اشتراک گذاری

تعمیر سانترال در کرج

تعمیر سانترال در کرج  از خدمات فوق تخصصی مرکز سخت افزار ایران است. سیستم سانترال حکم یک مخابرات کوچک را دارد. تنظیمات خاصی دارد و بسته به تنظیمات خود، خدمات متنوعی را ارائه می دهد. هر شرکت و اداره ای بر اساس نیاز خود از انواع سیستم های سانترال کمک می گیرد. خدمات واحد نمایندگی تعمیر سانترال از سرویس های حوزه نصب و راه اندازی سانترال از جمله کابل کشی و داکت کشی آغاز می شود و تا ارائه تعمیرات تخصصی و ارتقا سیستم سانترال ادامه دارد.

تمامی خدمات این حوزه تضمین شده است. تعمیرات سانترال توسط تعمیرکاران و تکنسین های ماهر و مجرب انجام می شود. تمامی این افراد در حوزه تخصصی خود دارای سال ها تجربه درخشان هستند و زیر و بم سیستم های سانترال را می شناسند. در این مقاله به بررسی خدمات تخصصی تعمیر سانترال در کرج  در کرج می پردازیم.

تعمیر سانترال در کرج

خدمات نمایندگی تعمیر سانترال در کرج

 • نصب کارت DISA و تنظیمات مورد نیاز آن
 • نصب کارت آپشنال و تنظیمات مورد نیاز آن
 • نصب باتری پشتیبان در سانترال پر ظرفیت
 • شناسایی سیستم Tone و Pulse برای سانترال پر ظرفیت
 • تعریف کدهای خاص در سانترال
 • اتصال آیفون و درب بازکن به سانترال پر ظرفیت
 • راه اندازی سیستم تایمرینگ
 • نصب سانترال پر ظرفیت مبتنی بر IP
 • نصب ID Caller و تنظیمات مورد نیاز آن
 • نصب و راه اندازی سانترال های پر ظرفیت و کم ظرفیت و …
 • تشخیص محل مناسب برای نصب و راه اندازی سانترال
 • داکت کشی صحیح
 • سوکت زنی استاندارد
 • نصب و راه اندازی خط شهری و خطوط داخلی برای مراکز سانترال
 • انجام تنظیمات گروهی در سانترال بدون داشتن اپراتور
 • انجام تنظیمات با استفاده از اپراتور در سانترال
 •  نصب تنظیمات سانترال پر ظرفیت با استفاده از لپ تاپ

تعمیر تلفن سانترال در کرج

از جمله خدماتی که توسط واحد تعمیر سانترال در کرج  در محل ارائه می شود می توان به نصب و راه اندازی سانترال های پر ظرفیت و کم ظرفیت و … ، داکت کشی صحیح، انجام تنظیمات گروهی در سانترال بدون داشتن اپراتور و … اشاره کرد. تمام این خدمات و بسیاری دیگری از خدمات مفید و کاربردی توسط واحد تعمیرات سانترال در محل همراه با تضمین های معتبر و کتبی ارائه می شود.

تعمیر تلفن سانترال در واحد فوق تخصصی تعمیرات سانترال با بهترین و بالاترین کیفیت انجام می شود. این واحد تعمیراتی به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته مجهز است. هر کاربر می تواند بر اساس شرایط اختصاصی خود از مجموعه ای از امکانات و تسهیلات این واحد معتبر تعمیراتی استفاده کند. تمامی خدمات و سرویس هایی که توسط واحد تعمیر تلفن سانترال ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است. آماده خدمات رسانی به شما در اقصی نقاط البزر بزرگ هستیم. جهت تعمیر سانترال در فردیس، ماهدشت، اندیشه، هشتگرد، نظر آباد، ساوجبلاغ ، مشکین دشت ، کمال شهر ، اشتهارد ، گرم دره ، طالقان و… با ما تماس بگیرید.

