اشتراک گذاری

چطور باتری گوشی سامسونگ را بهینه کنیم؟

بهینه سازی باتری گوشی سامسونگ، عمر این قطعه را افزایش داده و عملکرد آن را نیز ارتقا می دهد. با این کار، شارژ باتری صرف کارهای مهم تر شده و بی دلیل مصرف نمی شود. این مسئله در نگاه اول، تنها عمر روزانه باتری را افزایش می دهد؛ یعنی مدت زمان بیشتری طول می کشد تا نیاز به شارژ مجدد گوشی خود داشته باشید. اما در بلندمدت، موجب افزایش عمر و بهره وری باتری شده و احتمال خرابی آن را کاهش می دهد.

در ادامه نحوه بهینه سازی باتری گوشی سامسونگ را به شما آموزش می دهیم. اگر اخیرا مشکلاتی را در نگهداری شارژ یا شارژ شدن گوشی خود دیده اید، می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و خدمات تخصصی با کارشناسان  تعمیر موبایل سامسونگ در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

بهینه سازی باتری گوشی سامسونگ

بهینه سازی باتری گوشی سامسونگ با Optimize Battery Usage

یکی از بهترین روش ها برای بهینه سازی مصرف باتری در گوشی های هوشمند، استفاده از قابلیتی است که سامسونگ در گوشی های جدیدش ارائه داده است. Optimize Battery Usage آپشن جدیدی است که عملکرد برنامه ها را محدود کرده از این طریق، مدت زمان نگهداری شارژ باتری را افزایش می دهد.

درواقع با تنظیم کردن این گزینه، برخی از عملکردهای برنامه مانند استفاده از داده‌ های تلفن همراه، دریافت اعلان ‌ها یا دانلود به ‌روزرسانی‌ ها محدود می شوند و به این ترتیب، شارژ کمتری از باتری مصرف می شود. در ادامه نحوه بهینه سازی باتری گوشی سامسونگ با Optimize Battery Usage را به شما آموزش می دهیم.

روشن کردن Optimize Battery Usage در گوشی های سامسونگ

برای بهینه سازی باتری موبایل سامسونگ، باید Optimize Battery Usage را برای برنامه های مورد نظرتان، ترجیحال برنامه هایی که بیشتر از آنها استفاده می کنید، فعال کنید. به این ترتیب آن برنامه ممکن است به داده های گوشی دسترسی نداشته باشد تا بتواند شارژ کمتری از باتری بگیرد. برای روشن کردن Optimize Battery Usage در گوشی های samsung، وارد تنظیمات شوید. سپس روی Apps ضربه بزنید و از بین گزینه ها Apps را انتخاب کنید.

در مرحله بعدی باید روی تنظیمات بیشتر ضربه بزنید و 3 نقطه سمت راست بالا را پیدا کنید. سپس روی دسترسی ویژه ضربه زده و Optimize Battery usage  را انتخاب کنید. پس از آن روی فلش کشویی ضربه بزنید و همه را انتخاب کنید. بعد از پیدا کردن برنامه، نوار لغزنده را به سمت راست (برای روشن کردن) یا به چپ (برای خاموش کردن) حرکت دهید.

بیشتر بخوانید: روش‌ های انتقال فایل های موزیک به دستگاه‌ های اندرویدی

روشن کردن Optimize Battery Usage در گوشی های سامسونگ
5/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نه =