اشتراک گذاری

دو روش ساده برای اسکرین شات در گوشی سامسونگ

اسکرین شات در گوشی سامسونگ به روش های مختلفی انجام می شود که ما در این مقاله، دو مورد از ساده ترین روش های این کار را به شما آموزش می دهیم. با اجرای هریک از این روش ها می توانید از صفحات وب، فیلم ها، چت ها و هرچه که مد نظر دارید عکس بگیرید و برای دوستان خود ارسال کنید. به طور کلی اسکرین شات در موبایل برندهای مختلف، به شکل متفاوت انجام می شود.

گاهی باید کلید پاور و صدا را هم زمان فشار دهید و گاهی هم نیاز به حرکات خاصی (مثلا چندبار ضربه زدن روی صفحه و …) است. در ادامه دو روش ساده برای اسکرین شات در گوشی سامسونگ را به شما آموزش می دهیم. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان یا خدمات تخصصی  تعمیر موبایل سامسونگ در کرج، با نمایندگی تعمیرات موبایل در مرکز سخت افزار ایران، شعبه کرج تماس بگیرید.

اسکرین شات در گوشی سامسونگ

روش های اسکرین شات در گوشی سامسونگ

دو روش ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید از صفحه گوشی سامسونگ عکس بگیرید. با هردو روش، عکسی که از صفحه گرفته شده در گوشی ذخیره می شود و به راحتی به آن دسترسی خواهید داشت. برای گرفتن اسکرین شات در گوشی سامسونگ، به یکی از دو روش زیر عمل کنید.

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ با دکمه روشن/خاموش و صدا

یکی از ساده ترین روش های اسکرین شات در گوشی سامسونگ، استفاده از دکمه خاموش و روشن و کلید صداست. بسیاری از برندهای دیگر هم همین مسیر را برای عکس گرفتن از صفحه دارند. برای این کار باید همزمان دکمه روشن/ خاموش یا همان پاور را به همراه کلید کم کردن صدا را در گوشی خود فشار دهید. در مدل های جدید گوشی سامسونگ، این دکمه در سمت راست گوشی قرار دارند. در مدل های قدیمی هم دکمه دکمه تنظیم صدا در سمت چپ و دکمه روشن/خاموش در سمت راست صفحه نمایش هستند.

اسکرین شات از صفحه موبایل سامسونگ با کشیدن دست روی صفحه

دومین روش اسکرین شات در گوشی سامسونگ، کشیدن دست روی صفحه است. برای استفاده از این روش، باید اول این قابلیت را فعال کنید. بدین منظور وارد تنظیمات (Settings) شده و گزینه عملکردهای پیشرفته (Advanced functions) را انتخاب کنید. سپس بخش مربوط به حرکات و ژست ها (Motions and Gestures) را انتخاب کرده و گزینه عکس گرفتن با کشیدن دست (Palm swipe to capture)  را روشن کنید. پس از طی کردن این مراحل، کافی است دستتان را به صورت افقی از سمت چپ به راست روی صفحه گوشی بکشید تا از صفحه عکس گرفته شود.

مشاهده اسکرین شات در موبایل سامسونگ

فرقی ندارد که از کدام روش برای گرفتن اسکرین شات در گوشی سامسونگ اقدام می کنید. در هر صورت باید برای دیدن عکس هایی که گرفته اید، به گالری (Gallery) بروید. سپس روی عکسی که می خواهید نمای کاملش را ببینید، ضربه بزنید تا عکس را ببینید. به طور کلی تمامی اسکرین هایی که از صفحه گرفته می شوند، در گالری گوشی ذخیره شده و در این بخش قابل دسترسی، ویرایش و به اشتراک گذاری هستند.

عکس گرفتن از صفحه گوشی سامسونگ با دکمه روشن خاموش و صدا
5/5 (1 امتیاز)