اشتراک گذاری

تعمیرات دستگاه کپی در کرج

تعمیر دستگاه کپی در کرج یکی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده توسط کارشناسان و مهندسان مرکز سخت افزار ایران می باشد که با استفاده از برترین ترفندهای عیب یابی و تعمیر و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.

برخورداری این مرکز از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های عیب یابی و تعمیرات دستگاه کپی  سبب گشته تا تشخیص علل خرابی دستگاه در کمترین زمان و به دقیق ترین شکل انجام پذیرد و عملیات مورد نیاز جهت رفع و حل اشکالات پیش آمده در دستگاه بر اساس عیب یابی انجام شده،انتخاب و اِعمال گردند. تمامی این خدمات به دست کارشناسانی ارائه می گردد که از دانش نظری و فنی این حوزه برخوردار بوده و به دلیل تسلط بر ساختار این محصول قادر به رفع و حل تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در این دستگاه می باشند.

تعمیر دستگاه کپی در کرج

متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان این مرکز بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و عالی، جایگزینی قطعات معیوب با قطعات اصلی و شرکتی، استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار آلات لحیم کاری و ترمیم و… از جمله عوامل موفقیت کارشناسان این مرکز در تعمیر و ترمیم دستگاه‌های کپی هستند. استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. در این مرکز، نیاز به تعمیر دستگاه کپی و استهلاک قطعات دستگاه را کمتر ساخته و از خرابی زود هنگام و مجدد آن پیشگیری می‌کند.

تخصصی ترین مرکز تعمیر کپی در کرج

چنانچه نیاز به خدمات ترمیمی هریک از مدل ها و برندهای دستگاه کپی در استان البرز دارید، نمایندگی تعمیر کپی در کرج انتخاب مناسبی برای شماست. این مرکز یکی از واحدهای تخصصی مرکز سخت افزار ایران است که تعمیرات دستگاه های کپی و قطعات مختلف آن را به شکل حرفه ای انجام می دهد. استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته موجب شده که دست تعمیرکاران برای به کارگیری روش های جدید تعمیرات باز باشد.

دانش فنی همکاران ما به آنها این امکان را داده است که فرایند تعمیر کپی را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به انجام برسانند. نمایندگی مجاز تعمیرات کپی در شاهین ویلای کرج، به تمامی مناطق و محله های استان البرز شامل ماهدشت، محمدشهر، صفادشت، اشتهارد، هشتگرد، نظرآباد، طالقان، ساوجبلاغ، باغستان، گوهردشت، عظیمیه و … سرویس دهی می کند.

نمایندگی تعمیر دستگاه فتوکپی در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج

برای این که همه ایرادهای دستگاه کپی برطرف شوند، باید تمام قطعات این دستگاه بررسی و ترمیم شوند. اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیرات کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، بخشی از خدمات تعمیر دستگاه کپی در کرج هستند. پس از بررسی و عیب یابی دستگاه، تعمیرکار بر حسب نیاز، اقدامات ذکر شده را انجام می دهد تا مشکلات فتوکپی به بهترین شکل برطرف شوند.

شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج

شارژ کارتریج، اقدامی ضروری برای دستگاه های کپی و پرینترهاست که اگر درست انجام شود، مشکلات مربوط به افت کیفیت چاپ را برطرف می کند. محتویات کارتریج (تونر یا جوهر) پس از مدتی تمام شده و باید تجدید شوند. در غیر این صورت، دستگاه چاپ درستی ندارد حتی ممکن است قطعات کپی هم آسیب ببینند. شارژ کارتریج دستگاه کپی در کرج با مواد مرغوب انجام می شود تا کیفیت چاپ دستگاه تضمین شود.

روند کار به این ترتیب است که تکنسین دستگاه را باز کرده و کارتریج را از محفظه اش بیرون می آورد. سپس مواد مصرفی را تزریق و منافذ را با دقت تمیز می کند. در نهایت، کارتریج هواگیری شده و کارتریج مانند قبل در دستگاه نصب می گردد. اگر مهارت کافی در این زمینه ندارید، می توانید برای شارژ کارتریج از تیم تعمیرات دستگاه کپی در کرج بگیرید.

