اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر یو پی اس در کرج

اگر در مجموعه کاری خود از یو پی اس استفاده می کنید و نیاز به خدمات ترمیمی این دستگاه در استان البرز دارید، مطلب امروز را از دست ندهید. تعمیر یو پی اس در کرج از جمله خدماتی است که شعبه البرز مرکز سخت افزار ایران به ساکنین این استان ارائه می دهد. استفاده از یو پی اس به عنوان نوعی محافظ وسایل الکتریکی، در شرکت ها و صنایع بزرگ و کوچک ضروری است و وجود آن می تواند از بروز آسیب های ناشی از نوسانات جریان برق در دستگاه ها جلوگیری نماید. این دستگاه از بخش های مختلفی از جمله باتری تشکیل شده و هریک از این بخش ها، ممکن است به دلایل مختلفی دچار آسیب شوند.

یو پی اس در صورت خرابی هریک از این بخش ها نیاز به بررسی و تعمیر تخصصی دارد. کاربران عادی مهارت و تخصصی لازم برای ترمیم این دستگاه را ندارند و ممکن است با بی احتیاطی، موجب آسیب دیدگی بیشتر دستگاه و خودشان شوند. بنابراین بهتر است تعمیرات ups خود را به افرادی محول کنید که دارای تجربه و مهارت کافی در این زمینه هستند. برای آشنایی با نحوه تعمیرات یو پی اس در کرج از شما عزیزان دعوت می کنیم به ادامه مطلب توجه کنید.

تعمیر یو پی اس در کرج

نمایندگی تعمیر یو پی اس در کرج

نمایندگی تعمیرات یو پی اس در کرج ، یک مجموعه مجهز است که از دستگاه ها و ابزار جدید و پیشرفته بهره می برد. این مرکز با این هدف راه اندازی شده که ساکنین استان البرز بتوانند سرویس های مورد نظرشان را با سرعت و کیفیت بیشتری دریافت کنند. تکنسین های مجربی که در این مرکز فعالیت می کنند، انواع مشکلات دستگاه های محافظ برق از قبیل خرابی باتری و … را به خوبی می شناسند. آنها می دانند که هریک از ایرادات عملکردی این دستگاه ناشی از خرابی کدام قطعات بوده و برای تعمیر آنها باید چه اقدامی انجام داد.

همکاران با تعمیر به موقع و البته اصولی یو پی اس به شما کمک می کنند که بتوانید مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کنید. نمایندگی تعمیر ups در کرج برای راحتی خیال مشتریان خود به آنها ضمانت نامه مرکز سخت افزار ایران را ارائه می دهد. به این ترتیب، در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد دستگاه تان می توانید به نمایندگی تعمیرات تخصصی ups در کرج مراجعه کرده و مساله را پیگیری کنید.

تعویض باتری یو پی اس در کرج

یکی از اقداماتی که تیم تعمیرات یو پی اس در کرج انجام می دهند، تعمیر و تعویض باتری ups است. در شرایطی که بسیاری از فراد پس از خرابی باتری ups به طور کلی این دستگاه را تعویض می کنند، همکاران ما اقدام به تعویض آن می نمایند. پس از تعویض باتری ups با یک باتری جدید، می توانید مدت زمان بیشتری از این دستگاه استفاده کنید. فرایند تعویض باتری یو پی اس در کرج به شکل زیر انجام می شود:

1- اول تکنسین فیوز را بررسی کرده و در صورت خرابی، آن را بیرون آورده و با یک فیوز جدید تعویض می کند.

2- در مرحله بعد پیچ های پشتی دستگاه باز می شوند.

3-  حالا تعمیرکار سرپوش یو پی اس را بر می دارد.

4- دو کابل قرمز و سیاه به باتری متصل شده که باید قطع شوند.

5- باتری از دستگاه بیرون می آید و مقادیر موجود روی آن در جایی ثبت می شوند.

6- باتری جدید در دستگاه جاگذاری می شود. توجه کنید که باتری حتما اصل بوده و با مشخصات دستگاه همخوانی داشته باشد.

7- در هفتمین مرحله تعویض باتری یو پی اس ، کابل های سیاه و قرمز به باتری جدید متصل می شوند.

8- سرپوش بسته شده و پیچ ها محکم می شوند.

9- حالا یو پی اس روشن شده و در صورت سالم بودن، به مشتری تحویل داده می شود.

تعمیر اینورتر یو پی اس در کرج

تعمیر اینورتر نیز در زمره فعالیت ها و خدمات تیم تعمیر یو پی اس در کرج قرار دارد. اینورتر مبدل ولتاژ مستقیم به متناوب است و ورودی و خروجی یو پی اس را به حد تعادل می رساند. این قطعه بر اساس شکل خروجی اش، به سه مدل مربعی، سینوسی کامل و شبه سینوسی تقسیم بندی می شود.

از کار افتادن اینورتر منشأ بروز مشکلات عدیده ای در یو پی اس است. تعمیرات اینورتر، حوزه ای تخصصی است که نیاز به مهارت و تخصص بالایی داشته و باید در شرایط حرفه ای انجام شود. نمایندگی تعمیرات یو پی اس در کرج ، با بهره گیری از دانش روز دنیا و نیز با تکیه بر مهارت و تجربه ی بالای خود، تعمیر این قطعه را به بهترین شکل انجام داده و مشکلات ناشی از خرابی آن را برطرف می کنند.

تعمیرات ups در محل

جابجایی یو پی اس یکی از مشکلاتی است که کاربران این دستگاه با آن مواجه هستند. وزن این دستگاه معمولا بالاست و انتقال آن به تعمیرگاه کار راحتی نیست. برای راحتی هرچه بیشتر کاربران عزیز، امکان تعمیرات ups در محل توسط نمایندگی تعمیر یو پی اس در کرج فراهم شده است. وقتی با این نمایندگی تماس می گیرید، همکاران ما اطلاعاتی مثل مشکل دستگاه و مدل آن را از شما می پرسند. سپس آدرس شما را می گیرند تا در اولین فرصت، تیم تعمیرات را به محل مورد نظر شما اعزام نمایند.

تعمیرکاری که به محل کار یا منزل شما می آید، تمامی تجهیزات مورد نیاز را به همراه دارد و نیازی نیست برای تهیه ابزار به زحمت بیفتید. تکنسین بعد از بررسی کامل قطعات و بخش های مختلف یو پی اس، آنها را تعمیر یا تعویض کرده و بدین طریق، مشکل یا مشکلات موجود را برطرف می کند. به این ترتیب فرایند تعمیرات یو پی اس شما به راحتی و بدون دغدغه های جابجایی دستگاه انجام خواهد شد.

5/5 (1 امتیاز)