اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در email

آپدیت گوشی در کرج

یکی از مسائلی که برای استفاده از گوشی های هوشمند امروزی حائز اهمیت است، آپدیت سیستم عامل است. فرقی نمی کند که سیستم عامل گوشی شما اندروید باشد یا iOS؛ در هر دو صورت آپدیت گوشی ضروری است. خوشبختاته روند اپدیت‌گوشی کار سختی نیست. شما خودتان می توانید در خانه نیز این کار را انجام دهید. اما اگر احساس می کنید، قدرت چندانی در درک مفاهیم منتشر شده در نمایشگر گوشی نخواهید داشت، از خدمات و سرویس های مرکز سخت افزار ایران شعبه ی کرج استفاده کنید. 

آپدیت گوشی در کرج

اهمیت آپدیت گوشی

اپدیت گوشی موضوع بسیار مهمی است که تمامی ابعاد و قابلیت های نرم افزاری دستگاه را دربرمی گیرد. اگر مدت هاست سیستم عامل گوشی خود را آپدیت نکرده اید، احتمالا با مشکلاتی چون خالی شدن سریع باتری، کند شدن گوشی در برنامه های پیام رسان و نمایان شدن ارورهای مختلف رو به رو می شوید. حتی الامکان برای خلاصی از باگ های احتمالی سیستم عامل قدیمی موبایل، روند آپدیت موبایل را به تاخیر نیاندازید.

شرط های اصلی به روزرسانی موبایل

انجام فرایند اپدیت گوشی 3 شرط کلی دارد که عبارتند از:

1-حضور نسخه ی جدید سیستم عامل در بخش تنظیمات

ابتدا به سراغ بخش تنظیمات بروید و از وجود نسخه ی جدید سیستم عامل گوشی اطمینان حاصل فرمایید.

2-خالی بودن حجم قابلی توجهی از حافظه ی گوشی

برای اپدیت گوشی باید به مسئله ی خالی بودن بخشی از حافظه دقت داشته باشید. این مسئله باید کاملا با حجم فایل سیستم عامل جدید منطبق باشد.

3-شارژ 100 درصد گوشی به هنگام آپدیت آن

هیچ گاه موبایلی که زیر از 100 درصد شارژ شده است را آپدیت نکنید. یک ایراد جزیی می تواند باعث خالی شدن باتری موبایل در حین آپدیت شود و گوشی را در خاموشی فرو ببرد.

مرکز سخت افزار ایران و آپدیت گوشی در کرج

گاهی اوقات ممکن است پروسه ی آپدیت گوشی با سوالات تخصصی و اعلامیه های انگلیسی زبان صورت پذیرد. در چنین شرایطی می توانید از خدمات مرکز سخت افزار ایران کمک بگیرید. البته اگر اینترنت منزلتان نیز مرتبا قطع و وصل می شود هم می بایست از مراکز تعمیراتی مختلف یاری بطلبید. حال اگر سال شما این است که چرا تلفن همراهتان به وای فای وصل نمی‌شود،برای رفع مشکل وصل نشدن وای فای به موبایل مقاله ما را در مرکز سخت افزار ایران مطالعه کنید. اپدیت موبایل در کرج طی مدت زمان کوتاهی بدون از بین رفتن دیتاهای قبلی گوشی صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی نمایندگی کرج تماس حاصل فرمایید.

5/5 (1 امتیاز)