تعمیر مین برد دستگاه فتوکپی در کرج

یکی از قطعات مهم دستگاه کپی، مین برد است که وظیفه پردازش تمامی عملیات انجام شده توسط دستگاه را بر عهده دارد. در واقع وقتی اطلاعات وارد فتوکپی می شوند، این مین برد است که شکل خروجی آنها را تعیین می کند. این قطعه در هنگام استفاده از کپی به صورت شبکه هم کاربرد دارد.

پردازش درخواست هر یک از کاربران به صورت مجزا کاری است که برد در این شرایط انجام می دهد. برای تعمیر مین برد دستگاه کپی در کرج، می توانید روی مهارت و تجربه همکاران ما حساب کنید. تیم متخصص تعمیرات کپی در کرج، مین برد را با دقت بررسی کرده و آن را ترمیم یا در صوت نیاز، تعویض می نمایند.

تعویض درام فتوکپی در کرج

در صورت نیاز به تعویض دارم فتوکپی در کرج کافی است با شعبه البرز نمایندگی تعمیر دستگاه کپی تماس بگیرید. درام یکی از بخش های مهم و اصلی کارتریج است که به این قطعه در جهت ارائه عملکردی بهتر و با کیفیت تر کمک می کند. این قطعه تاثیر مستقیم در کیفیت چاپ دارد و آلودگی یا خرابی آن، مستقیما بر کیفیت و نحوه چاپ تاثیر خواهد گذاشت.

درام باید پس از چند بار شارژ کارتریج تعویض شود تا عملکرد مطلوب و قابل قبولی در دستگاه داشته باشد. برای این منظور، باید دستگاه باز شده و قطعاتی مثل فوم رولر و مگنت بیرون آورده شوند. اگر در طول انجام هریک از این مراحل اشتباهی رخ دهد، ممکن است قطعات یاد شده بشکنند و کاربر متحمل هزینه های گزافی گردد. لذا بهتر است تعویض درام را تنها به تعمیرکاران با تجربه محول کنید.

سرویس و تعمیرات دستگاه کپی در کرج +محل

تعمیرات دستگاه کپی در محل، سرویسی است که شما را از جابجایی کپی و انتقال آن به تعمیرگاه معاف می کند. برای دریافت این سرویس باید با نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج تماس بگیرید. پس از طرح مشکل و ارائه اطلاعاتی همچون مدل دستگاه، آدرس محل مورد نظر و …، همکاران ما اقدام به اعزام تعمیرکاران به محل اعلامی شما می نمایند.

تیم اعزامی، متناسب با مدل دستگاه و نیز ایراد اعلام شده، ابزار و قطعات مورد نیاز را تهیه کرده و به محل شما منتقل می کنند. پس از وارسی دقیق فتوکپی و تشخیص مشکل موجود، تعمیرکاران مساله را برای شما توضیح داده و در صورت توافق، فرایند تعمیرات کپی را شروع می کنند. پس از انجام اقدامات لازم، مشکلات دستگاه کپی شما برطرف می شوند و می توانید مثل روز اول از آن استفاده کنید.

 • رفع مشکلات مربوط به یونیت فیدر انواع دستگاه کپی
 • تعویض و تعمیر قطعات فنی انواع دستگاه کپی
 • عیب‌یابی خطاهای انواع دستگاه کپی به کمک واحد تعمیر دستگاه کپی
 • عیب‌یابی درام انواع دستگاه کپی
 • بررسی مکانیزم کار سولونویید انواع دستگاه کپی
 • بررسی تغذیه‌کننده کاغذ انواع دستگاه کپی
 • اصلاح و بازیابی موتور الکتریکی انواع دستگاه کپی
 • انجام سرویس‌های کلی و دوره ای دستگاه کپی
 • نظافت و سرویس دستگاه
 • شارژ کارتریج انواع دستگاه کپی با مواد مصرفی مرغوب و سازگار
 • تعویض پیکاپ انواع دستگاه کپی
 • انجام تنظیمات و تعمیرات برد انواع دستگاه کپی
 • اصلاح، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ انواع دستگاه کپی

تعمیر انواع دستگاه فتوکپی در کرج

تعمیرات انواع دستگاه کپی در واحدی مجزا در مرکز سخت افزار ایران انجام می شود. تعمیرات این محصول نیاز به مهارت بالایی دارد و به همین دلیل تحت نظارت جمعی از مجرب ترین تکنسین های تعمیرات دستگاه کپی می باشد. متخصصین در این مرکز ضمن بررسی هریک از مدل های کپی لیزری، سیاه و سفید، رنگی و … از همه برندها، تخصصی ترین اقدامات را برای رفع مشکلات آن انجام می دهند.

