اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات هارد در کرج

تعمیرات انواع هارد در کرج

بعد از اینکه متوجه هر علامتی از جمله عملکرد ناصحیح، بالا نیامدن ویندوز و یا شنیدن صدایی غیرمعمولی از هارد دیسک کامپیوتر خود شدید، باید فوراً سیستمتان را خاموش کنید و به تعمیرگاه‌های مجاز مراجعه کنید.

اگر شما دانش کافی در تعمیر هارد دیسک نداشته باشید و بخواهید خودتان اقدام به این کار کنید، ممکن است بخش بیشتری از اطلاعات خودتان را در خطر از دست رفتن قرار دهید و هزینه تعمیر هارد دیسک شما نیز افزایش پیدا کند.

تعمیرات هارد در کرج

تعمیر هارد اکسترنال در کرج

نمایندگی تعمیرات هارد در کرج مناسب ترین گزینه برای رفع عیوب هاردهای اکسترنال می باشد. همان طور که می دانید هاردهای اکسترنال، حافظه هایی هستند که با ابعاد مختلف به عنوان یک دستگاه جانبی مورد استفاده قرار می گیرند. این سیستم ها کارایی بالایی دارند. اما یک اختلال جزیی در ساختار فنی آن ها خیلی ساده می تواند به سیستمی که به آن متصل شده است هم منتقل شود. لازم به ذکر است که تمامی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری هاردهای اکسترنال در نمایندگی تعمیر هارد به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی انجام می شوند.  

تعمیرات هارد اینترنال در کرج

هارد اینترنال همان هاردی است که درون تک تک رایانه های رومیزی و یا لپ تاپ های موجود در بازار حضور دارد. خرابی هارد دیسک ممکن است دارای علائم مختلفی باشد. خاموشی ناگهانی رایانه، پیدایش مشکل صفحه آبی، عدم بازیابی اطلاعات درونی هارد، کند شدن سیستم، صدا دادن هارد و… برخی از نشانه های اصلی خرابی هارد دیسک هستند. به هر حال مشکل هارد رایانه هرچه باشد، باید بدون فوت وقت تعمیر شود. ایرادات هارد می تواند فشار زیادی به سی پی یو و ابعاد مختلف رایانه ی مورد استفاده ی شما وارد سازد. با حضور در نمایندگی تعمیرات هارد در کرج طی مدت زمان کوتاهی شاهد ترمیم وضعیت هارد دیسک رایانه خواهید بود.

عوامل خرابی هارد دیسک

اما چه عواملی باعث می‌شود که هارد دیسک شما آسیب دیده و به تعمیرات هارد نیاز پیدا کنید؟ استفاده نکردن از محافظ استاندارد برای جلوگیری از نوسانات برق می‌تواند باعث سوخت هارد شود. ضربه خوردن، خیس شدن، استفاده‌ی بیش از حد، استفاده‌ی ناصحیح از هارد و یا استفاده از اتصال کابل و یا سیم پاور نامناسب از جمله دلایلی هستند که می‌توانند هارد دیسک شما را با خرابی مواجه کنند تا ناچار به تعمیر آن شوید.

تعمیر هارد سوخته

ممکن است هارد دیسک شما بر اثر عوامل مختلفی آسیب دیده باشد که در بالا اشاره کردیم. ما در مرکز تخصصی تعمیرات هارد در کرج آماده‌ایم تا هارد دیسک شما با هر ایرادی را تحویل گرفته و مانند روز اولش به شما تحویل دهیم. سوختن برد هارد، بیشترین پتانسیل را برای سوختگی و خرابی در هارد دیسک دارد. در تعمیرات برد هارد سوخته مشکل باید به صورت دقیق شناسایی شود و سپس توسط تعمیرکاران ماهر با ابزارهای حرفه‌ای جراحی انجام گیرد.

تعمیر هارد فرمت شده

گاهی اوقات در اثر بی‌دقتی کاربران، پیغام فرمت هارد روی صفحه ظاهر می‌شود. این باعث از بین رفتن تمام اطلاعاتی می‌شود که کاربر ممکن است در طول سال‌ها در داخل هارد خود ذخیره کرده باشد. ما در مرکز تخصصی تعمیرات هارد در کرج این مشکل را برطرف می‌کنیم تا بتوانید مانند گذشته از هارد خود استفاده کنید. چرا هارد فرمت نمی شود؟

تعمیر هارد خیس شده

مورد دلخراش بعدی می‌تواند خیس شدن یک هارد باشد. باید در نظر داشته باشید که هیچگاه هارد کامپیوتر شما در معرض خیس شدن با آب یا هر مایعات دیگری قرار نگیرد. خیس شدن علاوه بر سوختن برد، می‌تواند اجزای دیگر نظیر رام را نیز بسوزاند. در این مواقع باید یک رام مشابه رام اورجینال هارد تهیه شده و با دقت و مهارت جایگزین آن شود.

تعمیر هارد ضربه خورده

و در انتها ممکن است هارد شما در اثر ضربه‌ی فیزیکی آسیب دیده باشد. در این مواقع سوختن هد، موتور هارد و بدسکتور هارد می‌تواند مهم‌ترین مشکلاتی باشد که به وجود می‌آید. با جراحی دقیق هارد توسط ابزارآلات مدرن و تعمیرکاران حرفه‌ای ما، این مشکلات برطرف شده و هارد دیسک شما مثل روز اول خودش کار خواهد کرد.

3/5 (2 امتیاز)