اشتراک گذاری

تعمیر پروژکتور در کرج

کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند. تعمیر پروژکتور در کرج این مرکز توسط جمعی از کارشناسان دوره دیده و کارآزمودۀ این مرکز و با بهره‌مندی از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر انجام می‌پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور به دلیل سال‌ها سابقه در تعمیرات این محصول و بررسی قطعات ریز و درشت آن، تسلط جامعی به ساختار و عملکرد آن یافته‌اند و توانایی رفع تمامی اختلالات و عیوب احتمالی آن را دارا هستند.

تعمیر پروژکتور در کرج

خدمات تخصصی تعمیر پروژکتور در کرج

شناسایی اشکالات شایع، گامی مؤثر در سرعت‌بخشی و تعمیر ویدئو پروژکتور قلمداد می‌گردد زیرا از ورود کارشناسان تعمیر به دیگر حوزه‌های نامرتبط پیشگیری نموده و راهنمای آن‌ها جهت پیاده‌سازی تعمیرات تخصصی در بخش معیوب و مربوطه خواهد بود. در این بخش شما را با برخی از اشکالات شایع در پروژکتورآشنا می‌سازیم :

کم نوری یا گرفته بودن تصویر پروژکتور

اشکالاتی نظیر کم‌نوری یا گرفته بودن تصویر پروژکتور، عموماً ناشی از لامپ دستگاه می‌باشد، از همین‌رو توصیه می‌شود پس از ۳۰۰۰ ساعت، لامپ‌های دستگاه تعویض شوند (جهت اطلاع از عمر مفید لامپ به دفترچه راهنمای ویدئو پروژکتورتان مراجعه کنید). در تعویض لامپ‌های پروژکتور به این نکته توجه داشته باشید که لامپ‌های جایگزین حتماً اورجینال و اصلی باشند زیرا لامپ‌های تقلبی به علت ایجاد نوسانات برق، منجر به ناکارآمدی منبع تغذیه، شکست بالاست، و یا حتی نقص مادربرد می‌گردند.

کاربران ویدئو پروژکتور NEC توجه داشته باشند که در صورت عدم تعویض به موقع لامپ و ترکیدن آن در داخل دستگاه امکان آسیب به سایر قسمت‌ها وجود دارد. جهت تعویض لامپ می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب‌سایت و یا مراجعه حضوری در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور NEC اقدام نمایید.

اشکالات مربوط به برق ویدئو پروژکتور

 برخی از اشکالاتی که سبب خاموشی غیرمنتظره و ناگهانی پروژکتور شده و مانع از روشن شدن آن می‌گردند عبارتند از: اختلالات مربوط به منبع تغذیه، وجود برخی عیوب در بالاست (ballast)، نرم افزار یا سیستم خنک‌کننده و آسیب‌دیدگی برد مدار داخلی. تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این مشکل شامل شناسایی علت اصلی مشکل و تمیز کردن کامل هارد برای  رسیدن به کانالهای خنک‌کننده است که توسط کارشناسان بخش تعمیرات پروژکتور  در کرج انجام خواهند گشت.

عدم شناسایی ورودی توسط ویدئو پروژکتور

 عدم شناسایی ورودی توسط ویدئو پروژکتور نیاز به بررسی‌های نرم افزاری و سخت‌افزاری هر دو دستگاه دارد. پیش از هرچیز بهتر است ورودی‌های دیگر را آزموده و برای مثال جهت اتصال به پورت VGA یا HDMI  که پیش از این استفاده نمی‌کردید، استفاده نمایید. در گام بعد از قرارگیری پروژکتور در حالت نمایشی صحیح مطمئن شوید.

گاهی اوقات، ریموت کنترل شکسته شده است و یا دکمه های شکسته بر روی پروژکتور مانع تعویض ورودی صحیح  می شود، بنابراین ورودی ها را هم امتحان کنید. در نهایت و با امتحان چنین راهکارهایی، در صورت اطمینان از وجود مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری در ورودی‌های پروژکتور، این احتمال وجود دارد که برد رابط (interface board) نیاز به تعویض داشته باشد. تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این مشکل در مرکز تعمیرات ویدئو پروژکتور NEC ارائه می‌گردد.

سیاهی بخشی از تصویر پروژکتور و یا نبود بخشی از تصویر

 در صورتی که از یک ویدئو پروژکتور DLP استفاده می‌کنید و در تصویر دریافتی از این دستگاه بخش‌هایی به صورت سیاه به نمایش درمی‌آید، این اشکال احتمالاً به دلیل وجود یک تراشه شکسته شده DLP است که چنین اختلالی را می‌توان با تعویض آن، رفع و برطرف نمود. از سویی دیگر در تمامی پروژکتورها این اشکال می‌تواند در نتیجه آسیب منشور و یا بلوک های نوری باشد. بررسی‌های کارشناسی و  تمامی خدمات تخصصی مرتبط با این مشکل در مرکز تعمیرات پروژکتور NEC ارائه می‌گردد.
تعمیر پروژکتور ریکو در کرج

تعمیر پروژکتور ریکو در کرج

تعمیر پروژکتور کانن در کرج

تعمیر پروژکتور کانن در کرج

5/5 (105 امتیاز)