اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر هارد لپ تاپ در کرج

یکی از قطعات اصلی رایانه ها و لپ تاپ های موجود در بازار، هارد است. خرابی هارد لپ تاپ نه تنها امکان ثبت و ضبط و فراخوانی اطلاعات سیستم را از بین می برد، بلکه می تواند باعث خاموشی کامل لپ تاپ و بالا نیامدن ویندوز شود. اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری هارد به راحتی کارایی رایانه را مختل می کند. برای تعمیر هارد لپ تاپ در کرج، مرکز سخت افزار ایران مناسب ترین گزینه ی انتخابی است. در ادامه به تشریح کلیه ی ابعاد سرویس دهی این مجموعه در راستای ترمیم وضعیت هارد لپ تاپ در کرج می پردازیم.

تعمیر هارد لپ تاپ در کرج

نشانه های از کارافتادگی هارد لپ تاپ

به نظر شما از کجا می توان به خرابی هارد لپ تاپ پی برد؟ فرا رسیدن زمان تعمیر هارد لپ تاپ با چه علائمی مشخص می شود؟ خوشبختانه پاسخ به این دسته از سوالات بسیار ساده است. اگر به تازگی شاهد حضور یکی از نشانه های مخرب زیر هستید، برای تعمیر هارد لپ تاپ در کرج به مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید.

  • صدای آرام تیک تیک از هارد رایانه

اگر پس از روشن کردن رایانه، با صدای تیک تیک ضعیفی رو به رو هستید، باید بدون فوت وقت نسبت به تعمیر هد هارد اقدام کنید. هد بخش ظریفی از هارد است که در اثر استهلاک از عملکرد اصلی خود دور می شود. گیر کردن و یا معیوب شدن هد هارد با پروسه ی جراحی هارد برطرف خواهد شد.

  • ریستارت شدن مرتب سیستم همراه با خطای صفحه آبی

ری استارت پی در پی لپ تاپ و پیدایش مشکل صفحه آبی یکی از نشانه های خرابی هارد لپ تاپ است. البته خرابی های دیگری چون از کار افتادگی فن نیز می تواند باعث و بانی ارور صفحه ی مرگ ویندوز باشد. به هر حال دلیل اصلی مشکل صفحه آبی باید با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه مشخص گردد.

  • صدای تلق تلق بلند از هارد لپ تاپ

اگر هارد لپ تاپ صدای بلند و دلخراش تلق تلق مانندی تولید می کند، رایانه را خاموش کنید و برای بررسی وضعیت ساختاری آن به نمایندگی تعمیر هارد مراجعه کنید. در این حالت به احتمال قوی اسپیندل موتور هارد قفل کرده و صدا می دهد. این مسئله نیز با تعویض پلتر و یک اسپیندل موتور قابل حل است.

فرآیند ریکاوری اطلاعات هارد لپ تاپ

یکی از سرویس های مرتبط با تعمیر هارد لپ تاپ در کرج، ریکاوری و بازیابی اطلاعات از دست رفته ی هاردهای معیوب است. اگر یک سرچ کوتاه در اینترنت داشته باشید، با انواع و اقسام نرم افزارهای ریکاوری دیتا مواجه خواهید شد. اما باید ریسک امتحان کردن این نرم افزارها را فراموش کنید. اغلب اوقات نرم افزارهای ریکاوری پروسه ی بازیابی اطلاعات را ناقص به اتمام می رسانند.

این نقص های فنی در روند بازیابی عکس ها، ویدئوها و فایل های از دست رفته ی هارد، باعث می شود اطلاعات مورد نظر به طور کامل از بین برود و حتی با تعمیرات تخصصی نیز ریکاوری امکان پذیر نباشد. کارشناسان ما در مرکز سخت افزار ایران بازیابی اطلاعات هارد را با استفاده از تجهیزات پیشرفته ای چون دستگاه PC3000 به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

جراحی و تعمیر هارد لپ تاپ در کرج

گاهی اوقات خرابی هارد لپ تاپ نیازمند جراحی قطعات تشکیل دهنده ی آن است. به طور کلی فرآیند تعمیر فیزیکی لپ تاپ با جراحی تخصصی آن ترکیب می شود. این جراحی نیازمند پارامترها و استانداردهای ویژه ی مهمی است. مرکز سخت افزار ایران نمایندگی معتبر و سرشناس تعمیر هارد لپ تاپ در کرج است. کارشناسان این دپارتمان تخصصی، تمامی مراحل جراحی هارد لپ تاپ را در کلین روم های استاندارد انجام می دهند. در حین تعمیر هارد اگر تعویض قطعه ای ضرورت داشته باشد، همکاران ما به طور حتم از نمونه ی اورجینال و مشابه استفاده خواهند کرد.

5/5 (1 امتیاز)