اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج

در مقاله پیش رو به صورت اختصاصی، به بررسی نکاتی در مورد تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج می پردازیم. یکی از جدیدترین گوشی های برند سامسونگ که جزو میان رده های پرطرفدار این برند محسوب می شود. در این مقاله ما شما را با کلیات تعمیر این گوشی و چگونگی رفع مشکلات عملکردی آن آشنا می کنیم.

با این حال باید بدانید که تعمیرات موبایل به هیچ عنوان کاری نیست که کاربران قادر به انجام آن باشند. این کار نیاز به ابزار خاصی دارد و تکنسین هم باید به حد کافی، دانش و مهارت داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است با یک اشتباه کوچک، گوشی به طور کلی از کار بیفتد. بنابراین پیشنهاد اکید می دهیم که برای عیب یابی و تعمیر موبایل سامسونگ a71 از تیم تعمیرات موبایل در کرج کمک بگیرید.

تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج

هزینه تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج

هزینه تعمیر گوشی معمولا یکی از نگرانی های کاربران است. به طور کلی تا پیش از عیب یابی گوشی نمی توان نظر قطعی در مورد روند و هزینه های تعمیراتی آن داد. اما در بیشتر موارد، باید مبلغ قابل توجهی را بابت تعمیرات گوشی و به ویژه تعویض قطعات آن پرداخت کنید. همکاران ما در واحد تعمیر گوشی سامسونگ در کرج، اول گوشی شما را به صورت دقیق و کامل بررسی کرده و اجزای آسیب دیده آن را شناسایی می کنند. 

سپس هزینه تعمیر به صورت کلی و با توجه به شدت و نوع خرابی قطعات تخمین زده شده و به شما اعلام میگردد. هزینه تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج، در صورتی که قطعات آسیب ندیده باشند و ایراد نرم افزاری باشد، زیاد بالا نیست. اما اگر قطعات آسیب دیده باشند و به ویژه در صورت تعویض آنها، باید خودتان را برای پرداخت مبلغ بالایی آماده کنید.

خدمات تخصصی تعمیرات موبایل سامسونگ a71 در کرج

اقداماتی همچون ترمیم و تعویض ال سی دی، تعمیر دوربین، تعمیر فلت موبایل، تعمیر و تعویض باتری، تعمیرات نرم افزاری، ویروس کشی، فلش نرم افزاری، تعمیر برد، تعمیر و تعویض آی سی تغذیه، تعویض مدار شارژ، تعمیر شارژر، تعمیر و تعویض سوکت شارژ، بازیابی اطلاعات، اصلاح تنظیمات، رفع مشکلات گوگل پلی، تعمیر هارد و رم و اقداماتی از این دست، بخشی از مهم ترین خدمات تعمیر گوشی سامسونگ a71 در کرج به شمار می روند. نمایندگی سامسونگ مرکز سخت افزار ایران در کرج، تمامی این سرویس ها را با ضمانت نامه معتبرهمراه کرده است تا خیال شما از بابت اصالت آنها کاملا راحت باشد.

تعمیر تاچ گوشی موبایل سامسونگ a71 در کرج

تا بحال شده که گوشی شما هیچ کدام از فرمان های لمسی را اجرا نکند؟ یا این که در حین اجرای یک برنامه ناگهان عملکرد تاچ متوقف شود؟ حتی گاهی شکستن نمایشگر و آسیب دیدگی ال سی دی، تاچ را هم از کار می اندازد. در این شرایط نیاز به تعمیر تاچ است و نحوه انجام این کار تا حد زیادی بستگی به منشأ خرابی تاچ دارد.

اگر ایراد از صفحه نمایش باشد، باید ال سی دی به صورت کامل تعویض شود تا تاچ به صورت عادی و بی نقص کار کند. اما اگر تاچ هنگام اجرای یک برنامه خاص از کار می افتد، نیاز به شناسایی و حذف آن برنامه می باشد. گاهی اقداماتی همچون ریستارت و ریست فکتوری هم منجر به رفع مشکلات تاچ می شوند. تیم تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج، پس از عیب یابی دقیق و کامل گوشی، تاچ را با اقدامات مناسب ترمیم می کنند.

تعمیر آی سی تغذیه موبایل سامسونگ مدل a71 در کرج

اگر گوشی شما مدام خاموش می شود و یا به درستی شارژ نمی شود، احتمال خرابی آی سی تغذیه آن بالاست. این قطعه ولتاژ مورد نیاز بردها و مدارها را تامین می کند و بر نحوه آنتن دهی گوشی هم تاثیر می گذارد.

کنترل کلیدهای ولوم، کلید منو، کلید پاور و بعضا  کلید سایلنت و کلید های دیگر، هدایت و کنترل  NTC کنترل دمای CPU، پاور آمپلی فایر های RF، دوربین، باتری و… هم دیگر اقداماتی هستند که آی سی شارژ انجام می دهد. بنابراین خرابی آن می تواند مشکلات متعددی را در گوشی ایجاد کند. برای تعمیر آی سی تغذیه موبایل سامسونگ a71 در کرج، همکاران ما اقدامات لازم را انجام می دهند. اما در بیشتر موارد نمی توان این قطعه را ترمیم کرد و نیاز به تعویض آن با یک آی سی جدید خواهد بود.

تعمیر هارد گوشی samsung a71 در کرج

یکی از موارد رایج تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج، مربوط به خرابی هارد است. یعنی زمانی که گوشی خود به خود خاموش می شود، روی لوگو می ماند و یا مشکلاتی از قبیل پاک نشدن اطلاعات و تنظیمات دستگاه پس از ریسِت فکتوری، هنگ کردن گوشی، خاموشی کامل گوشی پس از نصب رام یا فلش، مشاهده پیغام Encrypt Unsuccessful هنگام بالا آمدن گوشی، مشاهده پیغام Internal Storage Damaged هنگام بالا آمدن گوشی، ویبره های پشت سر هم هنگام بوت شدن گوشی، ورود به صفحه ریست فکتوری هنگام بروزرسانی محلی و … را نشان می دهد. در چنین شرایطی باید هرچه زودتر هارد گوشی را ترمیم یا تعویض کنید تا ضمن رفع مشکلات ذکر شده، اطلاعات شما در معرض خطر فرمت شدن قرار نگیرند.

تعمیرات برد گوشی گلکسی a71 سامسونگ در کرج   

خرابی برد به این صورت است اجزاء آن شامل چشمی، سنسور و … آن معیوب می شوند و در نتیجه، گوشی خاموش شده یا روشن نمی شود. با توجه به ارتباط برد با دیگر قطعات موبایل، ممکن است در بخش های دیگر هم مشکلاتی ایجاد شود. همچنین ممکن است برد به طور کلی سوخته باشد که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و باید تعویض شود. کارشناس تعمیر موبایل سامسونگ a71 در کرج، برای تعمیر برد گوشی، اول مقاومت را به عنوان یکی از اجزاء مهم برد بررسی می کنند تا روند پخش جریان برق را با تعویض آن به حالت عادی باز گردانند.

سپس خازن های معیوب یا باد کرده تعویض می شوند تا منبع تغذیه ولتاژ نیز عملکردی عادی و بی عیب داشته باشد. پس از آن سیم پیچ، دیود و ترانزیستور بررسی شده و اگر خراب باشند، با نمونه های جدید و سالم جایگزین می گردند. چنانچه امکان تعمیر برد گوشی گلکسی a71 سامسونگ در کرج وجود نداشته باشد، باید این قطعه را با یک برد جدید و البته اورجینال جایگزین کرد.

5/5 (1 امتیاز)