اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

ارتقا لپ تاپ در کرج

آیا لپ تاپ شما قدیمی است و می خواهید بخشهای مختلف آن را ارتقا دهید؟ در این صورت حتما این مقاله را بخوانید تا با نکات و بایدها و نبایدهای ارتقا لپ تاپ آشنا شوید. کامپیوترهای قدیمی را به راحتی می شد ارتقا داد. کافی بود درب کیس را باز کنید و قطعه مورد نظرتان را با نمونه جدید جایگزین نمایید. اما لپ تاپ ها چنین قابلیتی ندارند و محدودیت های زیادی برای ارتقا دادن آنها وجود دارد. شما نمی توانید به راحتی یک لپ تاپ را باز و مثلا کارت گرافیک آن را با یک نمونه جدید و پیشرفته تر تعویض کنید.

تنها چند قطعه محدود در لپ تاپ قابلیت ارتقا دارند که حتی تعویض همین تعداد هم نکات و حساسیت های خاص خود را دارد. اگر تصور می کنید که سیستم شما قدیمی است و نیاز به تغییرات دارد، می توانید از کارشناسان ارتقا لپ تاپ در کرج کمک بگیرید. همکاران ما به شما کمک می کنند که قطعات مورد نظرتان در لپ تاپ یا نوت بوک را تعویض کرده و ضمن استفاده از قطعات جدیدتر، کاربری سیستم را ارتقا دهید.

ارتقا لپ تاپ در کرج

محدودیت های ارتقا لپ تاپ در کرج

در بخش قبل هم اشاره کردیم که ارتقا لپ تاپ محدودیت های زیادی دارد. اما این محدودیت ها دقیقا به چه شکل و در کدام بخش ها هستند؟ یکی از این محدودیت ها، ساختار لپ تاپ و فشردگی قطعات است. همانطور که می دانید لپ تاپ کیس ندارد و تمام قطعات آن در فضایی کوچک نصب شده اند. بیشتر قطعات هم لحیم شده اند و باز و بسته کردن آنها مشکل است. محدودیت دیگری که در زمینه ارتقا لپ تاپ وجود دارد، این است که بعد از باز کردن قطعات، دستگاه از حالت گارانتی خارج می شود.

البته این بیشتر شامل دستگاه های جدید است و لپ تاپ های قدیمی که مهلت گارانتی آنها به پایان رسیده، چنین محدودیتی ندارند. ظرافت قطعات، مساله دیگری است که متخصصین ارتقا لپ تاپ در کرج توجه بسیاری به آن دارند. این ویژگی باعث شده که باز و بسته کردن قطعات و تعویض آنها نیاز به مهارت بسیار بالا و البته ابزار و دستگاه های مخصوص داشته باشد.

ارتقا باتری لپ تاپ در کرج

اگر لپ تاپ شما دارای باتری قابل تعویض است، به راحتی می توانید این قطعه را ارتقا دهید. کافی است یک باتری جدید مطابق با ظرفیت دستگاه خریداری کرده و به جای باتری قدیمی از آن استفاده کنید. برای ارتقا باتری لپ تاپ در کرج و خرید یک باتری مناسب و اورجینال، می توانید از کارشناسان تعمیر لپ تاپ در کرج کمک بگیرید.

ارتقا رم لپ تاپ در کرج

رم لپ تاپ جزء قطعاتی است که معمولا می توان آن را ارتقا داد و با مدل های جدیدتر تعویض کرد. تیم ارتقا لپ تاپ در کرج، به برای ارتقا رم به ترتیب زیر عمل می کنند:

1- خاموش کردن لپ تاپ

2- باز کردن پیچ های بدنه پشتی

3- بیرون کشیدن ضامن های کناری اسلات رم

4- بیرون آوردن کارت حافظه

 5- قرار دادن رم جدید در اسلات ها

 6- بستن درپوش پشت لپ تاپ

7- روشن کردن سیستم و تست آن برای اطمینان از عملکرد درست رم

ارتقا هارد درایو لپ تاپ در کرج

هارد درایو لپ تاپ هم قابل ارتقا است و در صورت نیاز، می توانید سیستم خود را در این بخش قوی تر کنید. این کار زیاد سخت نیست و به راحتی از عهده انجام آن بر می آیید. بیشتر لپ تاپ ها دارای هارد درایو 2.5 اینچی هستند؛ اما پیش از تعویض این قطعه، باید مطمئن شوید که هارد جدید استاندارد است. نظر کارشناسان ارتقا لپ تاپ در  کرج این است که هاردهای قدیمی، با نمونه های SSD جدید تعویض شوند. هارد SSD سرعت بسیار بالایی دارد و به اجرای روان تر برنامه ها و پردازش سریع تر سیستم کمک زیادی می کند.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کرج

مرکز سخت افزار ایران در کرج، در راستای رفع نیازهای کاربران عزیز البرزی، اقدام به راه اندازی نمایندگی تعمیر لپ تاپ در کرج نموده است. ما در این مجموعه از تجهیزات و دستگاه هایی استفاده می کنیم که نمونه آنها را تنها در تعمیرگاه های فوق پیشرفته خواهید یافت. به همین دلیل هم ادعای این را داریم که تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ را در بالاترین سطح کیفی انجام می دهیم. تعمیرات لپ تاپ در کرج، تمامی مناطق استان البرز را در بر می گیرد. بسته به این که در کدام یک از مناطق کرج (هشتگرد، نظرآباد، فردیس، شهرک بهارستان، صفادشت، ماهدشت، محمدشهر، اشتهارد، مهرشهر، گوهردشت و …) باشید، می توانید از این خدمات به صورت حضوری یا غیر حضوری بهره مند شوید.

5/5 (1 امتیاز)