کاربران محترم هریک از دستگاه های کپی کونیکا مینولتا، ریکو، کانن، اچ پی، فوجیتسو، زیراکس و … می توانند اطمینان داشته باشند که محصول مورد نظرشان در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی، به حرفه ای ترین شکل ترمیم می گردد. همکاران ما با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا، سطح کیفی تعمیرات فتوکپی را به بالاترین حد ممکن رسانده و فرایند عیب یابی و ترمیم را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی انجام می دهند.

مرکز سخت افزار ایران متشکل از پارتهای متعددی است که در هر یک از آنها خدمات مرتبط با یک محصول به کاربران گرامی ارائه می گردد. شما کاربران گرامی می توانید تمامی پرسش ها و درخواستهای خویش را از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت رسمی مرکز سخت افزار ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز خویش را دریافت نمایید. واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز سخت افزار ایران در بخش زیر خدمت کاربران گرامی معرفی گشته اند.

آدرس نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج

آدرس نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج در محدوده منطقه شاهین ویلا است. این نمایندگی با همکاری مرکز سخت افزار ایران راه اندازی شده است و به همه کاربران کرجی خدماتی درخور و شایسته ارائه می دهد. برای مراجعه به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج می توانید از خیابان نهم بلوار باغستان وارد منطقه شاهین ویلا شوید و در ابتدای خیابان نهم غربی، نبش کوچه ای با نام قنات، وارد ساختمان زاگرس، طبقه دوم شوید و درخواست دریافت خدمات تعمیر خود را ثبت کنید.

این ساده ترین و مستقیم ترین مسیر برای مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج است. چنانچه تمایل دارید که از خدمات سرویس در محل این نمایندگی استفاده کنید، می توانید  با شماره های 02162948 و 02154114 تماس بگیرید و از نحوه دریافت خدمات مطلع شوید. یادآوری می کنیم که صفر تا صد خدمات و تسهیلات نمایندگی تعمیر دستگاه کپی در کرج همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

مشخصات واحد تعمیرات دستگاه کپی  در البرز

مرکز سخت افزار ایران با تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان زبده و ماهر خویش در تلاش است تا تخصصی ترین خدمات حوزه سخت افزار و پشتیبانی فنی تجهیزات را به مشتریان، همکاران و هموطنان گرامی ارائه نماید. این مرکز به دلیل انجــام پروژه‌های کوچک و بـزرگ بیشمار، کوله باری از تجربه و تخصص را آمیزه فعالیت های خویش ساخته و از این راهرو موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خویش گشته است. سال ها خدمت صادقانه به مشتریان گرامی دلیل پیشرفت این مجموعه بوده است.

 • تعمیر و تعویض کلیه قطعات ماشین های اداری
 • تعمیر و شارژ انواع کاتریج و تونر (تضمینی)
 • تعمیر در محل دستگاه کپی و دیگر دستگاه ها
 • اخذ هزینه مناسب جهت تعمیرات دستگاه کپی
 • عیب یابی صحیح
 • بهره مندی از ابزار آلات مدرن
 • پشتیبانی و انجام سرویس دوره ای سخت افزاری
 • بررسی کامل و عیب یابی سخت افزار سیستم
 • بهینه سازی و ارتقای سخت افزار سیستم
 • عقد قرارداد پشتیبانی با شرکت ها
 • ارائه خدمات سخت افزاری در محل
 • عضویت در اتحادیه فن آوران رایانه

تعمیر دستگاه کپی / تعمیر دستگاه فتوکپی

4.8/5 (86 امتیاز)