نحوه استفاده از کدهای سانترال کم ظرفیت

یکی از خدمات واحد تعمیر سانترال، دادن کدهای برنامه ریزی به دستگاه های سانترال است. هر یک از این کدها وظایفی خاصی را انجام می دهند. برای شروع برنامه ریزی ابتدا دکمه ستاره(*) را می زنیم و بعد مربع(#) را می فشاریم. در این مرحله دستگاه پیغام SYS PASS NO را روی صفحه نمایش نشان می دهد و رمز ورود می خواهد. رمز ورود پیش فرض دستگاه سانترال 1234 است. پس از وارد کردن رمز در صفحه نمایش پیغام  SYS COD NO نشان داده می شود.

در این مرحله می توانید کد برنامه مورد نظر خود را وارد کنید و تنظیمات آن را انجام دهید. پس از وارد کردن کد، نام آن برنامه در صفحه مانیتور نشان داده می شود؛ پس از نشان دادن نام برنامه باید دکمه SP PHONE را بزنید. باید بدانید که در مسیر برنامه ریزی دستگاه سانترال دکمه MUTE برای اعمال تغییرات، دکمه  STORE برای ذخیره تغییرات و دکمه  SP.PHONE  و  REDIAL برای حرکت روی تنظیمات است.

تعمیر سانترال در محل

یکی از خدمات واحد تعمیر سانترال در کرج، ارائه خدمات تعمیر سانترال در محل است. پس از نصب سانترال کاربر در فواصل زمانی مشخص به خدمات پشتیبانی نیاز دارد؛ فرقی نمی کند که از سانترال پر ظرفیت یا سانترال کم ظرفیت استفاده می کنید. ذات سیستم سانترال به گونه ای است که باید خدمات سرویس در محل داشته باشد. لذا برای تامین این نیاز مبرم و مهم کاربران سانترال در استان البرز، خدمات تعمیر سانترال در محل را به کمک واحد تعمیر سانترال در کرج راه اندازی کرده ایم.

تنها با یک تماس و ثبت درخواست استفاده از این سرویس می توانید به راحتی از خدمات ویژه بهره مند شوید. به این ترتیب در کوتاه ترین و کمترین زمان ممکن تعمیرکار به محل اعزام می شود و هر آنچه که برای بهبودی سیستم سانترال شما نیاز باشد، انجام می دهد. تمام خدماتی که در قالب این سرویس به کاربران ارائه می شود، همراه با ضمانت نامه های معتبر و کتبی است.

سانترال چیست ؟

سانترال یک دستگاه سخت افزاری است که وظیفه برقراری ارتباط را برعهده دارد و خطوط شهری را مدیریت و کنترل می کند. هر کاربر با توجه به گسترگی و بزرگی محیط کاری خود می تواند از سیستم های موجود سانترال استفاده کند. از انواع سیستم سانترال برای ایجاد شبکه های ارتباطی داخلی در ادارات و کمپانی های بزرگ و کوچک استفاده می شود. سیستم سانترال در حکم یک مخابرات کوچک است با این ویژگی جذاب که کاربران بدون پرداخت کوچکترین هزینه با هم ارتباط داخلی برقرار می کنند.

انتخاب سانترال

در واحد تعمیر سانترال در کرج ، برای اینکه شما در انتخاب این سیستم موفق باشید و کارایی خوب و درخشانی از سیستم سانترال دریافت کنید، مشاوره هایی درباره انواع سیستم سانترال به شما داده می شود. به این ترتیب می توانید انتخابی موثر و مناسب داشته باشید. قبل از هر چیزی لازم است بزرگی و کوچکی شرکت خود را در نظر بگیرید. سیستم های سانترال در مدل ها سانترال کم ظرفیت، سانترال پر ظرفیت، سانترال NS و سانترال VOIP ارائه می شوند.

به کمک سیستم سانترال در هزینه های تماس های داخلی خود صرفه جویی خواهید کرد و تماس های خروجی را نیز کنترل می کنید، برای استفاده صحیح و کاربردی از سیستم سانترال، آشنایی کامل با مراکز تلفن سانترال و کدهای برنامه ریزی سانترال لازم و ضروری است. به همین دلیل است که کارشناسان واحد تعمیر سانترال در کرج در یک جلسه توجیهی هر آنچه را که نیاز باشد به شما ارائه می دهند.

4.9/5 (71 امتیاز)