دهند.

نمایندگی مجاز ریکو در کرج

نمایندگی مجاز ریکو در کرج ، مرکزی است که به صورت قانونی و رسمی خدمات مربوط به محصولات این کمپانی را به ساکنین استان البرز ارائه می دهد. واحدهای فروش و تعمیرات این نمایندگی توسط افرادی اداره می شوند که از سالها تجربه کاری برخوردار بوده و زیر و بم حوزه های مذکور را به خوبی می شناسند. به همین سبب است که کیفیت خدمات و سرویس های این مرکز در بین کاربران مشهور شده و به انتخاب اول آنها تبدیل شده است.

علاوه بر کادر فنی حرفه ای و استفاده از ابزار پیشرفته، این مجاز بودن فعالیت های نمایندگی رسمی ریکو در کرج است که مقدمات رضایت کاربران را فراهم نموده است. نمایندگی ریکو مرکز سخت افزار ایران در کرج ، در راستای فعالیت قانونی، تمام مجوزهای لازم را از سازمان ها و موسسات ذی ربط دریافت کرده و به این ترتیب، اعتماد کاربران خود را جلب نموده است. به دلیل وجود این مجوزها چنانچه مراجعین شکایتی از نحوه خدمات رسانی نمایندگی ریکو در کرج داشته باشند، می توانند به صورت قانونی مساله را پیگیری نمایند

5/5 (1 امتیاز)